بیایید پاک: برای کمک به هند زباله-رایگان ما نیاز به قرار دادن یک روپیه ارزش در زباله

آن را مانند یک کارت پستال کریسمس به زندگی می آیند. همه در اطراف من بود و یک پتو سفید از برف است. برف بود و همه جا بر روی شاخه های درختان کاج بر روی سقف کلبه و کلبه.

من در سلا, در آروناچال است که 13,680 فوت بالاتر از سطح دریا و با برف پوشیده شده بود در اواسط ماه مارس. بازدید کنندگان پرتاب توپ های برفی در هر یک از دیگر در شاد بازی.

این یک جشن ، به جز یک چیز. بکر سفیدی عضوي بود خدشه دار زشت راش از پهن زباله. دور انداخته آب پلاستیکی بطری و قوطی حلبی از نوشیدنی های فویل و لفافه از تنقلات و پان سرگرمی.

بستر سمت چپ توسط مردم ساخته شده بود و حتی بیشتر توهین آمیز در تضاد با زیبایی های طبیعی از محیط اطراف مانند یک زخم بد شکل بر روی یک چهره دوست داشتنی.

از کشمیر به Kanyakumari ما در کشور این است که با آشغال اتفاقی پلاستیک و دیگر بستر. و غم انگیزترین بخش این است که آن است که اغلب از دیدنی ترین نقاط که جذب ترین sightseers که بدترین آسیب دیده.

چرا ما نمی توانیم توقف به معنای واقعی کلمه rubbishing هند ؟ ما می توانیم. با آموزش مردم به بستر. اما این یک فرایند طولانی مدت است. در این میان وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید.

در یک فرمت از Swachh بهارات بدن شهرداری باید جذب بیکار یا بیکار جوانان – از آن همه وجود دارد بیش از حد بسیاری از برای رفتن به یک زباله شکار و جمع آوری زباله و واریز آن را در یک مرکز جمع آوری و پرداخت برای کار خود را در یک نرخ ثابت بسیاری هر کیلو زباله آنها را در. پول برای این می آیند از اختیاری صندوق است که همه نمایندگان مجلس باید و است که اغلب underutilised.

یکی دیگر از اندازه گیری خواهد بود برای همه بطری آب و نوشیدنی سازندگان به ظروف خود را سپرده-برگشت. اگر یک بطری آب در حال حاضر به فروش می رساند برای 10 تومان قیمت می تواند مطرح شود به تومان 15 با این شرط که Rs 5 برگشت داده خواهد شد در بازگشت از بطری خالی. حتی اگر خریدار بطری کارتریج آن را دور کسی بر میدارد و بازده آن را آسان و پنج دلار است. بیایید پاک کردن ما عمل می کنند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>