مانند چین و ایتالیا در حال حاضر تصویب جارو ماه مستند

رم

ایتالیا در زمان یک صفحه از چین راهکار یکشنبه, تلاش برای قفل کردن 16 میلیون نفر — بیش از یک چهارم از جمعیت نزدیک به یک ماه برای متوقف جدید کروناویروس.

مراسم عروسی و موزه سینما و مراکز خرید هستند و همه تحت تاثیر محدودیت های جدید که تمرکز بر روی یک راه باریک از شمال ایتالیا اما در حال اخلال در زندگی روزمره در سراسر کشور است. سردرگمی حاکم بود پس از قرنطینه اعلام شد با ساکنان و گردشگران از ونیز به میلان در تلاش برای کشف کردن چگونه و چه زمانی این اقدامات جدید خواهد شد را به عمل قرار داده. مسافران کهنه روی عرشه کشتی ایستاده-اتاق-تنها در قطار.

پس از تست توده کشف بیش از 7,300 عفونت ایتالیا در حال حاضر ثبت شده بیشتر در مورد از این ویروس بیش از هر کشور اما چین که در آن بیماری است که در حال عقب نشینی است. مرگ و میر در کشور افزایش یافت به 366.

در سراسر جهان بیشتر و بیشتر حوادث لغو شد و یا پنهان در پشت درهای بسته از پاپ یکشنبه سرویس به یک ماشین فرمول یک مسابقه در بحرین به رقابت سومو در ژاپن که در آن کشتی گیران وارد عرصه شدند و نیاز به استفاده از ضد عفونی کننده دست قبل از ورود. در عربستان سعودی, مقامات اعلام کرد تمام مدارس و دانشگاه ها خواهد بود بسته شروع دوشنبه پس از رهبری از دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس. سوال بزرگ در مورد اینکه آیا برای حفظ ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری تظاهرات و اقدامات در آمریکا برای نزدیک کردن رویدادهای ورزشی ،

ایتالیایی برتر جوزپه کونته امضا قرنطینه فرمان اوایل یکشنبه برای کشور مرفه شمال. مناطق تحت مستند عبارتند از میلان ایتالیا مالی توپی و اصلی شهر در لومباردی و ونیز اصلی شهر در مجاور منطقه ونتو. این اقدامات فوق العاده خواهد بود در محل تا آوریل 3.

گردشگران در منطقه از جمله کسانی که از خارج از کشور بودند به سر خانه, ایتالیایی, حمل و نقل وزارت گفت و اشاره کرد که فرودگاه ها و ایستگاه های قطار باز مانده است.

پاپ که گزارش شده به سرد خود را برگزار یکشنبه برکت با تصویری به جای در فرد حتی اگر او به طور مستقیم تحت تاثیر این مستند. او در توصیف احساس او را “در قفس است.”

این احساس آشنا در چین که در آن دولت قفل شده است و حدود 60 میلیون نفر در مرکز استان هوبی در اواخر ماه ژانویه است. شش هفته بعد آنها هنوز هم به طور موثر گیر کرده است.

سازمان بهداشت جهانی گفته است چین حرکت کمک بقیه جهان آماده کند و کسی که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus توییتی حمایت خود را از یکشنبه برای ایتالیایی ها و خود را “جسورانه شجاع مراحل با هدف کاهش سرعت coronavirus.”

چین رنج می برد در حدود سه چهارم از جهان 109,000 coronavirus عفونت و بیشتر از آن 3,800 مرگ و میر. عفونت های جدید در چین وارد کردن و بیشتر از آن آلوده در چین و در سطح جهانی در حال حاضر به بهبود است.

با یک شیرجه بینی ترافیک و گردشگری و عمده اختلال در زنجیره تامین در سراسر جهان, سهام تلاش یکشنبه. خاورمیانه شاخص 4 درصد به 10 درصد.

ایتالیا بسته است تمام موزه ها و سایت های باستان شناسی و حتی کسانی که دور از مستند منطقه. آن را به حالت تعلیق در تمام مراسم عروسی تا آوریل 3. مناطق شمالی نگران روز یکشنبه حکم در حال بسته شدن سینما و دامنه های اسکی.

از Eateries در سراسر ایتالیا می رود به نحوی برای حفظ مشتریان یک متر فاصله از یکدیگر.

