بیایید متوقف صحبت کردن در مورد Tablighi

ما به ظریف و حساس برهه از بیماری همه گیر که در آن ما در تلاش برای جلوگیری از خودمان ورود به مرحله سه در حالی که یک بخش از کارشناسان احساس می کنم ما در حال حاضر به آن. واقعیت باقی می ماند که نسبت اعداد رو برابر تعداد تست شده است و یک ماده از اضطراب و نگرانی – یک هشدار دهنده در اطراف چهار درصد قربانیان از کل تست شده است. ماهاراشترا و به خصوص بمبئی دیده می شود به بدترین اجرا درخواهد آمد. به عنوان ما در حال گرفتن شماره های خوب سریع تست تجهیزات بیشتر مردم خواهد شد تست شده با دغدغه از افزایش تعداد افراد آلوده. ما خواهد بود نیاز به مقدار زیادی از شجاعت و صبر و آماده سازی برای مقابله با آینده اعداد.

شبح از Tablighi Jamaat متاسفانه همچنان به امد و شد زیاد به عنوان همیشه در حال رشد اعداد نشان می دهد به جماعت بارها و بارها و همانطور که در حال حاضر در حدود سی درصد از عفونت های مربوط به آنها. هنوز هم ترین بخش تاسف است که این سازمان در حال انجام است مطلقا هیچ چیزی برای کمک به دولت ردیابی تعیین محل و شناسایی شرکت کنندگان و جداسازی آنها از دیگران است. شرکت کنندگان در ادامه به یا پرسه زدن در اطراف و یا پنهان کردن خود ایجاد وحشت در میان مردم ، سر واعظ همچنان در زیر زمین بدون نیاز به هیچ مراقبت برای شاه تسلیم شود. که موجب نگرانی های جدی بیش از نیت و هدف از جماعت. وجود دارد قابل اجتناب ضرورت محاکمه اسرائیل از این است که با داشتن ابعاد مختلف در مکان های مختلف بسته به محل در صورت عدم وجود هر گونه متمرکز شده و به خوبی برنامه ریزی جهت به سرب نسبت به. نیز وجود دارد به نظر می رسد طراحی نابکار اجازه دهید به کل جامعه تواند برای یک بخش کوچک از مزاحمت سازندگان و یا سیار سازمان. در حال حاضر وجود دارد گزارش مواردی از اعضای جامعه مورد آزار و اذیت در مکان احتمالا به خاطر ترس از آنها شرکت کنندگان از جماعت. بنابراین وجود دارد ترس از مردم بی گناه که مورد آزار و اذیت برای هیچ چیز ایجاد قابل اجتناب جمعی نزاع. این ایم ٬ ممکن است تمام پتانسیل های اجتماعی نفرت بودن هایش با منافع و ممکن است ناگوار تبدیل می شود در این زمان مشکل. Tablighi باید مستقیما مقصر همه این مشکلات در برابر جامعه بزرگ. زمان آن است که رهبران جامعه به جلو آمده نه تنها حاوی Covid مسائل مربوط به اما همچنین ممکن است حاوی جمعی بی اعتمادی بیش از حد. از آنجا که وجود دارد هیچ نشانه ای از این اتفاق دولت و دولت لازم است به nip این تلاش ها در باد با تمام بی رحمی و عزم و اراده.

اثر بعدی و پس از یک مذهبی جماعت می تواند تا نامقدس و unreligious به نظر می رسد کاملا طنز و کاملا تاسف بار. موعظه باید ترک جامعه بیدار و روشنفکر به جای آن است که منجر به تاریکی و سفتی. بسیاری از چیزهایی که گفته شده هنوز هم بسیاری هستند که گفت و تعداد زیادی ادامه خواهد داشت گفت: هر چند بسیاری از بحث های غیر ضروری و ناخواسته برای – به طوری که مراحل اولیه این جماعت بیش از حد است که هنوز هم مورد بحث است. این در حال حاضر کاملا بیهوده است. ما نه تنها قادر به پذیرش نفت خام حقایق و اجازه می دهد تا به شما اجازه پوشیدن حقایق بیشتر و بیشتر پوشش جمعی سس ساخت این موضوع بیشتر و پیچیده تر است. این در حال انجام است توسط برخی از محله های عمدا به دلایل آشکار و توسط دیگران ناخودآگاه اما حمایت از مسائل خیره کننده.

