زندگی به عنوان ما آن را می دانم…

من نمی دانم که این طرز فکر من می خواهم از خواب بیدار هر روز با. برای هر روز به ارمغان می آورد با آن سهم خود را از اعمال غیر انسانی. جهان دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری همه گیر است که هیچ یک از درمان و در عین حال و با وجود بالا رفتن آمار هر روز که در حال هل دادن هند نزدیک به بالا ما به عنوان خوانده شده در مورد جنایات به دیگر موجودات زنده.

یک مادر باردار-زن و یا یک زن حیوانات; همان احساس پیوند و اتصال با قلبی که می تپد در داخل خود رحم. آن را احساس می کند هر ضربه آن را احساس می کند هر نوبت که کودک باعث می شود. برای Saumya فیل این بود که هیچ تفاوتی ندارد.

همه او رفت و به روستای شرنور بود به جستجو برای مواد غذایی به طوری که کودک در درون او می تواند غذا خوردن. او نمی زند هر خانه و یا فرد در طول راه. او ممکن است شده اند وحشی, اما او نبود خطرناک است. من مطمئن هستم که او باید لبخند زد و در محلی miscreants که با نزدیک شدن یک آناناس. من مطمئن هستم که چشم او باید روشن تا در نزد نهایت گرفتن چیزی برای خوردن.

و او فقط به عنوان کمی به آن trustingly آن منفجر شد به داخل دهان او باعث خون به عجله. با وجود درد و غم و اندوه Saumya هنوز هم نمی پایمال یک فرد و یا خانه رفت اما به سمت Velliyar رودخانه و غوطه ور خود را در دهان برای تسکین درد از طریق او.

و نوزاد, oh! البته از آن درگذشت و با آن در زمان آن بیش از حد.

وجود دارد بسیاری از تظاهرات آنلاین و آفلاین است که واقعا به اندازه کافی است ؟ آسان خود را به نشستن در خانه و توییت و پست در مورد زندگی می کند اما در واقعیت این است که فقط اخبار. آن وجود دارد امروز برای 24 ساعت پس از آن وجود خواهد داشت چیز دیگری است.

تنها احساساتی فاسد شدن ذهن می تواند پیدا کردن لذت در حال بی رحمانه به دیگر زندگی. Maneka گاندی رهبر بی جی پی و فعال حقوق حیوانات می گوید که شرنور هند است که خشن ترین منطقه برای ظلم و ستم نسبت به حیوانات است. “آنها پرتاب سم در جاده ها به طوری که 300-400 پرندگان و سگ ها می میرند در همان زمان.”

من نمی دانم اگر آن موشک ها یا میکروب ها هستند که کشنده است. در نظر من این است که ما انسان ها است که باید به یک جایی در زندگی, جایی که ما در حال جنگ با یکدیگر. یک جنگ بدون دلیل و یا انگیزه. جنگ – فقط برای سیر کردن سادیستی قدرت ما فکر می کنم ما باید بیش از دیگر.

در کشور خود خدا به خود خدا پسر, Lord Ganesha, یک بار دیگر, انسان ثابت کرده است که هیچ چیز وجود دارد در مورد نوع انسان!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>