اجازه نمی جوان هند امیدها و آرزوهای مرگ با Sushant

آن بوده است بیش از یک ماه پس از تاسف خودکشی Sushant Singh Rajput. مرگ او من تحت تاثیر. من می دانستم که او بود و با او کار می کرد. آنچه که من انتظار بود و مرگ او ضربه میلیون ها نفر از سرخپوستان ، مرگ خود را حاضر به ترک تصور عمومی است.

رسانه های اجتماعی گسیل او را ادامه خواهد داد. مردم به نظر می رسد شخصا تحت تاثیر از دست دادن خود را. وجود دارد بدون هیچ دلیل روشن و در عین حال به همین دلیل Sushant در زمان مرحله شدید. اما تئوری های توطئه زیاد. پایدار ترین یکی شامل برخی از مرتب کردن بر اساس یک سیستمیک رد بازیگر تاسیس و سنتی بالیوود به نفع قوم و خویش.

شاید ناعادلانه بسیاری از تاسیس ستاره از فیلم خانواده هایی هستند که به طرز وحشیانه ای مورد آزار قرار گرفته و trolled. برخی از این ستاره تا به حال برای غیر فعال کردن خود را در حساب های رسانه های اجتماعی بروید خاموش و یا غیر فعال کردن نظرات. مردم و رسانه های اجتماعی پست ها و ویدئوها در Sushant باید غم و اندوه و خشم و نا امیدی همه در همان زمان. برای کسی که تا به حال نسبتا کوتاه حرفه ای فیلم, چرا مرگ خود را ایجاد کنید خیلی واکنش ؟

دلیل این است که Sushant خودکشی می تواند نشان دهنده چیزی بزرگتر — مرگ از آرمان. Sushant شد یک خارجی که نقل مکان کرد تا به صفوف سخت ترین راه ممکن است. اولین پتنا پسر مورد مطالعه برای رشته های مهندسی مثل همه طبقه متوسط خوب پسران انتظار می رود را انجام دهد. از کالج مهندسی رفت به مدرسه اقدام و هم تئاتر. او یک پس زمینه رقصنده. او در سریال های تلویزیونی و رقص واقعیت را نشان می دهد. در نهایت او یک استراحت در یک فیلم هندی بر اساس گجرات شورش. این فیلم تبدیل به یک ضربه و Sushant در نهایت تا به حال یک فیلم حرفه ای.

آن را به طور معمول اتفاق نمی افتد که راه در هند. ستاره بچه ها بزرگ می شکند در راه اندازی ، Sushant متفاوت بود. ظهور خود را در دهه گذشته نشان داده جدید aspirational هند است. بر خلاف هند بر اساس اتصالات این بود که هند بر اساس استعداد و کار سخت است. این هند گفت: یک ستاره می تواند از هر نقطه. این یک هند پر از فرصت برای کسانی که مایل به کار برای آن است. این یک پارادایم جدید در یک کشور با فرهنگ فئودالی که در آن غنی و قدرتمند و نخبگان احتکار بسیاری از فرصت ها. دو دهه رشد سریع اقتصادی (1990-2010s) تغییر این همه. هندی سرانه درآمد رشد سرسام آور پنج بار در این دوره است. جوانان شروع به رویای بزرگ. Sushant, Dhoni Virat این Bansals (از Flipkart شهرت) — تمام نسل اول مگا داستان های موفقیت آمد در این دوره است. جوانان نه تنها تا به حال موفقیت شغلی آنها نیز آمد در خیابان ها و سرنگون کنند. جوانان هند و رویاهای خود را به سادگی غیر قابل توقف.

و سپس چیزی را تغییر داد. به اطراف نگاه امروز. بسیاری از این خوش بینی از بین رفته است. تاج بخشی به بازی در آن, اما حتی قبل از ما تا به حال کمترین اقتصاد در یک دهه. بیکاری بود که در چند دهه ، جوانان دیگر رویاهای بزرگ است. آن را مانند جوانان هند از گذشته به دنبال امنیت است. مشاغل دولتی بیشتر در تقاضا دوباره. سرمایه گذاران خارجی دیگر هیجان زده در مورد آنها نگران آن است. رتبه سازمان های دیگر ارتقا هند آنها جمع و جور کردن آن. بخش پس از بخش است که در پریشانی. مانند هند از گذشته شرکت نزدیک به دولت در حال انجام هست. حتی شروع کردن صحنه نیست ،

و در این همه دل تنگی تقریبا به عنوان یک استعاره حتی یک مگا-داستان موفقیت مانند Sushant نمی تواند زنده بماند. آن را تکان داد میلیون ها نفر از جوانان هند به هسته. در حال حاضر بدبین محیط آن مطرح شده سوالات ناراحت کننده. وجود دارد هیچ جایی برای خود ساخته هندی? خود هندی رویای اگر شما نمی آیند با اتصالات در نهایت محکوم به فنا ؟ را ثروتمند و قدرتمند همیشه له هندی با استعداد? این است که چرا Sushant مرگ طنین انداز و عظیمی ایجاد واکنش. سوال بزرگتر این است که برخی از دغدغه درست است ؟ هند آرمان مرده ؟ از همه مهمتر, چگونه ما آن را به عقب ؟

آن مهم است به درک که چرا ما به پایان رسید تا این راه است. به عنوان هند شد غنی تر و قوی تر از ما مست شد و بی در موفقیت ما است. برخی از ما بدترین صفات بیرون آمد. ما هنوز یک راه طولانی برای رفتن قبل از تبدیل شدن به یک کشور توسعه یافته. اما ما منتقل اولویت های ما است. رشد اقتصادی فرصت و آرمان بودند دیگر مهم است. هندو-مسلمان هند و پاکستان و برخی از مرتب کردن قفسه سینه-ضرب و شتم ‘ما وارد” ناسیونالیسم در زمان centerstage. پس از همه, ما درآمد سرانه رشد از 300 دلار در سال 1990 به 2000$. ما تا به حال دلیلی برای این احساس غرور و افتخار است. اما در جهان توسعه یافته است در $60,000. حتی چین است در $10,000. نسبت به این اعداد $2,000 است که هنوز هم کوچک است. ما یک راه طولانی برای رفتن. ما نیاز به تمرکز بر اقتصاد بالاتر از هر چیز دیگری. ما باید برای جلوگیری از بحث های بی پایان در مورد مسائل است که هرگز در خدمت هند است. سرخپوستان باید هر دو مثبت و منفی صفات در همان زمان. ما نیاز به محدود کردن ما بدترین صفات را از ما بهترین ها را برای چند دهه آینده است.

ما متاسفانه از دست Sushant. اجازه دهید ما را مطمئن جوانان هند را از دست نمی چیز دیگری — آن آرمان و امید است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de