زندگي در زندان بخاطر شکستن پنجره ها؟ یوتا به معترضان BLM اتهام می بندد.

شهر دریاچه نمک

برخی از معترضان ماده زندگی سیاه در سالت لیک سیتی می تواند تا زندگی در زندان مواجه شوند اگر آنها محکوم به چلوپ کردن رنگ قرمز و شکستن پنجره ها در طول یک اعتراض، مجازات بالقوه ای که در میان تظاهرکنندگان دستگیر شده در سراسر کشور و یکی که منتقدان می گویند متناسب با جرم ادعا نمی شود.

اتهامات جنايي جنايتکار جدي تر هستند چون اونا يه باند رو افزايش ميکنن دادستان ها گفتند که این توجیه به این دلیل است که معترضان با هم کار می کنند تا هزاران دلار خسارت وارد کنند، اما دیدبانان استفاده از قانون دوران ۱۹۹۰ را نگران کننده می دانستند، به ویژه در زمینه اصلاح عدالت کیفری و جوامع اقلیت.

مادالنا مک نیل که با حکم بالقوه زندگی بر سر اتهام های جنایت کار و شورش مواجه است، گفت: «این بسیار فراتر از اجرای قانون است، احساس تقابل می کند. • اسناد شارژ می گویند او رنگ قرمز در انبار خانه قبل از تظاهرات 9 ژوئیه توسط یک حکم تیراندازی پلیس مرگبار خریداری شده است. او بعدا فریاد زد و تغییر وزن خود را به عنوان اگر به پلیس در طول تظاهرات ، اتهام دولت. …واقعا خسته کننده و ترسناکه من فقط احساس نگرانی زیادی برای این که این به چه معنی برای حق اعتراض به طور کلی است.”

اتهامات رهبران دموکرات در سالت لیک سیتی، پایتخت لیبرال متکبر یوتا، با دادستان ایالت بالا که استدلال خرابکاری از خط عبور کرده و شهردار خواستار اتهامات بیش از حد شدید است.

حکم بالقوه زندگی حتی در میان سایر افرادی که با اتهامات بجناه مواجه هستند و ناشی از اعتراضات در سراسر کشور است، مجازات یشدیدی است. مثلا ً در پورتلند، اورگن، مردی با اتهام آتش سوزی تا بیست سال روبرو ست که می خواست وارد ساختمانی بشه که مقر پلیس رو در خودش داره و دفتری رو به آتش می کِشه.

تظاهرکنندگان یوتا بعید است که به مدت زندان خدمت کنند، گفت: نمک دریاچه شهرستان شهرستان دادستان سیم گیل. اگر چه آنها حداقل پنج سال اگر به عنوان متهم محکوم, پرونده های جنایی اغلب با درخواست به کمتر تعداد پایان.

“من فکر نمی کنم کسی قرار است به زندان در این مورد، او گفت: “. آقای گیل یک دموکرات عموما ً اصلاح طلب است که گفته است در ماده زندگی سیاه شرکت کرده است، خود را به اعتراض می کند و حاضر به اتهام ده ها معترض که به نقض مقررات مقررات حکومت های نظام نظام متهم هستند، رد شده است.

هنوز هم، او استدلال کرد “برخی از مردم که می خواهند به اعتراض وارد وجود دارد، اما آنها می خواهند به هر گونه رفتار منحل شود، “او گفت. “این در مورد اعتراض نیست، این در مورد افرادی است که درگیر در رفتار مجرمانه است.”

اما برای اتحادیه آزادگان مدنی آمریکا از یوتا، استناد به قانونی که هدف آن باندهای خیابانی است، نگران کننده است، به ویژه در برابر تظاهرکنندگان رنگ. “شما در حال تماس شرکت کنندگان در یک اعضای باند اعتراض، گفت: وکیل جیسون گروث.

و عوارض جانبی دیگری هم برای اتهامات جنایی وجود دارد، او گفت. خانم مک نیل پنجشنبه توییت کرد از او خواسته شد از شغلش در بخش غیرانتفاعی استعفا دهد و همه متهمان باید برای خارج شدن از زندان ۵۰ هزار دلار وثیقه را ارسال کنند.

این بالاترین درجه جرم هاست این معمولاً برای قتل ها و متجاوزان محفوظ است.” وکیل مدافع برنت هاف که نماینده هم متهم مدیسون آلیمن است.

یکی دیگر از وکیل مدافع جسی نیکس، که نماینده معترض ویویان تورمن است، در این مورد سؤال کرد که آیا آقای گیل باید اتهاماتمربوط به دفتر خود را ثبت می کرد یا نه. هیچ نباید به خاطر رنگ گذاشتن روی یک ساختمان در زندان زندگی کند.

آقای گیل مقابله کرد که کارکنان کوتاه در طول بیماری همه گیر coronavirus ضروری است که اما دیگران رسیدگی به این مورد رفتن به جلو.

بیش از ۳۰ نفر از زمان آغاز موج ملی اعتراضات بر سر مرگ جرج فلوید در اواخر ماه مه به جرایم مختلف در سالت لیک کانتی متهم شده اند. مشابه جرم درجه یک نیز علیه افرادی که متهم به لنگر زدن و سوزاندن یک ماشین پلیس در ۳۰ مه هستند، ثبت شده است.

ما باید توافقی داشته باشيم که به عنوان سخنراني اصلاحيه اول محافظت شده است “وقتی از آستانه عبور می کنی، باید پاسخگو باشید یا نه؟”

این داستان توسط “اسپوشیتد پرس” گزارش شده است. جیک بلبرگ نویسنده AP در دالاس در این گزارش مشارکت داشت.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی، مانیتور را حذف کرده است paywall برای تمام پوشش coronavirus ما. -اين مجانيه

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im