درس در اعتماد به نفس به یک نهنگ ساحل

در مدرسه معلم انگلیسی تدریس یک درس در مورد استفاده از “باید” و “باید”. من به یاد آن روز مدرسه در حالی که گوش دادن به آدرس ما بعد از ظهر به ملت است. با این حال او خطاب به هندی بنابراین کنجکاوی باقی مانده بود unquenched آیا آموزش ما یک درس در اعتماد به نفس و منابع خوشبختی, معین چه کمکی به او کرده اند می تواند مورد استفاده قرار گیرد. او اظهار داشت که معنای اعتماد به نفس در حال تغییر است و او در نمونه خود اعتماد به نفس با تکیه بر خود FM برای به اشتراک گذاشتن جزئیات اعتماد به نفس کمپین بسته است. مقابله با سنت از راه اندازی مراسم از نسخه های نرم افزار محبوب او هم به ما گفت که این نسخه 4.0 خواهد بود از یک رمان نوع است.

او سوگواری در رنج از کارگران مهاجر و روزانه شرط است اما همچنان عظمت این بحران مسئول آن است. وی با قدردانی از قدرت ما کارگران اما نمی روشن است که قدرت و عزم و اراده او در حال صحبت کردن در مورد,
آیا او در کف قدرت خود را به راه رفتن صدها مایل پابرهنه در زیر آفتاب سوزان و یا او را تحت تاثیر قرار با عزم خود را برای رسیدن به خانه وحشیانه رو با باتوم و دوش از مواد ضد عفونی کننده. Hon’ble PM همچنین گذاشته تاکید بر هند اخلاق Vasudhaiv Kutumbakam و با اتکا بر توانایی این کشور برای مشارکت در رفاه کل جهان,
با استناد به نمونه هایی از ODF کمپین سل و فلج اطفال و HCQS عرضه است.

بدون شک ما ساعت در حال ظهور به عنوان یک رهبر جهانی و از آن آشکار شد زمانی که او اشاره کرد که شکل جهانی از Covid-19 مرگ اما پیدا نکردم این رقم از Covid-19 مرگ و میر در هند دستی به ذکر است. خوب او خود نیز به ذکر است که قرن 21 خواهد بود تحت سلطه هند اما نمی روشن شدن مناطق که در آن او قصد دارد هند به scintillate.
اعتماد به نفس بود و موضوع اصلی آدرس خود را و من فکر می کنم در این راه او تلاش برای اعتراف اجازه از مستند. یکباره و ناگهانی اعلام این مستند بدون فعال برنامه ریزی منجر به بروز مشکلات متعدد و تعداد نهفته مسائل. تا به حال از آن اجرا شده است با در نظر گرفتن مسائل عملی آن را یک تلاش موفق. عواقب ناشی از این مستند ثابت می شود بسیار پر هرج و مرج که فشار شروع به ساخت بر دولت که منجر به اشتباه حرکت می کند. استراتژی اعلام Total-مستند یک حرکت ظریف است اما راه آن را اجرا نمی شد apt در شرایط.

در 24 مارس وجود دارد حدود 500 Covid موارد در هند و در عرض 75 روز آن را چند برابر کرده است 500 بار از رسیدن به یک چهارم میلیون و اوج هند در 6 رتبه در میان ملل بدترین ضربه.

چه مشکلی پیش آمد ؟

این حرکات کاملا ممنوع است اما واقعیت زمین کاملا متفاوت است. معکوس مهاجرت از کارگران باقی مانده در زنجیره. نه دولت مرکزی و نه متحده هر گونه SOP برای آنها. به عنوان در هر MHA دستور ،
مرزهای دولتی بودند نگهداری می شود مهر و موم شده اما مهر و موم شد و تنها یک آشکار ورزش.