در بالا از چیزهایی که در حال حاضر رسانه ها متهم از دادن جمعی از رنگ به این مسئله است. برخی از تهدید زبان نیز شنیده بودن در برابر ‘رسانه های تصویری’. این مایه تاسف است و زمینه صادر کند. این saner عناصر که برای حمایت از حق و محکوم کردن سازمان هستند که به عنوان نامیده شده استخدام توسط رسانه ها که نمی هر گونه نگرانی برای جامعه. نمایش واقعی تصاویر ممکن است گاهی اوقات نیست که لذت بخش است اما این تصاویر نیاز به تجزیه و تحلیل درست در دیدگاه قبل از آنکه آنها را از تعصب و تعصب است. شکستن آینه برای نشان دادن چهره زشت تنها ممکن است نامیده می شوند به عنوان علائم انحرافی ذهن.

دو واقعیت هستند بیش از حد روشن و قابل بحث نیست – خوب قبل از این جماعت صورت گرفت در Nizamuddin این جماعت در حال حاضر مشاهده اثرات آن در گسترش عفونت در بسیاری از کشورها و حتی پس از آن سازمان رفت جلوتر با آن نادیده گرفتن تمام قرمز سیگنال یا نه دولت دستورالعمل در نیروی در زمان مواد. دو وجود ندارد و سوال از خود بودن شرمندگی داشتن مسئولیت به عنوان آنها هنوز هم احساس می کنم چیزی اشتباه وجود دارد در سازماندهی موعظه مراسم است. آنها بیش از حد بسیاری از آماده استدلال و مقایسه ارائه کرده است. پس از همه, وجود دارد برخی از معابد بیش از حد داشتن جمعیت و یک ستاره بالیوود بیش از حد جمعیت بود و برخی از سیاستمداران در مکان های مختلف در اطراف این زمان است. به طوری که آنها بیش از حد به هر حال حق انجام هر آنچه که آنها را دوست داشت! چرا آنها را خرید در این نقطه است که رسانه ها و جامعه و هر زمان در آنها بیش از حد و نبود آنها را ببخش. دولت بیش از حد در زمان congnigence از این و رفتم جلو با اقدامات است. چرا که آنها متوجه است که هیچ کس در میان آنها یا زیرزمینی رفت, فرار شاه تسلیم شده و نه کسی در میان آنها رفت و گم شده است.

اما پس از آن همه ما مربوط به خودمان را در محیطی جنبه از موضوع است. حالا که همه چیز خیلی روشن است دولت باید با ادامه اقدامات مناسب در برابر متخلفان و حتی فراتر از Covid اگر تحقیقات بنابراین نشان می دهد با وجود مواضع خود وابستگی و اعتبار. بسیاری از زمان سپری شده و در حال حاضر در جریان بحث و در حال حاضر استقرار باید در داشتن امید همکاری و هماهنگی از طرف خود. بنابراین تنها گزینه دولت است به استناد مقررات سختگیرانه عمل می کند و نه تنها مدیریت بحران اما از امنیت ملی است. وجود دارد می تواند هر گونه تهدید امنیتی بیشتری نسبت به رفتن در گسترش ویروس قاتل در جامعه با هیچ قابل مشاهده ندامت و یا اصلاح در بخشی خود را. و این باید چیزی برای انجام با هر جمعی از رنگ ها و احساسات. هر گروه ایجاد مانع برای دولت درگیر شدن در حفاظت از زندگی مردم در جای آنها را تسهیل ارائه خدمات خود را صاف شیوه ای باید در معرض مناسب و دقیق اقدامات بدون از دست دادن زمان برای تنظیم یک محتاطانه مثال از اجرای قانون است.

و مهمتر از همه, اجازه دهید ما در حال حاضر جلوگیری از رفتن صحبت کردن در مورد Tablighi. بیشتر به این می ماند یک موضوع از رسانه ها بیشتر به منافع مردم پیدا کردن فرصت برای شعله ور منفی و نفرت است که ما ممکن است حداقل توانیم در این زمان دشوار است. در همان زمان لیبرال بخشی از جامعه هستند که احتمالا در انتخابات باید به جلو آمده با دولت اگر آنها نمی, آنها خواهد بود از دست دادن خود را مسئولیت تاریخی نسبت به این کشور ، این کشور قادر خواهد بود برای فراموش کردن زخم های وارده بر آن و یک نسل کامل خواهد بود شاهد این!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>