کارولین Fernolend آثار او ریشه خانواده در Viscri رومانی بازگشت به 1142. تاریخی سخن روستا در ترانسیلوانیا نوسان نسبت به سقوط پس از سال 1989 سقوط کمونیسم. “ما به دست آورده آزادی” او می گوید. “اما ما از دست جامعه است.”

به عنوان مدیر Mihai Eminescu اعتماد یک سازمان غیر دولتی فعال در رومانی خانم Fernolend کمک کرده است تا منجر Viscri را تجدید حیات با درگیر شدن Saxons, رم و رومانی که باقی می ماند. بیش از دو دهه گذشته اعتماد کرده و به حفظ و قومی منطقه میراث فرهنگی با بیش از 1,240 پروژه ها از جمله تلاش های حفاظت از, جوانان, آموزش و پرورش, آموزش های شغلی برای مردم محلی و کاشت بیش از 2.5 میلیون درخت.

Marlies Markel به یاد می آورد این روستا در 1990s هنگامی که خانواده اش نقل مکان از آلمان: هیچ سیستم فاضلاب رها شده خانه و چند ماشین. “به نظر می رسید که دوران مدرن نمی خواهید به لمس روستاها در قلب ترانسیلوانیا,” خانم Markel می گوید در یک ایمیل ،

او اعتبار اعتماد برای بالا بردن استانداردهای زندگی از روستا که در حال حاضر جذب برخی از 50 ، 000 بازدید کننده در سال است. در ماه های گرم گردشگران حمله Viscri قرون وسطی غنی کلیسا میراث جهانی یونسکو.

خانم Markel می گوید: “Viscri تبدیل به یک روستا که در آن آن را به ارزش زندگی است.”

Viscri و Sighișoara, رومانی

در سرد ماه ژانویه بعد از ظهر یک سگ مسیرهای Cristian رادو به عنوان او به پیاده روی در جاده unpaved از Viscri رومانی. کوچک سخن روستای سفید دیوارها و رنگ قرمز-سفال بام نشسته زیر قرون وسطی غنی کلیسا یک سایت میراث جهانی یونسکو است که گردشگران حمله در گرم آب و هوا. آقای رادو به یاد می آورد که چگونه از سه دهه پیش خود را از راه دور Transylvanian جامعه در آستانه فروپاشی.

“روستا شروع به پوسیدگی,” او می گوید. “این آسیب زا است.”

در سال 1989 سقوط کمونیسم در رومانی نشانهای خروج از Transylvanian ساکسن – قومی آلمانی که حل و فصل در منطقه شروع و در قرن 12th. مردم رم شروع به گرفتن اقامت در بسیاری از خانه رها. آقای رادو و همکاران مشغول به کار شده اند برای فریب بازدید کنندگان برای Viscri با برجسته آن سخن تاریخ است.

یعقوب Turcotte/کارکنان

تنها تعداد انگشت شماری از ساکسن باقی می ماند در Viscri. این روستا از حدود چند صد نفر از ساکنان عمدتا رم و رومانی – در حال حاضر رشد گردشگری با برخی از 50000 بازدید کننده سالیانه به گفته آقای رادو مدیر با تجربه ترانسیلوانیا.

کسب و کار در عمل یک شبکه از مرمت سخن مهمان خانه با مبلمان چوبی, که در آن خانواده های محلی طبخ سنتی رومانیایی آشپزی برای بازدید کنندگان. محلی معاملات شامل blacksmithing و بافندگی با تکنیک های به ارث رسیده از بزرگان روستا. عبور اسب به عنوان او راه می رود آقای رادو اشاره کوچک, آبی, پلاک در مقابل بسیاری از خانه ها. این لوگو یک سازمان غیر دولتی فعال در رومانی است که او و دیگر مردم محلی اعتباری به عنوان یک راننده Viscri را تجدید حیات.