علاوه بر این وجود دارد بسیاری از مسیرهای جایگزین برای عبور از مرز. در واقع هر کس از آن آگاه بود اما در یک کشور رانده شده توسط سیاست کاست و عقیده هیچ کس جرأت به رسیدگی به وضعیت طبق قانون. آنها بسیار صحبت می کرد اعلام کرد بسیاری از طرح های, اعلام برنامه های متعدد خواست راه های مختلفی اما هیچ چیز نیست. در ابتدا سعی کرد به جفتک انداختن بعد همه چیز را تکذیب کرد. همه در یک عجله به اعلام خود مسیح مبتلا به 7 تا 8 میلیون نفر است که تعداد زیادی از رای.

در نتیجه دولت مرکزی مجبور شد برای اجرای Shramik قطار ویژه و بسیاری از کشورهای مرتب حمل و نقل جاده ای برای این رشته. هر MHA گزارش حدود 8 میلیون نفر از کارگران منتقل شده اند به خانه خود را. با وجود این واقعیت است که تعداد زیادی از کارگران در حال حرکت بودند از بدترین ضربه مترو و بزرگترین نقاط حمل و نقل انجام شد با اطاعت از پروتکل. ایالات متحده همچنین قادر به تحمل چنین انبوهی از مردم و در نتیجه از پروتکل های غربالگری بهداشت معاینه و قرنطینه انجام شد فقط برای تکمیل تشریفات. مردم نگه داشته شدند قرنطینه در سوابق فقط و آنها مجبور به رفتن به خانه های خود را به عنوان بسیاری از نهادی قرنطینه امکانات مجهز شدند چیزی بیش از دیوار و سقف.

همه این اشتباهات هموار راه را برای یک وضعیت فراتر از کنترل است. در حال حاضر حدود 90 درصد از مناطق باید Covid – 19 موارد و افزایش سرعت متوسط. بسیاری از موارد در تاثیر پذیری از مناطق در حال گزارش از روستاهای کوچک و مناطق دور افتاده. تقریبا در تمام موارد آلوده بیمار صفر یک مهاجر. من می خواهم برای مثال چند ولسوالی ملی ویتنام هانوی در منطقه از, Madhya Pradesh یعنی چهترپور, تیکمگره Panna و دمه که در آن عفونت را شکست با مهاجران – که بسیاری از آنها ساخته شده است که یک خفا ورود در این منطقه و بسیاری از آنها که در زمان استفاده از خوشنودی از دولت های محلی. جای تعجب است که اولین Covid -19 مورد چهترپور منطقه است کسی که یک Covid-19 مظنون در دهلی نو که در آن نمونه نیز گرفته شد. او موفق فرار از انزوا بيمارستان در دهلی نو به چهترپور رسمی بود و نمی ره و یا پرس و جو در هر نقطه. او پیش بینی کرد تنها از طریق Arogya Setu, برنامه, در غیر این صورت دولت محلی نمی هر گونه سرنخی در مورد او.

این خوشنودی نرمی و جهل را از دولت های محلی نیز یک عامل عمده شکست مستند. دولت این است که تا حد زیادی مسئول برای ظهور Covid-19 موارد است. مهر و موم شده منطقه مرز, بهداشت غربالگری و قرنطینه امکانات و رکورد نگه داشتن از حضورها در حال انجام برای اسم. واقعیت می رود بسیار استارک. آنها نسبتا شلوغ در صدور مستند حکم هر روز متناوب همیشه با برخی از تغییر در پروتکل یا صدور یک گزارش روزانه از Covid-19 موارد و یا اجرای یک تعطیل از مغازه های کوچک و یا بخشش سبزیجات از فروشندگان خیابانی و یا ساخت challans برای پوشیدن ماسک یا خراب منابع توسط پاشش مواد ضد عفونی کننده در جاده ها و درختان و ساختمان ها.

تحت این شرایط شیوع بی سابقه به نظر می رسد با نزدیک شدن و این بار در فاصله خواهد بود هملت را در روستاها و شهرهای کوچک. این به نظر می رسد اجتناب ناپذیر به عنوان مستند زده جمعیت شده است تغذیه روزانه در حال تغییر مقررات محدود کننده و در آستانه فاجعه مالی. در حال حاضر تنها خدا و یا واکسن ممکن است ما را نجات دهد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>