اجازه دهید آن را جریان: جهان همچنان جذب در طول مستند, نمی, نیروی پرهیز در هند یا

حتی با فرودگاه های مراکز کافه ها و رستوران ها توقیف تا جهان را متوقف کرده است ، تنها از آن است که نوشیدن در صفحه اصلی این روز است. برخی از مکان هایی مانند غربی استرالیا است که در ابتدا قرار دادن محدودیت در غذای آماده مشروب در حال حاضر خارج از آنها. نیز وجود دارد یک ثروت از گزینه های مانند UberEats, Honestbrew, Shanghai9, 7-Eleven, برهنه, شراب, Rakuten و آمازون ارائه آن را مستقیما به خانه. ژاپن ارسال می کند. اما هند – که طبقه سیاسی نمی تواند مقاومت در برابر ممنوعیت mania – این است که برخلاف روند جهانی.

تاریخ بارها و بارها ثابت ممنوعیت یک wrongheaded سیاست. در Nitish کومار بیهار گزارش ها نشان می دهد آن را تحت فشار قرار دادند تا مردم نسبت به اعتیاد به مواد مخدر. کرالا مختصر پرت کردن با آن را یک ضربه بزرگ برای گردشگری به کشور خود خدا’. بنابراین جای تعجب نیست که خشک Covid بار شاهد hooch مرگ و میر موجی از سرقت در مشروب vends یک محوری از بازارهای خاکستری و جدی مالیات غیر مستقیم ضرر و زیان است. بنابراین با دلایل خوبی که آسام و کرالا نقل مکان کرد به بازگشایی فروش پنجره در برخی از فرم اما به سرعت خنثی مرکز دستورالعمل و دادگاه عالی بود. هرگز به ذهن ایمنی مواد غذایی و استانداردهای عمل 2006 مثال مشروبات الکلی با مواد غذایی است که ضروری ‘ معاف دسته.

آنچه جالب است این است که بر خلاف معمول خود را اخلاق گرايش متحده ادامه به بررسی مجدد مشروب فروش – از آنجا که مستند کشیده تا به امور مالی خود را نازک است. کرالا به دهلی آنها همچنین می دانیم که GST مجموعه را بدست نمی دلربایی در هر زمان به زودی. و این هفته ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope ابراز کرده است به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته ضریب اطمینان گفت که اگر اجتماعی فاصله به درستی نگهداری می شود وجود دارد باید هر گونه ممنوعیت مشروب مغازه ها. فروش آنلاین و تحویل خواهد قرض دادن بیشتر به ایمنی. در غیر این صورت با توجه به صنعت نمایندگان از دست دادن درآمد است عظیم 700 تومان کرور روپیه در روز هنگامی که چنین درآمد مورد نیاز است و حتی بیشتر برای Covid امداد. توقف infantilising شهروندان توجه ریاضی.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de