اجازه دهید اسب bolt, Kapil Sibal اجازه دهید اسب پیچ

و شما هم می توانید آنها را اگر شما می خواهید. گوش دادن بدخیم Gandhis همه شما می خواهید, اما آن دست به آنها نمی دهد به باج خواهی. رئیس حزب روشن است. او راهول گاندی. او نه به عنوان منفرجه به عنوان مخالفان خود را به.

اما مخالفان او عمدتا Sanghis که می خواهید خالص-تربیت هندو به حکومت این کشور است. Rahul است که نوع خالص-تربیت هندو که آنها به دنبال. به طوری که آنها پس از رفتن او و چکش و انبر.
درست قبل از 2019 انتخابات شد سه دولت در انتخابات–راجستان, Madhya Pradesh, Chhattisgarh–که در آن Rahul پیروزی. در راجستان Sachin خلبان نقش مهمی در پیروزی, اما آیا او برنده بدون پشتوانه از گاندی نام?

در MP Jyotiraditya Scindia بازی نمی کند به عنوان مهم نقش مهمی در این پیروزی به عنوان Sachin خلبان آیا در راجستان و در عین حال او بیش از حد, مانند خلبان آرزو به رئیس ministership از خود دولت است.

هر دو خلبان و Scindia بلند پروازانه هستند و مشتاق به این کار بالا در کشور است. تبدیل شدن به یک وزیر در این مرحله را انجام شگفتی برای برنامه های خود را. اما این کار بالا در کشور برای کنگره فرد محفوظ است و راهول گاندی. آیا او باعث می شود آن را به بالا کار نامشخص است اما این خط در شن و ماسه است که باید وجود داشته باشد هیچ دیگر مدعی برای این کار دیگر از او. این است که درست یا غلط, چگونه کنگره اجرا شده است.

نبود Rahul غلط chowkidar chor hai کمپین و مودی Balakot اعتصاب مودی ممکن است نان تست را در سال 2019. این کمپین که Rahul زد که تماس های خود را به قضاوت سوال. او شده است در سیاست از سال 2002 و 17 سال باید به اندازه کافی بلند برای یادگیری است.

اما او سوار بالا بر روی خود سه پیروزی در فوق متحده و هیچ کس در حزب می تواند او سوال.

این Gandhis نصب چاشنی اسب در Ashok Gehlot و کمال نات به عنوان رئیس وزرای راجستان و MP بود. آنها به آلو نقش خلبان و Scindia و خواسته آنها را به کار با کارفرمایان خود را. Scindia فقط توییتی که استعداد و قابلیت پیدا کردن کمی اعتبار در کنگره است.

واقعا ؟ این بود که در همان کنگره است که در پرورش آنها و به آنها آلو وزرا نقش در UPA رژیم است. این همان کنگره است که حفظ کرده است مدافعان مانند مانموهان سینگ از تاجران میوه P. چیدمبرم, Salman Khurshid و حتی Kapil Sibal خود را.

نه هر کس می تواند بالا کار هرجور قادر به آنها ممکن است به عنوان تاجران میوه آموخته است. موکرجی در حال حاضر کاهش یافته نفع با Gandhis که به او بسیار و برای آنها که او چنین يومان خدمات. او در حال حاضر نزدیک به مودی که توسط Bharat Ratna که مودی است باران بر او.

چه Scindia انجام در حال حاضر در BJP به جز داشتن سرنگون کمال نات می کند ؟ BJP است نه یک حزب برای تحصیل افرادی مانند او. وجود یک استعداد کسری در Sangh. که به همه روشن است حتی به مودی به همین دلیل است که او حفظ کرده است بسیاری از کارمندان مانند S Jaishankar, Hardeep سینگ پوری و RK سینگ.

Scindia sulked و sulked در کنگره و قبل از اینکه طولانی او خواهد بود sulking دوباره در BJP. در کنگره او ناراضی بود با کمال نات. در حال حاضر در BJP او را مجبور به مقابله با اندیشه سانتی متر از MP Shivraj سینگ Chouhan. به نظر می رسد که Scindia شروع به پریدن کرد از ماهی تابه به آتش.

این آتش است که Scindia است ارج خلبان به پرش به. آنها همیشه برتر از ساعت, در حالی که در BJP? بالا کار در BJP اول رفت و به لیبرال Vajpayee و سپس نیمه لیبرال مودی. در حال حاضر به عنوان Sangh دارای طعم خون می خواهد آن را به ذخیره بالای کار برای جان سخت Sanghi مانند شاید “گلی-maaro” Anurag Thakur.

Thakur یک رهبر ملی در BJP. وجود او در لیگ پیش از Scindia است که سپرده به یک رهبر دولت در BJP. اگر خلبان شورش و می پیوندد BJP او بیش از حد محدود خواهد شد به عنوان یک رهبر دولت. Thakur خواهد بود راه جلوتر از او بیش از حد. این Sangh هرگز در آغوش Scindia و خلبان به عنوان یکی از خود را. آنها تنها به آنها دستورالعملهای عملیاتی استاندارد, بنابراین به عنوان برای از بین بردن این کنگره است.

اما این کنگره است که به راحتی نابود شده است. این Gandhis هنوز هم حمل وزن در کشور است. دوم از نظر تمایل به ایجاد دولت خود راضی و پر از غرور. ببینید چه فاجعه مودی دوره دوم آغاز شده است. سخت گیرانه مستند در کشمیر داده است هند بد نام بین المللی است. بنابراین بیش از حد کا-شورای ملی مقاومت شکست. Coronavirus همه گیر بود که موفق نسبتا خوب اما در حال حاضر به نظر می رسد که رفته خارج از کنترل است.

اقتصاد رفته به تمدید funk. شده است وجود دارد برخورد با چین است. در سیاست وجود دارد این است که همیشه فرصت است. که تا امروز می توان پایین فردا. بنابراین نمی قانون کنگره و Gandhis را فقط رتبهدهی نشده است.

Kapil Sibal اگر شما خوشحال هستند با راه کنگره اجرا شده است شما می توانید بیش از حد پیچ به سمت BJP. وجود دارد ترد kachoris و هیچ چیز دیگری در انتظار شما خواهد شد. این Sangh جایی برای روشنفکران مثل شما. به شما خواهد شد پر از بدبختی وجود دارد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de