2020, سهوا مرا باور jinxes; و به طور کامل garbaged ایده ‘Xincuo’ برای من یعنی فلسفه چینی شانس که از قضا توسط پنج خفاش ها!
کرونا ویروس و یا Covid-19, اعلام کرد در حال حاضر یک بیماری همه گیر که باعث جهانی kerfuffle, believably پس از تام هنکس اعلام کرد که او به قرارداد این بیماری بیش از حد. این است که احتمالا تنها زمانی که Kardashians مسئول ایجاد چنین هالیوود سر و صدا!

البته تخمین زده شده که COVID-19 مرگ و میر در 3.4 درصد افزایش ندارد. از موارد بیش از 120000* منجر به هیستری جمعی و الگوی رفتاری جهش آنلاین. خوب, من درک aunties آواز keertans به حق وتو خوش آمدید از این athithi زیرا واضح است که ما نمی توانیم نمایی ما ادب و فرهنگ ‘Athithi Devo Bhava’ عذاب ما. همچنین اتحادیه وزیر Ramdas Athwale را شعارهای “برو تاج, تاج رفتن” باید مولد طنین انداز با بسیاری از ما به عنوان guffawed به حیله. حتی اگر این دنیوی سهم غیر منطقی هستند و شخصیت به یک شیطان به نام تاج یا کارونا به اعتقاد من بهتر است از تماشای خانه بودن را به آتش کشیدند و خونریزی توهین به مقدسات در خیابان.

تاج keertans>>>روزشمار

در میان این همه من می تواند به توقف خاراندن من cerebrum به درک چانه کلیپ ابرو و بالا بردن تئوری های توطئه و madcap شواهد حمایت از آن است.

اما در میان همه وحشت وجود داشته باشد چند benighted موجودات; که برای برخی از دلیل غیر قابل توضیح هستند در جوراب زنانه ساقه بلند کاغذ توالت!! بله من با شما موافقم یک رضایت شیطان در صبح یک گام به سوی آرامش درونی. (دوسر در نظر گرفته شده) اما; مردم می آیند در “توالت-مقاله بحران’ نباید یکی از دلایل که چرا ما لعن و نفرین 2020.

در حالی که چند نفر دیگر به طور کامل متروک از فاحش افتضاح و برای اضافه کردن به سهل انگاری خود را عمدا می خواهید برای آسیب رساندن به دیگران بیش از حد, با گسترش اطلاعات غلط و ترس; شما ببینید گاو ادرار و کود گاو نباید همیشه جواب گرفتن بر سرفصل های ملی.

از سوی دیگر بسیاری از دانشجویان از جمله من پیش بینی ختم امتحانات در ازای لغو ما سالانه حوادث! خوب به بقیه من در مورد رویدادهای سالانه برای دانش آموزان چه بازی های المپیک 2020 است به ورزشکاران است. چون من نمی تواند صرفا قلاب سلامت عقل من در شرلوک فصل 5 شایعات.

همه گفت: من فکر می کنم در میان این بحران همه ما می توانید انجام دهید, دیگر از تماس هر BSNL یا Jio کاربران; است که برای جلوگیری از انقباض با آگاه بودن و به روز با کمک unequipped و آموزش غافل. و اگر شما خانه نشین فقط صرف زمان با شما عزیزان این فیلم قبل از آن منقضی می شود در ‘محبوبیت’ و یا بهتر رتبهدهی نشده است – اعتراف به شکست خود را!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im