درس تاج به ما می آموزد: ما همه در این با هم!

آنچه به نظر می رسید غیر ممکن است به دست آمده است توسط یک ویروس. این است که این بیماری همه گیر به ما می آموزد?

هنگامی که آخرین باری که شما احساس متصل به سایر نقاط جهان ؟ هرگز نمی شد همه بشریت نگرانی بنابراین تراز وسط قرار دارد! به هنگامی که دنیا فکر کردن است همان افکار و همان ترس و مبارزه با همان دشمن است. همه ما برای رسیدن به همان دارو و دنده محافظ و ایستاده در صف برای, مواد غذایی ترس برای وعده بعدی غذا. همه ملت ها در مجموع موشک بالا در تاج نمودار و عمیق غواصی با هم dizzily اقتصادی گراف.

از جمله همگام سازی شده اند که غیر ممکن است برای رسیدن به همیشه! و در عین حال امروز غیر ممکن است ممکن است. کسی است که قوی تر از دیگر –قدرتمند ترین کاهش یافته است, سخت ترین را به زانو خود را. آنچه ممکن است از ملت قدرتمند و ترس از یک هزار نفر از ارتش یا حکمت از یک میلیون saints نمی توانست به دست آورد شده است موفق توسط ناچیز ویروس! زمان های عجیب و غریب در واقع زندگی است که برگزار می شود به باج توسط یک غیر زنده بودن. ما تحت حمله شیمیایی توپ – پروتئین آن گرامی زندگی-نکات و ترفندها در حال کشتن انسان ها!

ما همه در آن با هم و در عین حال هر یک خود را! این بود همیشه بینایی خود را از ‘جهانی’? من هرگز شک حضور او و نه او از حس تعادل و عدالت است – اما این یک نمونه متقاعد من خدا یک حس شوخ طبعی بیش از حد! ما همه خیلی غره همه چیز uncaring در مورد محیط زیست ما بی پروا غارت از زمین است که در پرورش ما طواف عشق است که ما احاطه جدا کردن خودمان از انسان همکار و… را در یک سقوط کرد از بین بردن یک ویروس خنثی ما منفی با هل دادن ما به خانه ما.

و در حال حاضر زمین بهبود می یابد و خودش را به عنوان آلودگی را کاهش می دهد; پرندگان tweet به محتوای قلب خود را در یک تازه روشن آسمان آبی و پلنگ, گوزن و حتی فیل ها خود را اصلاح زمین ماندن ما قفل شده دور…

وجود دارد به برخی از این معنی به این همه ما باید درک درس های این بیماری همه گیر به ما آموزش است اگر ما برای جلوگیری از شبیه افتضاحات در آینده است.

درس های ما باید یاد بگیرند از این بیماری همه گیر!

  • فقط اعتماد به اینجا و در حال حاضر; هر چیز دیگری می توانید در عرض چند دقیقه! پس در حال زندگی می کنند و کار را تجربه نمی دانیم.
  • قدردانی از زندگی بیشتر – یادگیری به ارزش چیزهای کوچک — صحبت کردن با خانواده و دوستان چیزی است که همه ما در حال حاضر انجام می شود اما اغلب نادیده گرفته شده در زندگی روزمره است.
  • Every cloud has a silver lining – ما در حال گرفتن مقدار زیادی از زمان برای خودمان. استفاده از آن زمان به عنوان بهترین عنوان شما می توانید. لذت را در آرامش فقط به خودتان – گاهی اوقات هیچ کاری انجام نمی دهند. زمان را به کشت منافع و احساسات.
  • تنها چیزهایی که در نهایت سلامت خوب و نزدیکی از عزیزان! عقل از سنین و در حال حاضر ما آن را می دانم!
  • فکر می کنم بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد و برنامه ریزی برای آن است. چگونه ممکن است که هیچ کشور و هیچ سیاست گذاران هیچ فکر می کنم مخازن تا به حال پیش بینی چنین وضعیتی و برای آن برنامه ریزی شده قبل از آن ؟
  • ما همه یکی هستند و یک فردی از نقطه نظر است به کار نمی رود. غنی هستند همان فقیر اروپایی ها همان سرخپوستان دولت همان است که رای دهندگان حاکمان همان است که مخالفان…ما نمی تواند غلبه بر این بیماری همه گیر مگر ما شامل هر کس و برای هر یک از دیگر.
  • به عنوان افراد ما باید آگاه باشند که این تجربه یک زندگی-زمان کاملا منحصر به فرد که ما همه قایقرانی همان قایق — حتی دو جنگ جهانی هرگز به ارمغان آورد و جهان را متوقف کند و یا حتی دلسرد شدن مثل این.
  • به عنوان جوامع و ملت ما را مجبور به استفاده از اين تجربه به آماده برای درگیری های آینده و بیماری های همه گیر که برخی از آنها شاید ما حتی نمی توانید تصور کنید در حال حاضر. این مهم است که ما ارزش و اهمیت دانش علمی و خطرات ناشی از اطلاعات غلط!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>