در مارس 13, دولت تصویب RBI را ‘طرح بازسازی’ Yes بانک پیشنهاد شده تحت قوانین و مقررات بانکی, قانون 1949. از ویژگی های کلیدی این طرح عبارت بودند از: الف) محدودیت در خروج سپرده ها از بانک ب) دائمی نوشتن از در-1 اوراق قرضه صادر شده توسط بانک و c) محدودیت در فروش بله, سهام بانک. یک کلاچ از بانک ها به رهبری SBI شد ‘متقاعد’ توسط دولت به پمپ در پایتخت و نجات بله بانک. این قسمت را افزایش می دهد نگرانی های جدی در مورد مدیریت و اداره اقتصاد است.

محدودیت در خروج از تا تومان. 50,000/- ارائه بخش بزرگی از بیش از Rs. 2 لاخ کرور سپرده جامد. علاوه بر قرار دادن یک علامت سوال در ایمنی سپرده محدودیت به شدت دچار اختلال سپرده گذاران توانایی خود افتخار و تعهدات مالی (مانند پرداخت حقوق و تربیه) و همچنین جلسه از هزینه های معمول به خصوص برای کسانی که banked منحصرا با بله بانک. هیچ فکر بود که با توجه به مشکل سپرده گذاران ممکن است در دسترسی به اعتبار در آینده از جمع و جور کردن (فقیر CIBIL نمره) که ناشی از عدم توانایی خود را برای دیدار با بدهی های مالی با توجه به محدودیت در برداشت. در این مرحله تنها می توان امید وجود دارد که یک طرح در محل وجود دارد باید در مقیاس بزرگ خروج سپرده ها از بله بانک پس از توقف در برداشت برداشته شده است توسط مه 3 سال 2020 است.

مقررات فراموش اجازه RBI به نوشتن در-1 (اضافی ردیف 1) اوراق قرضه که اساسا دائمی اوراق قرضه صادر شده توسط بانک ها برای دیدار با نیاز خود را از ردیف 1 سرمایه است. مقررات ارائه سه گزینه به RBI: الف) نوشتن پایین اوراق قرضه به طور موقت با امکان نوشتن در تاریخ بعد ب) نوشتن پایین اوراق قرضه به طور دائم خاموش و آنها c) تبدیل اوراق قرضه به سهام, به طوری که امید است از دوره نقاهت سرمایه گذاری اگر بانک اقبال بودند به احیای. RBI را انتخاب دائمی نوشتن به پایین از Rs. 8,415/ کرور روپیه در 1 قرضه بله بانک به طور جدی مختل بدهی شرکت های بزرگ در بازار است که همیشه در تلاش برای پیدا کردن آن پا در هند. این است که به سختی یک خبر خوب برای کشور است که باید بزرگ مادون بدهی بخش بودجه برای ساختمان اقتصاد آن است. با دسترسی به بازارهای سهام به شدت به خطر بیافتد تومان. 93,000/ کرور روپیه در-1 اوراق قرضه در حال حاضر برجسته ارائه بسیار مورد نیاز سرمایه به بانک ها. یک تجدید نظر در تصمیم گیری برای نامیده می شود. RBI باید انتخاب بین یکی از دو گزینه دیگر از موقت نوشتن به پایین و یا تبدیل به سهام برای بازگرداندن اعتماد و اطمینان در بازار اوراق قرضه.

این unkindest قطع شد شاید این سایت متعلق به سهامداران بله بانک در قالب قفل در مدت 3 سال برای 75 درصد از سهام خود را با معافیت برای کسانی که در برگزاری تا 100 سهام. علاوه بر اینکه یک جزء از خرده فروشی پرتفوی بله سهام بانک بخشی از شاخص های مبتنی بر ETFs به عنوان بانک شاخص سهام. چگونه این ETFs به اداره می شود و اگر سهام بله بانک بدون هیچ گونه اطلاع قبلی مجاز به فروش می رسد در بازار ؟ چگونه خواهد, قیمت-کشف برای بله سهام بانک اشکار تحت این شرایط ؟ معلوم نیست که تحت مقررات قانونی ممنوعیت فروش بله, سهام بانک تحمیل شده. لغو نقدینگی به طور کامل غیر ضروری و بویش نظارتی نفس بیش از حد.

شیوه ای که در دولت و تنظیم کننده باید در برخورد با یک سری از شرکت ها شکست –IL&FS جت ایرویز Zee گروه DHFL, Altico سرمایه PMC بانک و در حال حاضر بله بانک – در چند سال گذشته می گوید یک داستان از نادانی در بالاترین چهارم. بد درک demonetization تا به حال برخورد بی رحمانه ضربه به اقتصاد به عنوان آن را فلج بخش مالی. Chastened شاید با شکست demonetization دولت و تنظیم کننده dithered در برخورد با شرکت های بزرگ شکست است که به دنبال. راه حل های یافت پس از دوره طلایی برای عمل است و بیش از اغلب می تواند به طور جدی ناقص. یکی فوری از سقوط از, بله, بانک بازسازی برنامه ریزی شده است به گزارش تصمیم توسط چند دولت به بانک تنها با PSBs. این قسمت ممکن است باعث مقیاس بزرگ خروج سپرده ها از چند بخش خصوصی بانک ها در نتیجه به خطر انداختن بقای خود است. که خواهد شد یک ضربه به اقتصاد واقعی دقیقا در زمانی که اقتصاد نیاز به کمک آن می توانید از بازارهای مالی محاصره آن را به عنوان اقتصادی جهانی تاثیر coronavirus و مستند از کشور است.

مستروف با SK Barua که نویسنده اول. SK Barua است مدیر سابق و استاد IIM Ahmedabad.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im