بیایید مبارزه Covid: مثبت باقی می ماند ‘منفی’

مفهوم بودن “یک فرد مثبت” در زندگی تغییر کرده است به شدت. Covid-19 تبدیل جهان وارونه است. بهتر است به نام “فرد منفی” در اصطلاح پزشکی است که ممکن است تصمیم ما وضعیت اجتماعی بیش از حد. ما در زندگی اجتماعی بستگی دارد که ما به طور کلی سلامتی رفته به صورت یک بازی شیر یا خط از روز رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن tweet به نمایندگی از وضعیت جهانی “اجتماعی فاصله”. او در اما ما هنوز هم به لحاظ اجتماعی متصل می شوند اما فاصله فیزیکی در حال افزایش است به روز. مادران و پدران هستند بوسیدن فرزندان خود را – ترین پدیده نگران کننده در جایی شبیه به روز هنگامی که سرخک بودند منظور از روز است. تا سال 1980 ما قرارداد آن را حداقل یک بار و احساس مانند یک رانده حداقل به مدت نه روز. امروز دوره قرنطینه است از کاهش تقریبا 20 روز تا 17 به 12 و در حال حاضر 10. تاریخ تکرار می شود.

در میان همه منفی است که تبدیل خوشبینانه ترین مردم به افسرده روح وجود دارد, چند نکته برای اندیشیدن. این نمایش ها نه از یک متخصص اما از یک شخص غیر روحانی – یک Covid بازمانده که دو دختر همراه با او تا به حال آزمایش مثبت در 23 ژوئن که دریافت تخلیه نامه در جولای 4, صفحه اصلی جداسازی شده کاهش می یابد و از 17 به 12 روز است.

نبرد در برابر Covid طولانی است و سخت است اما همه از دست داده است. مثبت وجود دارد دو طرف به نبرد که نیاز به نگاه بیش از حد. این نمایش ممکن است به ما کمک تغییر چشم انداز ما نسبت به زندگی و کمک به ما در مبارزه و احتمالا شکست می ترسید ترین بیماری در حال حاضر, مگر, البته, نشانه های بسیار جدی در طبیعت است. در اینجا این:

1. اولین شماره: توسط زمان نوشتن این قطعه هند سهم در روز جهانی موارد است که در حال حاضر 12 درصد با Covid-19 caseload عبور 8.5 لاخ حتی به عنوان ماهاراشترا (حساب آن را برای 45% هند Covid مرگ) مرگ و میر صدر 10,000. اما ما نباید فراموش کنیم که نسبت به ما مرگ و میر 137,404 (از 3,355,895 موارد) مرگ و میر در هند در حال حاضر رتبه سوم را پس از آمریکا و برزیل (1,840,812 موارد و 71,492 مرگ و میر) در Covid-19 شمارش می ایستد در 22,696 از 851,261 موارد; اما, آن مهم است به ذکر است که هر زندگی مهم است. همچنین تا کنون 5,32,211 مردم بهبود در هند به عنوان در هر Worldometer. “سریع تر خدمات آمبولانس سریع بستری در بیمارستان آسان تخت بیمارستان در دسترس بودن و افزایش ICU ظرفیت” در میان چیزهای مورد بحث هر دو توسط دولت مرکزی و دولت است و امیدوار قطعا این سناریو بهتر است.

2. دهلی نو مدل: در حالی که اتحادیه خانه وزیر Amit Shah گفت: در Gurugram که هند در یک “موقعیت خوب” در جنگ علیه coronavirus PM نارندرا مودی نیز قدردانی “تلاش های هماهنگ” از مرکز دولت و مقامات محلی در شامل Covid-19 وضعیت در دهلی نو. به عنوان هر یک TOI گزارش در حالی که صحبت کردن در دهلی نو مدل در حال تکرار در کشورهای دیگر یک “سطح بالا نقد و بررسی برگزار می شود ساعت به این نتیجه رسیدند اگر هماهنگی بین مرکز و دولت دهلی نو مشغول به کار در پایتخت, آن می تواند بر در جای دیگر”. در حالی که جامعه توسعه مدل در احمدآباد به نام Dhanvantari رته است که مورد تحسین قرار گرفته, در این جلسه توصیه کل شورای ملی مقاومت به دنبال رویکرد اتخاذ شده در دهلی نو. همچنین مهم است به یاد داشته باشید که شاه تا به حال پا در دهلی نو پس از معاون وزیر صحبت از احتمال بیش از 5 لاخ موارد در دهلی نو در ماه جولای و پس از آن همه چیز خیلی بهبود با توجه به اینکه به طور کلی بهداشت و درمان در پایتخت و جاهای دیگر. از آنجا که مرکز دولت هماهنگی خوبی کار می کرد و سپس آن را ضروری است که این ملت در مبارزه با این تهدید unitedly, میداد, سیاست, پس از صرفه جویی در زندگی مردم مهم تر است.

