“Let it go”- یک بودایی داستان

داستان سرایی به طور سنتی موثر تمرین آموزشی در تمدن ما. برای سال با هم معلمان و پدر و مادر و جامعه به طور کلی شده اند با استفاده از این ابزار اجازه می دهد تا آسان درک عمیق آموزه ها و برای اصلاح اشتباه برداشت. پدر من اغلب غنی من با جمله جالب مثلها و او به تازگی به نقل از من یک جذاب که به اعتقاد من به ارزش های.

هنگامی که بودا بود و راه رفتن در کنار رودخانه همراه با معشوق خود را شاگرد آناندا; انجام یک سفر معنوی. آنها شاهد یک شاهزاده خانم جوان و انتظار در کنار او سلطنتی palanquin به دنبال نگران است. او در بازگشت از نزدیک پادشاهی بود و در عجله برای رسیدن به این کاخ به حضور در یک رویداد تشریفاتی. اما خسته خسته کننده سفر ملازمان او نمی تواند تحمل به حمل او بیشتر و در نتیجه خواستار به گرفتن برخی از بقیه است. شاهزاده خانم, اما, نبود زحمت و احساس و نه آشفته شنیدن این.

بودا تصمیم به ارائه کمک و با آناندا توسط سمت خود را انجام شاهزاده خانم در palanquin برای یک فاصله قابل توجه است. این عمل از سخاوت او اجازه داده شد مسئولین به روز کردن خود و در عین حال. هنگامی که خدمه توافق برای انجام باقی مانده سفر راهبان متمایل به پایین در احترام و تصمیم گرفت به راه رفتن دور. شاهزاده خانم, با این حال دست تکان داد و آنها را بدون مراقبت برای بیان هر نوع قدردانی است.

احسان با چنین فجيع نمایش آناندا راه می رفت بی سر و صدا کالایی در داخل. او انتظار می رود بودا به واکنش نشان می دهند اما در کمال تعجب او; بودا انعکاس چهره عجیب و غریب یک سکوت غیر قابل درک آرامش. قادر به پذیرش این سکوت آناندا کمربندش را بست و از در خشم “که شاهزاده خانم نیاز به یادگیری برخی از رفتار های. او می توانست کمی سپاسگزار از ما کمک کند.”

بودا به آرامی لبخند زد و صحبت کرد
“آناندا ما ناامیدی در نتیجه ما بیش از انتظارات است.”

آناندا نبود متقاعد
“ما او را برای انجام چنین فاصله طولانی; او می توانست حداقل با لبخند پشت در پایان. یک لبخند می توانست هزینه او هیچ چیز نیست. من واقعا احساس ناراحت بودا پس از همه, ما اجرا درآمد و او را برای مدت طولانی! “

“عزیز آناندا” بودا پاسخ داد: “من مجموعه ای که palanquin پایین ساعت پیش چرا شما هنوز هم حمل بار؟”

بودا می گوید: “افراد مثبت نیز باید افکار منفی. آنها فقط اجازه نمی دهد کسانی که افکار آنها را کنترل. افکار مانند بازدید کنندگان اجازه دهید آنها را می آیند و بروید.”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im