مانند یک رئیس: زنان نشان داده اند که چگونه به سرب در یک بحران

به عنوان Covid-19 اشک را از طریق جهان, برخی از اماکن پنجه آن با موفقیت بیشتری نسبت به دیگران و بسیاری از این رهبری زنان است. تایوان, نیوزیلند, آلمان, فنلاند, نروژ, دانمارک, ایسلند تمام شده است قابل ملاحظه ای فعال – پاسخ اولیه تست به شدت به وضوح در ارتباط با. این رهبران باید همه گرفته بتن عمل از نظر تجهیزات حفاظتی و بهداشت و درمان ترتیبات. برخی از آنها حتی انجام مخصوص چت با اشتباه کودکان و افراد جوان کمک به آنها در فرایند های عجیب و غریب این لحظه.

بنابراین زنان بهتر نیستند ؟ اگر پس, آن است که به دلیل زیست شناسی اما از آنجا که تجربه خود را متفاوت است. هند تجربه خود با زنان در حکومت مردمی را نشان می دهد که زنان تمایل به اولویت های مختلف که در آن حس می کند به سرمایه گذاری در بهداشت عمومی و زیرساخت های اجتماعی است. نمایشگری نفس و هیاهو نمی کار برای زنان در حالی که همکاری می آید آسان تر به آنها. در یک بیماری همه گیر این کیفیت موضوع تا حد زیادی.

این dislodges ما تصاویر ذهنی رهبری – رهبر بزرگتر-از-زندگی شکل چاپلوسی است که مناقصه خود را در زیردستان زدگی و یا این است که او کسی است که با آرامش و همکاری می شود کار انجام می شود ؟ در یک نمایشگاه جهانی زنان رهبران باید به عنوان گرفته شده برای اعطا به عنوان مرد رهبران – که در آن یک زن در موفقیت یا شکست است نه نسبت به تمام زنان است. اما ما متوجه راه های که در آن رهبران زنان را بیشتر شفقت و شایستگی و خدمت عمومی خود را بهتر است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>