اجازه دهید به اقتصاد باز است. نمی میکرو-مدیریت مستند خروج

حدود 70 روز به مستند ایالات متحده باید با احتیاط شروع به باز کردن اقتصاد خود است. آنها پس از مرکز طبقه بندی سبز و نارنجی و قرمز در مناطق در معرض خطر در انجام این کار, اما این قوانین به راهنمای مستند خروج به نظر می رسد بیش از حد تجویزی و دشوار برای به اجرا درآوردن. در نظر راجستان است که مقرر دو مشتریان در ‘کوچک’ مغازه ها و پنج در ‘بزرگ’ یا دهلی که گذاشته از ساعت های مختلف برای موسسات صنعتی با نام با شروع از A-L از کسانی که از M-Z. چنین رویکردی تنها می تواند منجر به هرج و مرج بیشتر.
جمعیت خارج از الکل مغازه ها زودتر نشان می دهد که مردم ممکن است دست انداختن قوانین در حال حاضر که مستند است کاسته شده است اما این بدان معنا نیست که دولت باید شروع تجویز چگونه بسیاری از مردم وجود دارد باید در یک کابین به عنوان انجام شده است توسط بسیاری از کشورهای. Micromanagement از این طبیعت منجر به آزار و اذیت و رشوه خواری. به جای تمرکز باید در ارتباط با خطرات ناشی از انواع خاصی از رفتار به طور مداوم.

اقتصاد پیچیده وحش و Covid-19 قوانین باید به حال برخی از پیامدهای ناخواسته. کارخانه ها نتوانسته اند به راه اندازی مجدد چون خود نمایندگی های مجاز به باز کردن. حتی کسانی که در راه اندازی مجدد تولید دیدن ad-hoc تعطیلی با توجه به مثبت بودن موارد موجود در روستاهای مجاور و یا با توجه به بسته شدن انبارها از مشتریان بزرگ مانند راه آهن هند. در یک مورد یک روستا حفر کرده تا راه برای جلوگیری از تحرک نیروی کار و منصرف کردن کارگران از کار. بسته شدن فروشگاه ها و مغازه های اتحاد به نوبه خود آمار تولید.

حتی در جایی که کالا حمل و نقل می تواند کارگران در انبارها نمی تواند به نوبه خود به آنها تلقی نمی ضروری است. گاهی اوقات کامیون مجاز به عبور از طریق مهار مناطق توسط مقامات محلی با وجود داشتن تمام اسناد و تاخیر در حمل و نقل کالا ضروری است.

مورد دیگر این است که شرکت های دارویی — که برخی از آنها عامل در صرف 30-40% ظرفیت بهره برداری با وجود اینکه ضروری خدمات. این است که با توجه به کمبود نیروی کار مهاجر و اختلالات زمانی که ورودی ها مانند مواد بسته بندی هستند تلقی می شود ضروری است. تمام این نقطه را به یک طیف گسترده ای از مشکلات که اطلاعیه ها و دستورالعمل ها را نمی تواند حل کند. اغلب مقامات محلی overzealous و گاهی سفارشات تفسیر متفاوت توسط بخش های مختلف سیستم. با استفاده از این در ذهن ما چند پیشنهاد.

اول باید وجود داشته باشد هیچ فرقی بین ضروری و غیر ضروری موارد وقتی که می آید به ساخت. غیر ضروری مورد برای یکی می تواند یک ورودی ضروری برای دیگری. در پیوسته زنجیره تامین از جهان مدرن این تفاوت کار نمی کند. بسته بندی است که می رود به یک سیگار نیز به محصولات غذایی و دارویی. در بهترین حالت این تمایز با این نسخهها کار برای مصرف نهایی کالا اما برای محصولات متوسط و باید آن را حذف به طور کامل برای تولید به راه اندازی مجدد.

دوم از تدارکات نقطه نظر تجارت الکترونیکی شرکت های باید مجاز به ارائه همه چیز. این مرکز در حال حاضر تایید شده اما این اتحاد چپ تصمیم نهایی به ایالات متحده. دلیل نمایان به اجازه نمی دهد این است که برای محافظت کوچک-صاحبان فروشگاه از e-commerce بازیکنان. اما ما در حال فراموش کردن هزاران نفر از کارآفرینان کوچک, نمایندگی و عمده فروشان که در حال فروش در این سیستم عامل های تجارت الکترونیک. معیشت خود را در معرض خطر هستند به عنوان شغل است که آنها را تولید. در شرایط فعلی ما باید توقف ساخت این غلط را انتخاب کند.

سوم این مرکز می توانید تصمیم بگیرید معیارهای طبقه بندی مناطق در معرض خطر اما تصمیم به کاهش سطح خطر یک منطقه باید با ایالات متحده به عنوان طولانی به عنوان معیارهای شفاف هستند. با متحده در راس این مستند می تواند محدود به کوچکتر مناطق جغرافیایی. ما می توانیم و باید مستندات کامل مناطق که دارای جمعیت کوچک بسیاری از کشورهای اروپایی.

آخرین و دقیق و دستورالعمل های دقیق را فشرد که در حال حاضر سبب شیوع کانال های ارتباطی در هند محکم بوروکراسی. در نظر گرفتن این حادثه در Kasargod که در آن منطقه افسر پزشکی و جمع آمد به می دانم که یک بیمار مثبت خود را در منطقه از طریق وزیر را پايه بلند كن بادي زمانی که آن را باید راه دیگری در اطراف. بیشتر دولت به طور مداوم منتشر روشن شدن بخشنامه به خود گیج کننده بخشنامه و انتظار می رود خط مقدم بوروکرات به واکنش نشان می دهند بر این اساس در زمان واقعی است. در نتیجه قطار و کامیون مواجه شده اند مشکلات در حمل و نقل کالا با توجه به سردرگمی در میان پلیس در مورد دستورالعمل. مستند 5.0 نباید این اشتباهات تکرار می شود.
ساخت این تغییرات و برقراری ارتباط آنها را با وضوح و سرعت نیاز به یک تغییر اساسی در تفکر است. اما اگر دولت offload برخی از تصمیم گیری بار آن را در علاوه بر این به از بین بردن تنگناها رایگان تا ظرفیت خود را برای اجرای آن از وظایف اصلی موثر تر است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>