اجازه دهید آن را آهسته

همه چیز آهسته است. نگاهی به اقتصاد است. در حالی که رسانه های سیل ما را با نمودار و نمودار و تجزیه و تحلیل از چگونگی تولید ناخالص داخلی کاهش پیدا کرده و چگونه روند بهبود اقتصادی به نظر می رسد آهسته ما نمی نیاز به هر گونه توضیح برای کشف کردن که هیچ کس عجله به مغازه ها و سالن و یا حتی به محلی اتو و یا به فروشگاه کوچک در انتهای خیابان استفاده می شود که برای خرید ما روزنامه ها و بطری های خالی. هر کس می خواهد به صبر کنید و تماشا کنید. برای رک و پوست کنده ما همه وحشت زده در مورد این نامرئی ویروس به بدن ما و پرتاب زندگی ما کاملا از دنده. بسیاری از ما نمی پارانوئید در مورد مرگ و میر تا آنجا که در مورد داستان های ترسناک از overworked, بیمارستان ها, overworked پزشکان و overzealous همسایه همه از آن اضافه شده است به تروما هر دو نهادی به عنوان به خوبی به عنوان صفحه اصلی قرنطینه.

در حالی که صبر کنید در ادامه برخی از ما به اندازه کافی ممتاز به خارج از باطل محافل گرسنگی و ناامیدی و خشم است که باید فرا گرفته کارگران مهاجر و روزانه دستمزد حقوق بگیران در این کشور است. برخی از ما هنوز به رنج می برند مشکلات اقتصادی از کسانی که در رسانه ها و سرگرمی های صنایع و یا در حال اجرا رستوران ها و کافه ها. و آن این است که این مردم مثل من و شما که در حال تلاش برای مقابله با بقا اما با سرعت شکن در زندگی است که من صحبت کردن. چرا که حتی با کاهش محدودیت های آن را مانند آن استفاده می شود. در حالت عادی ما به سادگی به حال به گذشته با سرعت از زندگی ما زندگی می کردند.

یکی از راه های مقابله است, البته به دروغ پایین منتظر این تاج بحران به بیش از ضربه که شاید از آن خواهد شد در دراز مدت. اما من معتقدم که گزینه دیگری وجود دارد, یکی دیگر از شیوه زندگی انتخاب خواهد شد که شاید تا پایان در واقع افزایش کیفیت زندگی در این سیاره است. من تماس که انتخاب شیوه زندگی :t آهسته راه است. این یک انتخاب است که جریان را از یک درک است که زمانی که شما عجله شما موفق به اطلاع. شما موفق به اطلاع از مواد غذایی شما در حال غذا خوردن. منظورم این است که شما می دانید که شما در حال خوردن یک سالاد یونانی یا بنگالی کاری ماهی اما شما بیش از حد عجله به توجه کنید که چگونه هر عنصر حاوی که همپوشانی طعم و که در حال اساسی آنهایی که آنهایی که آمار سلیقه خود-جوانه های سخت و آنهایی که می آیند به عنوان یک پس از طعم و مزه. این عجله و روان است که ما ناخودآگاه درونی تحت فشار قرار دادند تا ما نه تنها نسبت به مواد غذایی سریع فرهنگ اما به طور کلی فرهنگ ارضاء فوری. ما نقل مکان کرد به دور از پخت و پز آهسته به مخلوط آماده و مواد نگهدارنده. ما داده اند تا الیاف طبیعی و پارچه های دست باف به صورت ارزان تر و سریعتر برای تولید روغن های سنتتیک. ما داده اند تا در قدرت دست – دست دوزی با دست-گرمکن, دست نوشته – به تصادف از طریق این بی روح سن اتوماسیون.

اما حدس بزنید چه ممکن است ما در یک عجله اما طبیعت است. طبیعت حرکت در آن خود را به سرعت. هیچ چیز می تواند فشار باران برای رسیدن تابستان و یا کوتاه شدن روز /طولانی از شب تا مجموعه زمستان. و اینکه بخشی از طبیعت ما به طور ژنتیکی طراحی شده برای زندگی در سرعت طبیعت برنامه ریزی شده است. تنها هیستریک سرعت صنعتی شدن و شهرنشینی در راه است.

شاید در حال حاضر که ما مجبور شده اند به یک گام به عقب از ما عجله در زندگی fast lane با این بیماری همه گیر ما می تواند اوقات فراغت در نگاه عقل از آن مصرف کند. من معتقدم که این یک فرصت داده شده توسط طبیعت برای ما به مدرج به سرعت های مختلف. زیرا پس از همه, با این حال, با عجله به خودمان اعتقاد داریم ما متوجه شده ایم که در چند ماه گذشته است که در واقع وجود دارد بدون کاهش کوتاه مدت در طبیعت کار می کند. و ممتاز تر از کسانی که در حال مبارزه با بقا, شاید ما می تواند از فکر می کنم در مورد فضائل از یک زندگی است که در جلو حرکت می کند در هماهنگی با طبیعت است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>