درسهایی از دهلی شکست خورده تاج فرایند در مشروب: نمی overtax شهروندان

با فروش کاهش دهلی دولت لغو 70 درصد تاج فرایند آن تا به حال اعمال شده در مشروب. به جای آن تصمیم گرفتند به صورت متوسط 5 درصد افزایش در مالیات بر ارزش افزوده. ضروری به سرعت افزایش درآمد در طول این مستند تا به حال impelled دهلی نو به این مسیر اما در عرض چند روز از لغو محدودیت در مشروب خرید و فروش نیز سقوط کرد.

با توجه به کنفدراسیون هندی, نوشیدنی الکلی, شرکت های فروش در دهلی نو در حال کاهش 58 درصدی در ماه مه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در حالی که همسایه هاریانا و به نظر می رسید تندرست با توجه به کاهش مالیات اضافی از 10-15٪. به عبارت دیگر دهلی دست دادن همسایگان خود’ به دست آوردن عنوان tipplers عبور از مرزها و بازار نیز به این عمل می کنند. وجود دارد همچنین می توان بخش قابل توجهی تبدیل شده بی اندازه قیمت های بالا.

همان پدیده نیز شاهد آندرا پرادش است که تحمیل 75% فرایند رانندگی هر دو مشروع و نامشروع کسب و کار به کشورهای همسایه Telangana. وسوسه به افزایش مالیات در سراسر بخش رشد خواهد کرد که دولت مبارزه برای درآمد بیشتر و مالی در فضا. خط پایین این است که گویا رابطه بین مصرف و نرخ مالیات باید وارد به طوری که هر دو باقی می ماند در یک مسیر رو به بالا.

همچنین به عنوان خوانده شده – دهلی نو: تاج فرایند در مشروب اما مالیات بر ارزش افزوده تا 25%

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>