نام معروف رومانیایی شاعر این Mihai Eminescu اعتماد (ملاقات) تاسیس شد و در لندن در سال 1987 برای حفظ رومانیایی روشنفکران در تماس با غرب در میان ظلم و ستم با رژیم کمونیستی. NGO خود را آغاز کرد تلاش های حمایت در رومانی در سال 1989 تماس کمونیست دیکتاتور Nicolae Ceauşescu برنامه به تخریب هزاران تاریخی روستا می باشد.

امروز تجربه ترانسیلوانیا مدیریت چندین مهمانخانه سنتی متعلق به اعتماد. بیش از دو دهه گذشته اعتماد کرده و به حفظ و قومی منطقه میراث فرهنگی با بیش از 1,240 پروژه با هزینه بیش از 10 میلیون€.

تامین مالی توسط سازمان های غیر دولتی مختلف و کمک های مالی دولت از جمله $500,000 از سفارت ایالات متحده پروژه شامل نمای بهبود مقیاس بزرگ پروژه های حفاظت از جوانان آموزش و پرورش تلاش های آموزش ضمن خدمت برای مردم محلی و کاشت بیش از 2.5 میلیون درخت در سراسر ترانسیلوانیا. فرانسس Pla مدیر برنامه در شورای اروپا که فرهنگ و میراث فرهنگی بخش توصیف اعتماد به عنوان “پتانسیل الهام بخش برای روستایی دیگر مناطق اروپا است.”

حسن نیت ارائه میدهد از Mihai Eminescu اعتماد

Mihai Eminescu اعتماد مدیر کارولین Fernolend صحبت می کند در راه اندازی Transilvania, زندگی می کنند, یک سری از منطقه ای رویدادهای فرهنگی در Sighișoara رومانی در ماه مارس 2019. خانواده او آثار اصل و نسب خود در Viscri به 1142.

ملاقات مدیر کارولین Fernolend یک قومی آلمانی که در Viscri اثری خانواده اش نسب در اینجا به 1142. پس از سقوط کمونیسم ترک حسابداری حرفه ای به دنبال رویای خود را به عنوان یک معلم و صرف و نه سال دلگرم کننده رم برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه. تجربه اجبار او به انجام بیشتر برای او ایجاد کرد که در آن “ما به دست آورد, آزادی, اما ما از دست جامعه است.”

در سال 2000 خانواده او یکی از پنج به کار خانه مهمان در Viscri. امروز او های غیر دولتی گسترش یافته است به 115 جوامع کار دست در دست با هر دو رم و رومانی در حفاظت از محیط زیست و آموزش و پرورش و آموزش پروژه های. “ما می توانید ببینید که کیفیت زندگی را بهبود می بخشد که خانواده ها می توانند فرزندان خود را به مدرسه است که شرایط زندگی خود را بهتر است که آنها را مجبور به زندگی در خارج از کشور به کار; آنها می توانند با خانواده های خود,” او می گوید: در این ملاقات در شهر Sighișoara.

Marlies Markel به یاد می آورد Viscri در 1990s هنگامی که خانواده اش نقل مکان کرد وجود دارد از آلمان: هیچ سیستم فاضلاب رها شده خانه و چند ماشین. “به نظر می رسید که دوران مدرن نمی خواهید به لمس روستاها در قلب ترانسیلوانیا,” خانم Markel می گوید در یک ایمیل ، او اعتبار ملاقات برای بالا بردن استانداردهای زندگی. “Viscri تبدیل به یک روستا که در آن آن را به ارزش زندگی است.”

آقای رادو نقاط مختلف ملاقات پروژه های در راه رفتن خود را از جمله توالت های عمومی و پارکینگ طراحی شده برای کاهش تاثیر ترافیک وابسته به وسايط نقلیه. اعتماد همچنین تاسیس اولین زیست محیطی فاضلاب سیستم در رومانی.

“ما شروع به توسعه یک غرور از زندگی در روستا,” او می گوید. “شما می توانید حفظ میراث و آن را سودآور است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im