تغییر در شیوه زندگی در طول Covid-19

در یکی از مذاکرات Ted در سال 2015 غول تکنولوژی بیل گیتس پیش بینی کرده بود که ویروس های مطرح بزرگترین خطر فاجعه جهانی که در مقایسه با دیگر تهدید بشریت است. اگر هر چیزی می کشد بیش از 10 میلیون نفر در طول چند دهه آن را به احتمال زیاد به بسیار عفونی و ویروس به جای جنگ و یا موشک های او هشدار داد. ترس خود را بی پایه نبوده است. پنج سال بعد Coronavirus و یا به عنوان ما می گویند Covid 19 آورده جهان را به زانو در. کسب و کار بسته شده اند مدارس و کالج ها در حال بسته سفر ممنوع است. تمام جهان است که در کامل مستند. اما آنها می گویند که چالش ایجاد فرصت های. Covid-19 may have تبدیل زندگی ما وارونه اما آن را قطعا یک فرصت برای همه ما به افزایش به مناسبت در طول این زمان تست.

اولا Covid داده است یک آسانسور به آموزش آنلاین هر دو در مترو و غیر مترو. آموزش آنلاین, مثلا, کردم یک افزایش عمده. موسسات آموزشی کسب و کار سازمان در میان دیگران گرفته اند حاضر آموزش و پرورش به یک سطح جدید با ارائه کلاس های مربیگری و دوره های آموزشی در راه های خلاقانه برای حفظ مخاطبان خود رو در این زمان از مستند. در هند, دانش آموزان و حرفه ای در حال ثبت نام برای کلاس های آنلاین – از امتحانات ورودی مانند JEE و NEET یا برای upskilling تقاضا چند برابر رشد کرده. با توجه به گزارش های دوره های امنیت سایبری ابر DevOps هوش مصنوعی و علوم اطلاعات باید شاهد یک پرش از 15 ٪ در ماه مارس است. چندین مدرسه در سراسر کشور آغاز کلاس های آنلاین. دانشجویان از حضور در کلاس های تقریبا. مدارس را تضمین است که کلاس درس مجازی به نظر می رسد عادی در کلاس های درس با ساعت پر از فعالیت و مشق شب. در واقع با توجه به کام اسکور آمریکایی رسانه های اندازه گیری و تجزیه و تحلیل شرکت است که فراهم می کند اطلاعات بازاریابی و تجزیه و تحلیل به شرکت; رسانه ها و آژانس های تبلیغاتی شده است وجود دارد یک جهش قابل توجهی در آنلاین اخبار مصرف در سراسر جهان, ارتباطات, برنامه های در آغوش بودن حتی cynics و شراب خواری-تماشای نسبت به استرس منفجر یاخوردکننده. جهانی شاخص substantiates با اذعان به افزایش مصرف آنلاین است که دیده می شود در سراسر سن گروه.

ما تبدیل شده اند بیشتر بهداشت آگاه است. بله درست شنیدید. مردم شروع به مصرف بهداشت شخصی بیشتر به طور جدی. مراسم شستن دست و مطابق با چیزهایی که قبل از استفاده از, که آغاز شده به عنوان یک اجبار تبدیل شدن به یک عادت است. با توجه به سرپرستان C-رای دهندگان گالوپ بین المللی انجمن کرونا

ردیاب نظر سنجی که انجام شد به تازگی یک ماموت 87.2 درصد از هندی ها تبدیل شده اند هوشیار نسبت به بهداشت شخصی خود را در طول Covid مستند. سلامت و بهداشت برندها افزایش یافته است به مناسبت شروع کرده اند و مبارزات گسترده برای گسترش آگاهی در پاکیزگی. عمومی, تف یک جرم جنایی مسئول به خوب است.

کار از خانه (WFH) سوم تغییر عمده ای است که تبدیل به بخشی از زندگی ما است. خوب صادقانه صحبت این بود که هرگز یک مفهوم جدید است. بسیاری از شرکت های آن در غرب و حتی در هند شده است practicising آن را با کمال. Covid 19 گرفته و آن را به سطح دیگری با تقریبا تمام شرکت های درخواست کارکنان خود را به WFH.

فرهنگ است چشمانداز به اتاق نشیمن ما با مردم به خصوص زنان دستکاری بین پخت و پز, فرزند و کار در همان زمان!

بزرگ Q: آیا این تغییرات ادامه پس از مستند است برداشته است ؟ آنها می گویند ضرورت مادر اختراع است. در نگاه اول این تغییرات نشان می دهد که مردم از تمام جنبه های زندگی را روشن تغییرات. زندگی دیجیتال تبدیل به یک سم زدایی. تماشای زنده لوله را نشان می دهد برای ساعت محبوب تبدیل شده است. به طور مشابه, مردم مورد استفاده قرار گرفتن به WFH فرهنگ است. با توجه به قانون وزیر راوی شانکار Prasad, WFH را تبدیل به یک هنجار در پست Covid جهان است. مطابق با چیزهایی که قبل از استفاده است به احتمال زیاد به ادامه, به عنوان مردم به رسمیت شناخته شده نیاز به سالم ماندن بیشتر از آن با هیچ واکسن در Covid در چشم برای مدت زمان طولانی برای آمدن. اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک در این است که رفتن را به ماندن در حالی که برای. اما پس از آن بزرگتر سوال باقی می ماند: هند زیرساخت های مجهز به حفظ این تغییرات در زمانی که همه چیز عادی? مهم تر خواهد شد و این تغییرات افزایش اقتصاد ما یا دم زند از نظر اشتغال است ؟ پاسخ دروغ در چه چیزهایی را شکل خواهد داد تا در چند ماه. سپس آن را صبر کنید و تماشا کنید.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>