سطح زمینه: اخبار تولید کنندگان نمی توانند در حفظ و تحمیل این هزینه ها در حالی که سیستم عامل های دیجیتال تخلیه سود

به یاد بیاورید مارک تواین تام سایر که می شود دوستان خود را به رنگ یک حصار در تابستان سوزان روز و پیاده روی دور ساخت آنها او را پرداخت دستمزد برای کار خود را. هندی, شرکت های رسانه ای در یک وضعیت مشابه با Facebook و Google. این سیستم عامل های دیجیتال تقاضا قدردانی برای ترویج گسترده تر رسیدن به محتوای اخبار و بازی های ناشنوا به درآمد برای محتوای تولید شده در هزینه های قابل توجهی. Google و Facebook لازم نیست به سرمایه گذاری در جمع آوری اخبار, اما می والس دور با درآمد آگهی و کسب نزدیک به هزار میلیارد دلار ارزیابی در حالی که پرداخت کمک هزینه مختصر برای روزنامه نگاری است. این مرکز باید توجه داشته باشید از جمله سرقت و همچنین از استرالیا در پاسخ به آن وادار کردن گوگل و Facebook به اشتراک گذاری آنلاین درآمد حاصل از تبلیغات با رسانه های محلی شرکت.

با Covid-19 ارسال تبلیغات درآمد توفنده مقامات باید فورا آدرس خودنمایی عدم تقارن بین سیستم عامل های دیجیتال و رسانه های خبری. اخبار رسانه های سرمایه گذاری گسترده منابع مالی و انسانی در جمع آوری اخبار عملیات به انتشار سرپرستی یک استخر از محتوای با کیفیت بالا است که در واقع بررسی و دقت ویرایش شده برای ارتباط اختصار و سبک است. در طول بلایای طبیعی جمعی از شورش و یا بهداشت و درمان اضطراری مانند Covid-19 آن است که روزنامه نگاران که در خدمت شهروندان اطلاعات دقیق حتی در قبر شخصی در خطر است.

اگر گوگل و Facebook موفقیت در ویرانگر روزنامه صنعت نمی توان آن را یک خبر خوب برای دموکراسی نظم عمومی یا معیشت. روزنامه نگاری ارائه می دهد یک خروجی مستقل برای اطلاعات در منافع عمومی. همچنین پادمان ملت و شهروندان خود را از رسانه های اجتماعی سوخت اطلاعات غلط که بکارد بی اعتمادی و وحشت و هیستری. سیستم عامل های دیجیتال در نهایت با بهره گیری از بهترین از هر دو جهان monetising اخبار در حالی که اجتناب از پاسخگویی به خبر جعلی و ویروسی اطلاعات غلط.

گرفتن سیستم عامل های دیجیتال چند منظوره رد پا به توپ بازی نیاز به hardnosed مذاکره است. اوایل اسپانیایی و فرانسوی تلاش دولت برای وادار کردن آنها به درآمد های مدل شکست خورده است. مانند فرانسه و استرالیا رقابت رگولاتور, هند شروع می شود با سفارش سیستم عامل های دیجیتال برای مذاکره با اخبار تولید کنندگان در پاداش. استرالیا است که به فوریت اقدام در یک دوره قانونگذاری پس از یک داوطلبانه کد ساخته شده پیشرفت کمی و Covid-19 باعث تعطیلی چند ده اتاق های خبر. سطح زمین بازی مورد نیاز است که در آن چند ملیتی سیستم عامل های دیجیتال abjure انحصاری گرایش. Facebook و Google گوشه نزدیک به 70% (11,500 تومان کرور روپیه) از تبلیغات آنلاین درآمد از هند در 2018-19 یک بازار ثابت در 28,000 تومان کرور روپیه توسط 2022. دولت هند باید مقاومت در برابر دیجیتال استعمار که در آن عرق و زحمت سرخپوستان تخلیه به خارج از کشور در حالی که جوامع محلی و کسب و کار از بین می روند.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>