اعمال نفوذ Covid بحران: چگونه هند می تواند جابجایی چین در جهانی تولید و عرضه زنجیره ای

به عنوان هند توجه با احتیاط شیفت از خم coronavirus منحنی رو به پایین به بازسازی اقتصاد دولت نارندرا اصلی اقتصادی تمرکز درستی است که در کوتاه مدت متوقف و فاصله تثبیت کننده اقدامات است. اما تاج بحران نیز ارائه شده هند با غیر منتظره دیگر-افق فرصت برای گسترش پایگاه تولید خود را و بازی در یک نقش بزرگتر در نونما جهانی زنجیره تامین. هند آماده رقابت برای پر کردن خلاء ایجاد شده به طور گسترده ای اذعان کرد جهانی وابستگی به چین ؟

Arundyuti دس باسو

نخست وزیر معتقد است. در لینک پست وبلاگ در روز یکشنبه او ترغیب هند به “ظهور که به مناسبت” بنابراین این کشور می تواند تبدیل به “جهانی عصب مرکز … چند ملیتی زنجیره تامین در پست Covid-19 جهان است.” هند در حال حاضر نیاز به نمودار و به دنبال جسورانه, خلاق, نقشه راه برای به انجام رساندن این ملی هدف است.

با اقتصاد آن در حال حاضر مبارزه قبل از همه گیر هند در حال حاضر چهره آن کمترین رشد در 40 سال ممکن است دو برابر آن کسری مالی و زیان کار است که با یک تخمین می تواند بیش از 100 میلیون نفر است. بحران اغلب موجب زایش فرصت اما و هند در حال حاضر باید به سرعت حرکت می کند به استفاده از یک مدت طولانی باز باعث ناگهانی اما اجتناب ناپذیر جهانی با عجله به کاهش وابستگی اقتصادی در چین است. اگر هند می خواهد به یک بازیکن جدی در این رقابت – در حالی که همچنین تحقق همیشه فوری اهداف افزایش تولید و ایجاد شغل – تعدادی از تغییرات اساسی در سیاست و طرز فکر لازم است به ویژه در مورد سرمایه گذاری خارجی.

هند به مدت طولانی و با صدای بلند بوق و کرنا خود را در آغوش, از سرمایه گذاری خارجی است, اما حقیقت این است که برای بسیاری از هندی سياستگذاران از همه راه راه مخفف MNC کوتاه برای شرکت های چند ملیتی است که هنوز هم نزدیک به چهار کلمه حرف. همه کشورها نشان می دهد پارتی بازی خود را نسبت به سرمایه گذاران داخلی به حدی اما چند تمرین به عنوان کمی به عنوان آنها موعظه در مورد سرمایه گذاری خارجی به هند است. اما هند نیاز به سرمایه گذاران خارجی – شرکت ها را که سرمایه و تکنولوژی و بازار با گرینفیلد پروژه ها و همچنین به عنوان سهام خصوصی که بودجه capex برای موجود و راه اندازی شرکت های هندی – در حال حاضر بیشتر از همیشه.

در اینجا پنج مرحله است که هند باید برای به دست گرفتن تولید و عرضه زنجیره ای فرصت هایی که این بیماری همه گیر کوروناویروس شتاب:

برای اولین بار این ساعت باید با استفاده از خود را قلدر منبر به تقویت روز یکشنبه پیام به وضوح سیگنالینگ بین المللی و همچنین داخلی مخاطبان است که هند مشتاق و آماده به گام تا جهانی تجارت و جریان سرمایه گذاری تغییر است. در اعلام را در جهانی هند (MGI) ابتکار او باید نه تنها از خودنمایی وابستگی به چین – از دیگران می تواند و خواهد شد. بلکه او باید تاکید هند قصد تنظیم سیاست های خود به رقابت شدید برای سرمایه گذاری در حال ظهور بین المللی تولید و عرضه زنجیره ای معماری.

دوم اینکه او باید تعیین را در جهانی هند فرستاده ویژه خود را به عنوان نماینده شخصی برای رسیدن به شرکت های جهانی که در حال شکل دهی مجدد زنجیره تامین خود را. این فرستاده ویژه باید مشهور رهبر از هند بخش خصوصی با دانش عمیق از بازارهای جهانی و چگونه دهلی نو کار می کند; کسی مثل RC Bhargava Maruti, به عنوان مثال. امداد رسانی اولیه باید به عنوان بسیاری از گوش دادن به ورزش به عنوان یک فروش زمین بنابراین دولت می داند با دقت بیشتر آنچه سرمایه گذاران خارجی نیاز و انتظار می رود به منظور انتخاب هند بیش از کشورها مانند ویتنام و میانمار و برای جلوگیری از به سادگی onshoring جدید سرمایه گذاری.

سوم را در جهانی هند ابتکار عمل باید به طور خاص هدف ژاپنی ها و شرکت های ایالات متحده. ژاپن به تازگی اعلام کرد یک برنامه برای شرکت های ژاپنی به تغییر تولید از چین از جمله $2.2 میلیارد انگیزه ای برای حرکت تولید به کشورهای جهان سوم مانند هند است. همانطور که برای ما شرکت ها در اواسط ماه فوریه قبل از همه گیر نظرسنجی از آمریکایی CFOs توسط UBS شواهد آزمایشگاه به طور جداگانه دریافتند که 76 درصد از پاسخ دهندگان یا شروع تنوع تولید دور از چین و یا در حال برنامه ریزی به دلیل سیاست های حمایتی. همان نظرسنجی همچنین نشان داد که هند از جمله مقصد احتمالی در آسیا برای این تولید از shift. وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo خبرنگاران گفت: هفته گذشته که هند و آمریکا “می خواهم به مش زنجیره تامین … که مهم هستند برای امنیت ملی ما.”

چهارم به ارائه روشن بعنوان راهنمای خود جدیت دولت باید بلافاصله رول از طرح های سیاست و مقداری آهن چادری وعده سرمایه گذاری خارجی. این باید شامل موارد زیر باشد: (الف) به پایان دادن به “مالیات تروریسم” که به مدت طولانی مخدوش هند شهرت بین المللی; (ب) مقدمه در مجلس رسیده بازار کار و دستیابی به زمین های اصلاحات است که کلیدی برای جذب به طور قابل توجهی افزایش سرمایه گذاری مستقیم خارجی; و (ج) یک نمادین قوی و تعهد به رعایت forthrightly توسط داوری بین المللی تصمیم گیری از جمله در انتظار موارد مربوط به سنگ قبر انرژی وودافون نیسان موتور و Deutsche Telekom که دولت تقریبا به طور قطع از دست خواهد داد.

پنجم دولت باید متوقف عموم تحقیر سرمایه گذاران خارجی و همچنین دو جانبه/ چندجانبه تجارت و موافقت نامه های سرمایه گذاری. در ماه ژانویه یک روز پس از آمازون اعلام کرد قصد خود را برای سرمایه گذاری تازه $1 میلیارد دلار در هند, اتحادیه تجارت و صنایع وزیر ضمنی که این شرکت زیاده روی در درنده قیمت گذاری و شیوه های تجاری غیر منصفانه ادعا “آن را به عنوان اگر آنها در حال انجام یک نفع بزرگ به هند زمانی که آنها سرمایه گذاری کند.”

فقط به عنوان مودی هشدار داده است که هند خواهد بود به عقب رانده 21 سال است که مدیریت اصلی 21 روز مستند آن ممکن است یکی دیگر از 21 سال قبل از هند دوباره این نوع از فرصت استراتژیک برای بلند کردن آن اقتصاد است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>