موزه واتیکان در حال حاضر بسته از جمله کلیسای سیستین در عین حال یکی دیگر از ضربه به ایتالیا همه مهم صنعت گردشگری است. Alitalia ایتالیایی هواپیمایی بود که در حال حاضر از نظر مالی بیمار به حالت تعلیق تمام ملی و بین المللی پرواز از میلان Malpensa فرودگاه شروع دوشنبه.

لومباردی فرماندار است که در قرنطینه خود به دنبال آرامش عمومی منع احتکار و اصرار “ما در حال رفتن به جنگ.”

هرج و مرج و ورزشگاه در ساعت قبل از کونته این حکم را امضا کردند که کلمه به بیرون درز مورد برنامه ریزی شده است.

دانش آموزان در دانشگاه پادوا در ایتالیا که در میله در یک شنبه شب شاهد گزارش های در گوشی های خود و با عجله به سمت ایستگاه قطار.

تنش بیش از این محدودیت باعث یک شورش در یک زندان در مودنا توسط زندانیان خشمگین که عزیزان خود را نمی قادر خواهد بود برای دیدار, ایتالیایی, روزانه, La Repubblica گزارش شده است. زندانیان در نهایت تسلیم شد.

در برگشت از کلیشه شمال-جنوب تنش در ایتالیا فرماندار Puglia خواست شمالی به دور ماندن. “دریافت در اولین ایستگاه راه آهن. آیا هواپیما” رژیم صهیونیستی است. میشل امیلیانو گفت: در نمایشی تجدید نظر شود. “به نوبه خود در اطراف در اتومبیل خود را دریافت پولمن اتوبوس در توقف بعدی.”

یکشنبه بعد از ظهر ساکنان شمال ایتالیا باقی مانده است اشتباه گرفته شود.

کارگر کارخانه لوکا کدززی راه اندازی شد برای بیرون آمدن از یک دو هفته ای قرنطینه در نیمه شب یکشنبه — اما به جای آن مواجه شد محدودیت های جدید در آزادی.

فرمان دولت “بود بد نوشته شده است وجود دارد بسیاری از تفاسیر” او گفت:. “در تئوری کمربند باید در نیمه شب” کدززی گفت. او هنوز هم نمی دانم که آیا کارخانه خود را باز خواهد شد دوشنبه.

دولت ها در سراسر اروپا خود را تنگ تر قوانین. بلغارستان ممنوع تمام داخلی ها. در فرانسه رئیس جمهور و آلمان حاکم بر احزاب برگزار شد اضطراری امنیت جلسات به تعداد موارد در هر کشور پیشی گرفته 1,000.

در آبهای اطراف جهان صنعت کشتی کروز در بی نظمی.

شاهزاده بزرگ کشتی کروز که در آن 21 نفر باید آزمایش مثبت برای ویروس, شد, عنوان, یکشنبه به اوکلند پس از معطل ماندن سان فرانسیسکو برای روز. این انتظار به زمین شنبه. آمریکایی ها منتقل خواهد شد به امکانات در سراسر کشور به صورت تست و جداسازی اما هنوز روشن نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد به مسافران از بسیاری از کشورهای دیگر.

کانادا مقامات روز یکشنبه گفت که آنها را اعزام یک هواپیما را انتخاب کنید تا بیش از 200 نفر از شهروندان که در حال روی.

یکی دیگر از کشتی کروز است که در قرنطینه در رود نیل در مصر با 45 تایید ویروس موارد است. دو کشتی با تایید موارد تبدیل شد دور آخر این هفته از مالزی و مالت در میان ویروس ترس.

مشاوره عمومی همچنان متفاوت است. مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از خواست افراد مسن و افراد با شرایط پزشکی شدید به “ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است” و جلوگیری از جمعیت. فدرال رسمی آسوشیتدپرس گفت که کاخ سفید تا به حال رد مقامات بهداشتی که می خواستم به توصیه می کنند که افراد مسن و بیمار آمریکایی ها نه پرواز در خطوط هوایی تجاری بیش از حد. سخنگوی معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس تکذیب کرد.

___

آنجلا چارلتون گزارش از پاریس. نیکول Winfield و تریش توماس در رم آیا Batrawy در دبی کن Moritsugu در پکن یوری Kageyama در توکیو کریس بلیک در بانکوک آدم گلر و ماریا Sanminiatelli در نیویورک Hyung-jin Kim در سئول, Ashok شارما در دهلی جدید آنا جانسون در لندن دیوید رو به افزایش در برلین و جاناتان شاعر در فیلادلفیا کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im