اجازه چین سرمایه گذاری کند. آن را می شود از سیاست خارجی آمریکا اهرم

من castigated دولت برای مهار سرمایه گذاری چینی در هند. منتقدان را متهم مرا به خطر انداختن امنیت ملی با حمایت بدون مانع ورود یک ابرقدرت است که نه چندان دوستانه اگر نه آشکار دشمن. شرکت های چینی در حال طبیعی نیست سرمایه گذاران خارجی به این دلیل که دولت چین به توافق و یا کنترل آن شرکت پس همه سرمایه گذاری چین در نهایت سیاسی است. دولت ترس چین را به استفاده از سهام کم قیمت ها در بازار به بیش از صنایع استراتژیک و در غیر این صورت سوء استفاده از مالکیت آن است.

اما از نظر سیاست خارجی اهرم حقیقت دقیقا برعکس است. هند قطعا می توانید لیست و منع شرکت از ارزش استراتژیک از اشغال توسط هر خارجی. هند همچنین باید اطمینان حاصل شود که آن را از دست داده و کنترل آن را در حال حاضر مقرر (با وجود ما مخالف) است که شرکت های خارجی را برای ذخیره داده ها در سرور.

موضوع به این تدابیر بیشتر در چین سرمایه گذاری در هند بیشتر خواهد بود هند اهرم فشار بر چین پس از آن می تواند تهدید تغییرات در قوانین و قوانین سرمایه گذاری خارجی به چین نقطه ضعف است. چنین اهرم استفاده شود باید به آرامی اما از ارزش است.

سرمایه گذاران خارجی می گویند هند بدنام است برای تغییرات دلخواه در قوانین و مقررات برای صدمه زدن به خارجی ها. آن را دارای یک سابقه طولانی از اجازه دادن به سرمایه گذاران خارجی و پس از آن ضربه آنها را. من و دیگر منتقدان را به نام این بد اقتصادی سیاست. اما این قطعا به معنی سرمایه گذاران خارجی هستند بیشتر در معرض خطر از هند است.

فقط بخواهید خارج شده که پرداخت عظیم 16 میلیارد دلار برای به دست آوردن Flipkart. به نظر می رسید که خارج شده و آمازون را در حال حاضر تسلط بر تجارت الکترونیکی. اما دولت خود را تغییر تجارت الکترونیکی قوانین محدود کننده فعالیت های خارجی تجارت شرکت های, در حالی که اعمال چنین محدودیت در تکیه Jio تنها شرکت هندی قادر به مبارزه با غول های جهانی. این حرکت طرفداری اعتماد شد بی باک, unapologetic ناسیونالیسم. در یک سکته مغزی خارج شده را 16 میلیارد دلار تبدیل شد به یک اضافه پرداخت های کنترل استراتژیک تجارت الکترونیکی تأیید شد.

اوایل وقتی Vodafone وارد هند از طریق اکتساب آن را به حال 2 میلیارد دلار اختلاف بیش از مالیات بر سود سرمایه. دیوان عالی کشور تایید Vodafone. اما دولت تغییر قانون با گذشته نگر اثر را Vodafone پرداخت بعد از همه!

نوکیا ساخته شده است یک غول گوشی تلفن کارخانه در تامیل نادو. اما دولت مطرح متورم مالیات و تقاضا است که با مجازات و علاقه رفت تا به 10 ، 000 تومان کرور. برخی از گزارش های خبری ادعا کرد که نوکیا تا به حال رنج می برد برای امتناع از پرداخت رشوه. نوکیا تعطیل. در نهایت پس از داوری بین المللی در سال 2018 این موضوع حل و فصل شد برای کاهش مالیات پرداخت 1,600 تومان کرور. هنوز هم این برجسته ریسک برای سرمایه گذاران خارجی است.

چند شرکت خارجی پیشنهاد کردم و 2G مخابرات مجوز. اما دیوان عالی کشور زده همه گواهینامه ها چون هیچ حراج و برخی از شرکت های هندی گفته می شود مورد علاقه. شرکت های خارجی اعتراض کردند که آنها بی گناه و نباید تنبیه کنید. اما همه آنها انداخته و با وجود داشتن سرمایه گذاری میلیون ها نفر بودند و هرگونه جبران خسارت.

در 1950s Jushm پوسته اسو (در حال حاضر به نام اکسون) و Caltex شد wooed به راه اندازی پالایشگاه ها و رسانه های خرده فروشی در هند. اما در دهه 1970 قیمت شاهد اعمال شده به آنها را uneconomic و آنها در نهایت فروخته شده به دولت برای یک مبلغ جزئي. تغییرات قوانین سرمایه گذاری خارجی در سال 1977 موظف IBM و کوکا کولا به خروج هند است. هند ازسوی بسیاری از بزرگترین شرکت های چند ملیتی.

در مجموع مشکل این است که هند خطرات گرفته شده توسط سرمایه گذاران خارجی است. بلکه حتی بزرگترین سرمایه گذاران خارجی در معرض خطر بودن به پاک کننده گرفته شده توسط هند. اگر چه سرمایه گذاران چینی واقعا حزب کمونیست چین? دفعه هند رفع یک سرمایه گذار خارجی آن ممکن است می شود حزب کمونیست چین.

یک بار خارجی شرکت نفت در خاورمیانه عملا زد کشورها آنها سرمایه گذاری کرد. زمانی که آنها ملى ایران Mosaddeq در سال 1951 انگلستان و ایالات متحده آمریکا سازماندهی یک کودتا برای سرنگونی او. که دوران استعمار بلند رفته است. در سال 1974 تمام کشورهای اوپک ملى بزرگترین شرکت های نفتی و حتی ما بود و درمانده به آن را متوقف کند. قرار عروسک پیروزی بر قرار puppeteers.

درس: سرمایه گذاری عظیم خارجی است که خطر بزرگتر برای خارجی از سرمایه کشور است. بنابراین اجازه دهید ما به اندازه جذب سرمایه گذاری چین که ممکن است از خطر اصلی خواهد بود ایشان مال ما نیست. بله بازار سهام قیمت ها افسرده امروز اما این دلیل خوبی برای تشویق چینی جریان است که افزایش قیمت. دولت می خواهد به جمع آوری بیش از یک تریلیون روپیه مزایده عمومی شرکت های بخش. ما باید تهاجمی چینی مناقصه به حداکثر رساندن قیمت حراج.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>