در همین حال دولت دهلی نو تصمیم گرفته است برای باز کردن آن درمانگاه ها و درمانگاه ها برای افراد واجد شرایط به راه رفتن در سریع آنتی ژن تست. به درمانگاه ها و کلینیک ها باز باقی خواهد ماند بین 9 صبح تا 12 ظهر در همه روز کاری به عنوان هر یک TOI گزارش. از این رو زحمتی در مورد آزمایشات انجام شده به حداقل رسیده است.

3. واکسن: با توجه به گزارش های رسانه ها این است که می گوید که در حال حاضر وجود دارد 136 نامزدهای بالقوه برای Covid-19 واکسن در سراسر جهان در حالی که 21 از آنها رسیده اند انسان بالینی مرحله. که یکی دیگر از تکه ای از اخبار خوب است.

4. پلاسما اهدا کنندگان: در حالی که دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, به تازگی مورد تحسین قرار گرفته پلاسما اهدا کنندگان – “آن ثابت شده است به عنوان یک راه حل موثر برای بهبود متوسط بیماران” – دولت دهلی نو راه اندازی هند برای اولین بار پلاسما بانک در ILBS بیمارستان با هدف حفظ پلاسما سهام از کسانی که در حال حاضر بهبود از بیماری ها طبق گزارش های رسانه ها. پس از دهلی نو Gurugram است به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به دومین شورای ملی مقاومت شهرستان برای راه اندازی یک پلاسما بانک برای Covid بیماران.

5. صفحه اصلی جداسازی: در یک تجدید نظر در صفحه اصلی جداسازی دستورالعمل برای سرمایه افراد آلوده دوره نقاهت در خانه ممکن است معطوف به امکانات پزشکی اگر آنها گزارش اکسیژن اشباع سطح نرمال یا خود درجه حرارت بدن بالا می رود فراتر از یک نقطه است. پزشکان به طور کلی قرار دادن ‘عادی’ اکسیژن اشباع سطح 95 ٪ به 100٪. در اینجا مهم است به ذکر است خانه انزوا کار می کند در بسیاری از سطوح: در حالی که بیماران احساس راحتی از خانه و بستگان آنها را به اندازه کافی مراقبت (در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی) اگر جو به طور کلی مثبت است و حفظ بهبودی اتفاق می افتد سریع تر از معمولا طولانی مدت بیش از 15 روز است. در خانه انزوا (در دهلی اولیه آزمون رایگان است در حال حاضر در دولت درمانگاه یا mohalla درمانگاه و کارکنان بسیار تعاونی) کارکنان پزشکی حفظ تماس با مسئولین در مورد بيماران خوب بودن به غیر از ارائه داروهای اساسی و oximeters به بازگشت و پس از بيماران بهبود است. در حالی که دهلی نو نشان دادن راه به بیمارستان های دولتی مقامات ramped تا امکانات وجود دارد بیش از حد. در میان سمت تلنگر است که “بدون آزمون در تمام بیمارانی که خانه قرنطینه است”. دولت ممکن است تغییر پروتکل (“هیچ تست دوم”) اما بیماران و اعضای خانواده خود را فراموش می خواهید به اطمینان حاصل شود که آنها رسما “منفی”. دولت باید به این نگاه کنید. در ضمن نیازی به نقل از یک دولت دهلی نو تحصیل در Covid-19 مرگ و میر و گفت که نه تنها coronavirus بیمار تحت صفحه اصلی جداسازی در این شهر درگذشت و در ماه جولای بوده است و وجود دارد “کاهش شدید” در مرگ و میر روزانه ارقام در دو هفته گذشته. این دیگر نشانه خوبی در میان هرج و مرج و ناامیدی. دهلی به طور کلی مرگ و میر می آیند به 3.02 درصد از 3.64 درصد در ماه ژوئن.

6. حفاظت از خط مقدم رزمندگان: با گزارش پلیس و پزشکی para-پزشکی کارکنان در معرض تهدید و یا مورد آزار و اذیت ظاهر می شود در بسیاری رسانه های اجتماعی آمده است دستی به افشای عاملان. روز یکشنبه در دهلی کمیسیون برای زنان رئیس Swati Maliwal توییتی بحث پیرامون فشار نصب شده بر روی پاسبان سونیتا Yadav بود که در انجام وظیفه خود را در reprimanding یک گجرات وزیر شد “رومینگ” بدون ماسک.

