آن را در حال حاضر می توان استدلال کرد که بزرگترین دشمن انسان – انسان خود و یا ویروس ها? در مورد بیش از نیمی از اخبار من به عنوان خوانده شده آنلاین است که در حال حاضر پر از موضوعات به طور مستقیم یا غیر مستقیم مرتبط با nCOVID-19. اکثریت غیر رسمی بحث و گفتگو برگزار شد در دفتر نیز مربوط به همان. بیشتر از خوراک توییتر و الگوهای رفتاری در Instagram نیز با همان.

Coronavirus سوم آنفلوآنزای همه گیر در تاریخ اخیر با یکی از آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918 و دوم اینکه از H1N1 (آنفولانزای خوکی) در سال 2009. دولت هند و دولت های ایالتی’ پاسخ شده اند کاملا قابل ستایش. در سکته مغزی هند به حالت تعلیق در تمام ویزاهای غیر از دانشجویی دیپلماتیک و کار. رفتن یک گام جلوتر ما نیز ممنوع خود ما شهروندان در اروپا از بازدید از این کشور و مجاز پروازهای بین المللی به زمین برای یک هفته. نسبت به پاسخ از ما, دولت در اوایل دو بیماری های همه گیر این خصوص بی سابقه است. آنفولانزای اسپانیایی 1918 نیز شناخته شده به عنوان ‘را فراموش کرده آنفولانزا” اگر چه هند از دست داد 6 درصد از جمعیت آن در این بیماری و شخصیت های برجسته مانند Gandhiji نیز در امان نیست. آنفولانزا اعتقاد بر این است که از مرکزی ایالات متحده آمریکا به اروپا در اواخر جنگ جهانی اول و پس از آن به هند از سواحل بمبئی (سپس بمبئی). تاریخ آنفولانزا تحت الشعاع قرار بود در هند با توجه به دیگر همزمان رویدادهایی مانند تصویب northmen pk عمل و Jallianwala باغ قتل عام.

کل مرگ و میر در این آنفولانزا بالاتر از کل مرگ و میر در جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم ترکیب شده است. 1921 تنها سرشماری سال است که در هند جمعیت کاهش یافته است با توجه به آنفولانزا. همه این بود که در زمانی که هیچ جنبش توده ای مردم است. وجود دارد هیچ مسافرت هوایی وجود ندارد مردم اغلب رفت و آمد از آسیا به آمریکای شمالی در پی این حادثه طبیعی وجود دارد و خوب حمل و نقل عمومی در هند بیش از حد. اکثریت جامعه ما به زندگی در مناطق روستایی و به سختی در بازدید از شهرستانها.

همانطور که هند مستعمره بریتانیا پس از آن دولت بریتانیا بود ناشنوا به بی تفاوتی. دو چیز متفاوت آنها از امروز بودند مدرن دارو و وحشت با توجه به عدم آگاهی است. آنفولانزا تحت تاثیر قرار بود حدود 27 درصد از جمعیت جهان تقریبا حدود 50 کرور مردم و کشته شدن در هر نقطه بین 1.7 تا 10 کرور مردم است. در سال 2009 یک H1N1 شیوع در شهر مکزیک به سرعت گسترش یافته و برای آن که اعلام کرد یک بیماری همه گیر. آن را اعتقاد بر این بود سرچشمه در خوک مزارع کارخانه. آن را به سرعت گسترش در هند بیش از حد.

اولین مورد ثبت شده در ماه مه در حیدرآباد در یک مرد از بازگشت از ما. همه گیر وضعیت برای H1N1 به طول انجامید بیش از یک سال و در نهایت در اوت سال 2010 هند تا به حال حدود 20000 موارد و 1833 به حساب مرگ و میر با شهرهای پونا بودن به خصوص تحت تاثیر قرار. اما نسبت به سختی پاسخ دولت پاسخ آن خفيف است. آن را نمی دید هر مرز داشتن تنها صادر مشاوره سفر به شمال امریکا و غربالگری از تمام مسافران سفر از آنجا به هند است. در واقع آن را یک موضوع مهم بحث در رسمی شایعات بیش از حد. من حتی نمی دانستم که این بیماری مانند یک بیماری همه گیر و فکر کردم که آن را یک بیماری همه گیر تنها در بمبئی زمانی که من در مدرسه بود که با توجه به دو هفته از تعطیلات.

این ماهاراشترا دولت خواسته مدارس به خودداری از برگزاری مجامع و توده تمرینات, اما وجود دارد هیچ اقدامات سختگیرانه ندارند. 2009 World Twenty20 در انگلستان در میان دیگر رویدادهای ورزشی رفت و به عنوان معمول است. اگر چه این استدلال است که ویروس H1N1, کاهش نرخ انتقال از زمان coronavirus آنفولانزا تحت تاثیر قرار بود در مورد 11-21 درصد از جمعیت جهان با مرگ و میر از هر نقطه بین 2 تا 5 lakhs که بسیاری از مردم فراموش کرده اند امروز. وجود دارد پراکنده شیوع آنفولانزای خوکی بعد در هند بیش از حد مانند 2015 در زمانی که بیش از 2000 نفر کشته و حدود 34000 آلوده شدند. به دنبال در این زمینه آن است که قطعا تعجب آور است که مردم ما و دولت ما گرفته اند coronavirus همه گیر بسیار جدی اگر چه تعداد موارد که از نوشتن کمی بیش از 170 با 4 مرگ و میر.

مراکز ورزشگاه تئاتر, توریست بناهای تاریخی, معابد تعطیل در نقاط مختلف کشور است. هر دو بخش خصوصی و کارکنان دولت گفت: برای کار از خانه سفر غیر ضروری است دلسرد ارشد شهروندان توصیه به ترک خانه بدون دلیل TV serials’ تیراندازی ممنوع اعلام شده است, بین المللی پرواز ممنوع یک هفته مردم در حال خرید sanitisers و ماسک به عنوان اگر هیچ فردا وجود دارد یک ‘janta حکومت نظامی” شده است تشویق در 22 مارس مرزهای ما در حال بسته ساخت ما تقریبا به عنوان جدا شده به کره شمالی! اقدامات موثر هستند بیش از حد. مسافران باید تحسین تلاش های دولت در حال شکل گرفتن است و اگر همه چیز خوب پیش برود و ما به زودی می تواند رسیدن به یک فلات در تعدادی از موارد است.

به نظر می رسد که هند مطمئنا آموخته آن درس از سال 1918 و 2009. هند امروز تنها 1.7 درصد از موارد متحده آمریکا است با 4 برابر جمعیت و بسیاری از کسانی که آسیب دیده اند در بازگشت از خارج از کشور. نه تنها هند بلکه جهان در کل به شدت مبارزه با ویروس امروزه به عنوان آن را هرگز. اگر چه اولین واکسن در دسترس خواهد بود به صورت تجاری است 12 تا 18 ماه این اقدامات می تواند موثر در مهار گسترش آن و ساخت جهان دوباره آن را به عنوان به آرامی اتفاق می افتد در چین است. این روح مبارزه باید هرگز به پایان است و باید به عنوان مثال برای نسل های آینده ما. در همان زمان ما باید بیش از نگران و دست پاچه. ما باید یک سابقه برای مبارزه با این ویروس در زمان ثبت و اجازه دادن به این که در پایان آن همه گیر وضعیت به زودی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de