اجازه می دهد تا شکست تاج با برخی از شوخ طبعی

در جوانان خود را, بسیاری از ما گذشت از طریق Irving Wallace اعتیاد—از علمی “جایزه” به تحریک “هفت دقیقه”. اما چند اگر هر گونه شنیده بود بسیار کمتر خوانده شده خود را در سال 1965 کتاب “یکشنبه آقا”.

در آن او بازگو زمینه از قرن 17 انگلستان که سخت بازیابی بدهی قوانین ارائه شده برای حبس در بدهکاران زندان برای مزد مدنی بدهی. اما آنها اجازه دستگیری در هر روز هفته به جز روز خداوند یعنی یکشنبه. از این رو بدهکاران خواهد پنهان کردن شش روز اما راه رفتن با آزادی کامل در هفتم است.

یکی از این جمعه آقا دانیل دفو نویسنده کتاب “زندگی رابینسون کروزوئه” راه می رفت هر یکشنبه ایمنی از تشنج “با عزت accoutred در مد این بار با یک جریان کلاه گیس توری ruffles و یک شمشیر در کنار او”.

استفاده از آن را به خود والاس recollects چگونه در مبارزه روز به عنوان یک جوان نویسنده مشتاق او مجبور شد برای نوشتن بیشتر برای امرار معاش از لذت هر روز کار در هفته. او را به نوشتن یا به کت و شلوار سرمقاله slants و یا برای تحقق ایده های خیاط ساخته شده برای درک مخاطب یا برای برآوردن بازار و یا به سادگی به دست آوردن پول از جمله گردونه خارج از potboilers که بسیاری از آنها او را در لیست پرفروش برای چند دهه.

زمانی که او متوجه شد که پس از شش روز از این کار بود به اندازه کافی برای جلوگیری از بدهکاران, زندان, روز هفتم متعلق به او و او به تنهایی. او متوجه شد که این روز او می خواست به عنوان صادقانه به عنوان ممکن است کاملا درگیر در آنچه به او علاقه مند به تنهایی; اگر از آن منتشر شده بود خوب و اگر نه او اهمیتی نمی دهند و آن را مهم نیست.

بنابراین هر جمعه بیش از دو دهه او را به نوشتن ” از سپیده دم تا غروب بنابراین به طور خلاصه خود را پس از به طور خلاصه صحبت از آنچه که او خوشحال و آنچه او را خوشحال.” او سعی کرد هر یکشنبه, مانند دافو می شود: “یک مرد صادق, پر از حساسیت متصلب توسط ناامنی تعیین یک روز به طور آزاد و مستقل روح به صحبت و نوشتن آنچه که او در ذهن و قلب بدون ترس و سازش به نوشتن در کنسرت با حقیقت یا خواسته های خود را.” هر چند درد و رنج از هیچ یک از تکرارهای از دافو یا والاس من تعجب می کنم اگر من می تواند به دنبال برخی از این راهنمایی هر یکشنبه.

اگر کسی جرات نداره برای شروع یک ستون سوم زمان تقویت شده توسط موفقیت من دو تا آنهایی که قبلا منتشر شده برای سال های متوالی در دو متفاوت و پیشرو در روزنامه ها و تکثیر در دو کتاب “پرده گوشه و مستقیم صحبت کنید”—پس چگونه می تواند آن را با شروع غم انگیز buzzword زمان ما: Corona/Covid. این معضل است creditably تولید بسیار بزرگه فقه غلغلک ما استخوان های خنده دار. پس به جهنم با تمام روز قیامت پیش بینی و وخیم تهدیدات; اجازه می دهد تا شکست تاج با برخی از شوخ طبعی.

آن خواهد بود خوفناک برای من بپرسید که آیا شما می دانید که این شوخی در مورد میکروب? ذهن هرگز, نمی, بپرسید, من نمی خواهم به گسترش آن در اطراف! هر چند سال 2020 ساخته شده است آن را ویروسی سریع تر از هر حرفه ای می تواند. اگر شما نمی توانید من COVID شوخی فقط صبور باشید! اگر شما نمی توانید من تاج جوک نگران نباشید: شما را یک هفته به آن را دریافت. نه من هستم نه punning: من صحبت کردن در مورد یک PUNDEMIC.