7. اقدامات احتیاطی و داروهای سنتی: در حالی که هیچ فقیر و غنی تقسیم در Covid حوزه با افراد آلوده شدن آن است که احتیاط و هوشیاری است که کمک در راه است. بین این دو افراط و از “آن چیزی جز آنفولانزا” و آنهایی که ترس به جهنم ما نیاز به یک تعادل سالم از شهامت و بی باکی و احتیاط آن اعمال می شود به تمام کسانی که سالم و یا تحت درمان است. برای بیماران با علائم خفیف و حتی در موارد جدی آن است که یکی مثبت و چقرمگی روانی است که کشتن این بیماری یا به حداقل رساندن خطر بیش از داروها. در حالی که رئیس علائم تب و سرفه کمر درد تنفس مسائل بیخوابی بوی ناپاک, خستگی, پایین, فشار خون و از دست دادن اشتها از دیگر نشانه هایی است که نباید نادیده گرفت. با پزشکان در سراسر جهان clueless در آن مهم است را تقویت کننده ایمنی داروها مانند مولتی ویتامین و قرص (پزشک خود مشورت کنید) و سعی سنتی/درمان های طبیعی مانند tulsi (ریحان) آب املا آب giloy آب (قلب-برگ moonseed آب) آب آلوئه ورا آب داغ مخلوط شده با لیمو kaadha و مصرف بخار از طریق بخارساز حداقل دو بار در روز. بخار و آب گرم-لیمو مخلوط کشتن بوی ناپاک شما احساس می کنید به طور مداوم در اطراف شما و همچنین ویروس ها. تخم مرغ آب پز و انبه در صورتی که شما از دست داده اند و اشتها برای, در خانه, مواد غذایی ممکن است کمک به افزایش قدرت و ایمنی. بسیاری از این درمان کمک کند و حتی افراد سالم را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که خانه قرنطینه. به کسانی که زیر صفحه اصلی جداسازی بهتر است آن را به خواندن کتاب و تماشای فیلم های مورد علاقه خود را به نگه داشتن ارواح ، که به تنهایی کمک می کند تا علاوه بر دارو. برخی از این روشها ممکن است به نظر می رسد مورخ, اما آنها به ارمغان آورده اند مردم را از آستانه و جایی که تینا امر بهتر است به آنچه که شما می توانید. مدیتیشن و یا دعا و برخی از آساناهای یوگا قطعا تغییر رویکرد خود را برای مبارزه با این بیماری است. تعداد زیادی از مایعات در صورتی که شما فشار خون پایین است.

8. توقف ننگ: برای جامعه به عنوان یک کل است خدمتى به Covid بیماران احساس می کنم مثل یک رانده و همه چیز را به آنها را احساس می کنید که آنها خوب هستند با ارسال خواسته های گرم و تماس با بستگان/مسئولین به خصوص اگر در خانه انزوا و در این راستا این نویسنده شده است سپاسگزار به تمام کسانی که به ما انگیزه می شود آن را اداره سالمندان و همکاران و بستگان و یا دوستان است. یک Covid بیمار یک انسان عادی و نه خود را “فضانورد” چه کسی به شما تجسم در PPE کیت. Covid بیماران مهم که برای همه کسانی که بیمار نیاز به احترام و شایسته به درمان هست.

9. تعادل کار و زندگی: در یکی از Facebook پست در طول بیماری من صحبت در مورد تعادل کار و زندگی. من فکر می کنم مگر اینکه ما در حال جا ما می توانیم نه عدالت به کار ما و نه می تواند ما را به مراقبت از خانواده ما و عزیزان. پس از آن مهم است برای حفظ یک شیوه زندگی سالم و اوقات فراغت خود و فرزندان و خانواده و دوستان است که مراقبت از سلامتی کلی خود را. همچنین نوشیدن مقدار زیادی آب و استراحت در حالی که کار از خانه و یا در دفتر.

در نهایت Covid-19 یک بیماری مخوف اما با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مانند استفاده از عفونی حفظ فاصله فیزیکی از غریبه و با پوشیدن ماسک در حالی که در خارج و چشم انداز مثبت قطعا آن را شکست. بود “منفی” پزشکی; مثبت در زندگی است. در اینجا این است که آرزوی همه شما یک زندگی سالم!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im