بیایید استفاده از تصفیه نعمت Surya-dev و باز کردن قفل با ارتباط آن با درجه حرارت

عمیق تر ما را به مستند است که بازده عالی نتایج جستجو برای هند بیشتر از من نگران معمولی تمایل انسان است که همه ما که به بدفع الو قت گذراندن.

مستند خوب است حتی بزرگ, اما آن است که یک دام است. ما باید به مرحله از آن یک روز و خوشبختانه برای بخش بزرگی از هندوستان, ما ممکن است به عنوان بهترین فرصت ممکن برای انجام این کار است.

به عنوان من را فشار دهید در “آب و هوا” آیکون بر روی گوشی من می بینم چیزی است که یک بار نگاه وحشتناک اما در حال حاضر من به سادگی آن را دوست دارم. هر یک از سی روز (که این پیش بینی برای) احمدآباد است به احتمال زیاد به 41 C به همراه متوسط.

ممکن است که که تا به حال دسترسی خصوصی به کروناویروس برای آزمایش در آزمایشگاه های مخفی آن است که نه گفتن در جهان در مورد (به عنوان چین گفت که جهان در مورد این ویروس تنها در زمستان سال گذشته) و از این رو بسیار مطمئن است که در تابستان معتاد تاثیر آن گسترش یافته اما سایر زیست شناسان را تایید خواهد کرد که در این منطقه فراتر از 40 درجه سانتی گراد (104 F) است که دقیقا یک منطقه راحتی برای پروتئین است که اجرای سیستم های بیولوژیکی اعم از نهنگ ها به ویروس ها. اگر شما بحر تفکر غوطهور شدن همه ما توسط پزشکان گفت که اگر تب می رسد 104 F ما باید با عجله به بیمارستان و که بیش از حد است و به همین دلیل است. آن شروع می شود مانع فرآیندهای بیولوژیکی

اگر coronavirus آمده است نه از paralvinella sulfincola منحصر به فرد کرم که دارای تخصص در اطراف گرمابی منافذ آتشفشانی در دریا و یا ساخته شده است با دقت در آزمایشگاه با استفاده از برخی ژنتیکی کلاهبرداری (به ارزش یک جایزه نوبل) آن را قطعا نمی خواهید برای انجام این کار به خوبی یک بار بزرگ هند تابستان شروع به ساخت آن است.

اگر ویروس نمی داشتن مذکور منحصر به فرد و تقریبا معجزه آسا و با کیفیت و تمام فعالیت های خود را اعم از چگونه ذرات هوابرد انجام خواهد شد به چه مدت آن باقی خواهد ماند عفونی در یک سطح خواهد بود منفی تحت تاثیر حرارت به خصوص هنگامی که درجه حرارت حرکت گذشته 40 C.

اجازه دهید ما نیز درک که هواشناس به ما می گوید که آن را 40 درجه او صحبت کردن در مورد درجه حرارت از یک سطح است که در نور خورشید. ما اندازه گیری و لیست ما دماهای بر اساس چه داغ هوا تبدیل شده است بنابراین ما 40 C است متوسط “در سایه” در حالی که دمای واقعی از یک سطح مواجهه با نور خورشید می تواند به 50 C و فراتر از آن است که تعداد بسیار کمی از زندگی-فرم می توانید زنده ماندن برای مدت طولانی.

تا آنجا که من می توانید ببینید محرومیت که نه بیش از حد بسیاری از مردم مخالف است که البته عفونی coronavirus است در داغترین روز در یک شهرستان که در آن درجه حرارت در حال رفتن گذشته 40 C وجود دارد خواهد بود بسیار کم احتمال است که آن را می توان منتقل بین مردم به خصوص اگر مردم در حمل اجتماعی فاصله دست شستن و از همه مهمتر پوشیدن ساده خانگی-ماسک ساخته شده است که پوشش چهره خود را (که همچنین مشاوره-برابر با WHO). اگر ممکن است این ایده از پوشیدن عینک و یا هر چیزی که پوشش چشم اضافه شده است به این نگاه منطقی امن برای مردم به تدریج از مستند.

این ایده که من پیشنهاد ساده است.

باز کردن قفل در شهرستانها که در آن آب و هوا است فشار جیوه گذشته 40 C و انجام آن در طول ساعات بعد از ظهر. ما می توانید شروع با 11 صبح تا 4 بعد از ظهر روز و دیدن وضعیت گستراند.

علاوه بر این اگر تمام دفاتر مجبور به استفاده از دستگاه های تهویه مطبوع و استفاده از طرفداران به جای در حالی که نگه داشتن تمام درها و پنجره های باز باید آن را یک راه بسیار امن برای شروع برگشت در دوره.

ما نیاز به راه اندازی مجدد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و می تواند وجود دارد هیچ فرصتی بهتر است که ما در تابستان.

به همین دلیل ما گرمسیری کشور با تمام آن unhygienic به دنبال (به چشم غربی) از عادات اجابت مزاج باز به تف هنوز هم باقی مانده است که ما باید خدا را در از از Surya-dev در وظیفه برای ضد عفونی کردن هر گوشه و گوشه ای از ملت ما است.

اجازه دهید ما به دنبال نعمت خود را و راه اندازی مجدد خود را تحت تصفیه زل زل نگاه کردن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>