قبلا دوستان من استفاده می شود به من بگویید که یک yogasaan خواهد حل تمام مسائل مربوط به سلامت و مشکلات وزن. به نام MBA آن توضیح داده شد به عنوان “Muhn گروه آسانا” که مانع از وعده و خوردن. در حال حاضر بهترین Covid واکسن می آید به عنوان GMCB-14 یعنی “Ghar Mein Chup Chap Baitho-14 الدین”! تنها راه موثر است آنچه موفق ترین ضد Covid شخصیت از مهاباراتا انجام داد. حدس بزن چه کسی ؟ بدیهی است که Kumbhkaran! خواب آن را خاموش به مدت شش ماه.

زندگی شخصی و رفتار است که به سرعت در حال تغییر به دلیل کرونا. روز دیگر یک داروساز غش وقتی که یک خانم در قابل توجه ساری خواست یک ماسک مطابق ساری. یک سالمند در charpoy تحت روستای درخت انجیر هندی شنیده شد lamenting در مرفه روستایی پنجاب در پاکدامن پنجابی که در روز زمانی که خود را مهاجر نوه بازگشت از Southhall لادن با هدیه تمام روستا به نوبه خود و بسیاری را اصرار بر رفتن به فرودگاه به او را دریافت. در حال حاضر این روستا خالی در بسیار به عنوان یک اشاره ای حتی آینده اش بازگشت!

باهوش خواستگار بود که berated نامزد خود را برای به طور مداوم به تاخیر انداختن ازدواج و آمد تا با یک مبتکرانه (احتمالا ریاکارانه!) و glib توضیح. او به او گفت که او اطمینان حاصل کرد که عشق خود را برای او و خود را عاشقانه در حال رشد بود ( دو برابر شدن?) روز بعد ( مانند COVID) و در نتیجه تاخیر بسیار مفید است.

ترک “jugaadu” هند و در سطح جهان به دنبال من اصالت در بانک مدیر plainitive سوال به مافوق خود (بانک بودن برخی از موسسات چند عملکرد). چگونه و چه زمانی می تواند از او انتظار می رود به افتراق بین دزدان و مشتریان اگر نقاب مردم نگه داشته و از ورود به بانک. طبعا هیچ پاسخ رضایت بخش. به طور مشابه در میان ما افزایش Covid ارقام تهمت شایع است به لغو تخصیص بودجه برای پیشنهاد ما مکزیک دیوار از مکزیک است و با توجه به بسته شدن مرزهای خود را برای جلوگیری از آمریکایی ها آوردن CORNA به کشور خود!

را مورد آزار و اذیت هندی شوهر زاری است که در حال حاضر ویروسی اما در واقعیت جهانی تجدید نظر شود. او شنیده شد درخواست رئیس خود را به فوریت و به شدت به صحبت و توضیح تفاوت بین “کار از خانه” که همسر او قاطعانه معتقد به معنی “خانه کار” یعنی انجام تمام کارهای خانه. پسر فریاد زد: به پدر و مادر خود را زمانی که آنها خواسته او را به شستن دست های خود را یک Nth زمان. او گفت: “شما باید به من دست شستن در بسیاری از مواقع که یادداشت من با شتاب بر روی کف دست من به دزدکی حرکت کردن به سالن امتحان از ده سال پیش را دوباره در کف من و به طور کامل قابل خواندن”!

که عاشق حیوانات یکی از مورد علاقه من تصاویری است از حیوان خانگی سگ, ایستاده بر پاهای عقبی خود را با کلیدهای خانه را به عنوان او حرکت, هشدار استاد خود cringing در گوشه ای از اتاق نشیمن در نتیجه: “در حال حاضر شما یک پسر خوب و لازم نیست بیرون بروید. من باید در یک ساعت.”

بسیاری از witticisms در حالی که خنده دار هستند نیز philosphical به عنوان مثال به ضجه و زاری کردن “چه فاجعه; ما در حال حاضر هوای پاک و ماسک بر چهره ما”. این انجمن روانپزشکی هشدار قابل توجه است :”در طول قرنطینه طبیعی است به صحبت کردن با دیوار گیاهان و گلدان. لطفا با ما تماس بگیرید تنها در صورتی که پاسخ.” یا risque کارتون در مورد یک بزرگ مرد دوخته پایین توسط پزشکان پنج poking او را در سراسر بدن خود را در حالی که او فریاد می زند :” به خاطر خدا, نام من نورونها” شروع می شود و با یک N!” یا در واقع Gabbar Singh را apt اقتباسی: “جو Darr گایا Samjho woh باخ گیا.”

برای کسانی از شما مریض و خسته از این PJ تشکر خود را که یکشنبه آقا یک کلمه محدود هر چند تاج جوک هیچ است. Gustaakhi Maanf تا دو هفته بعد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im