یک دکتر در یک نگاه پت اسکن مغز در بنر آلزایمر موسسه ققنوس در سال 2018 است.

عکس: مت نیویورک/آسوشیتد پرس

در آخرین تلاش ناموفق برای کمک به افراد مبتلا به آلزایمر یک مطالعه نشان داد که داروهای تجربی از الی لیلی & Co. و روشه منابع AG موفق به کمک به مردم با نادر فرم به ارث رسیده از زوال عقل-باعث بیماری است.

نتیجه منفی همچنان یک خط از مطالعات که در آن داروهای تجربی موفق به آهسته متوقف یا معکوس زمینه ای وخیم تر شدن بیماری آلزایمر. زمان درمان برای بیماری آلزایمر تنها به طور موقت کاهش علائم اما نمی تواند توقف بیماری های زمینه ای.

برخی از داروسازان از جمله Pfizer Inc. باید خارج از آلزایمر تحقیق اما خیلی از این صنعت همچنان به فشار پیش رو با توجه به رشد بار از آلزایمر. در سال گذشته Biogen Inc. معکوس دوره و گفت: این امر به دنبال تصویب قانونی برای تجربی آلزایمر با مواد مخدر با وجود که قبلا پیدا کردن نتایج ناامید کننده در مطالعات.

در سال گذشته وجود دارد 405 با مواد مخدر در حال مطالعه برای آلزایمر تا از 381 در سال 2018 و رتبه بندی آلزایمر پشت انواع مختلفی از سرطان به عنوان برترین حوزه پژوهش با توجه به یک گزارش از شرکت تحقیقاتی Informa UK Ltd.

آخرین کارآزمایی بالینی led توسط محققان در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و بودجه توسط موسسه ملی پیری آزمایش مواد مخدر در افراد مبتلا به غالب به ارث برده بیماری آلزایمر تاثیر می گذارد که کمتر از 1% از آلزایمر جمعیت.

مردم تایید به جهش های ژنتیکی هستند تقریبا قطعی به توسعه بیماری آلزایمر و اغلب آن را شروع می شود در 30s خود را به 50s, کمتر از اکثر بیماران مبتلا به آلزایمر. اگر یک فرد پدر و مادر تا به حال جهش آنها 50-50 شانس وارث آن است.

آزمایشی آغاز شده است که در سال 2012 آزمایش توانایی این دو دارو به سرعت بدتر شدن عملکرد شناختی در افراد مبتلا به این جهش. بیماران یا تا به حال هیچ نشانه و یا خفیف به زوال عقل در شروع محاکمه. برخی از 194 شرکت کنندگان داده شد لیلی solanezumab دیگران داده شد رچ را gantenerumab و گروه سوم دارونما دریافت کردند.

نه مواد مخدر قادر به زوال شناختی به عنوان اندازه گیری توسط چندین آزمون تفکر و حافظه دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن روز دوشنبه گفت:.

لیلی سهام 0.6% کاهش پیدا کرد و روشه آمریکایی رسید امانت دار لبه 0.3% در دوشنبه تجاری.

لیلی و روشه داروهای طراحی شده برای کار با کاهش یک ماده چسبنده به نام بتا آمیلوئید سازد که در مغز بیماران مبتلا به آلزایمر.

لیلی و روشه قبلا آزمایش داروهای خود را در آزمایش های بالینی از بیماران مبتلا بیشتر به صورت مشترک از آلزایمر است که به طور معمول تحت تاثیر قرار می افراد 65 ساله و مسن تر. لیلی مواد مخدر شکست خورده به طور قابل توجهی کمک به بیماران و روشه متوقف و دو مطالعات از آن به مواد مخدر پس از انعقاد آن را نمی خواهد کمک کند.

لیلی گفت: آن را نمی خواهد به دنبال یک نرم افزار برای تصویب قانونی از solanezumab برای درمان غالب به ارث برده آلزایمر. روشه گفت آن است که قادر به رسم نتیجه گیری قطعی در مورد اثر gantenerumab در ارث برده آلزایمر.

روشه و لیلی گفت: آزمون خود را با مواد مخدر در ادامه به آزمایش می شود در دیگر آزمایش های بالینی. بسیاری از شرکت ها در حال آزمایش دوزهای بالاتر از خود مواد مخدر و در مراحل اولیه بیماری از قبلی شکست خورده دادگاه ها از همان مواد مخدر.

دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن گفت: محققان قصد دارند در حال حاضر بیشتر تجزیه و تحلیل دقیق از محاکمه در پزشکی جلسات در ماه آوریل و ژوئیه است.

نوشتن به پیتر در لوفتوس peter.loftus@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im