لئو Varadkar ممکن است بازگشت به ایرلند, نخست وزیر, خروج, نظرسنجی نشان می دهد

یک افسر پلیس و مقام های محلی در گلا جزیره, ایرلند, حمل صندوق های رای در روز جمعه یک روز قبل از بقیه کشور راه اندازی شد برای رای دادن در یک انتخابات عمومی ،

عکس: لیام Mcburney/زوما پرس

ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar ممکن است امن دور دوم در انتخابات روز شنبه چپ سه طرف با مشابه به اشتراک گذاری از رای, خروج نظرسنجی نشان داد اما می توان با هفته قبل از هر حزب است که قادر به تشکیل یک دولت است.

خروج نظرسنجی منتشر شده پس از انتخابات را بسته نشان داد که Sinn Féin چپ-از-مرکز حزب با گذشته روابط به خشونت گرایان امن 22 درصد از آرا همان به اشتراک گذاری به عنوان آقای Varadkar خوب Gael آن را به طور مشابه مرکز حق رقیب Fianna Fáil. اما Sinn Féin مسیر به قدرت مسدود شده با بی میلی از دیگر احزاب به قبول آن به عنوان یک ائتلاف حزب و خود را شکست به میدان به اندازه کافی نامزدها به سرمایه گذاری بر روی یک افزایش پشتیبانی می کند.

این نظرسنجی از 5,376 انتخاب کنندگان انجام شده توسط Ipsos MRBI از طرف دولتی پخش RTE.

اگر این نظرسنجی دقیق است هیچ حزب نزدیک به 80 کرسی نیاز به یک اکثریت و روند تشکیل یک ائتلاف است به احتمال زیاد برای بسیاری از هفته.

یک مانع برای Sinn Féin شده است و آغاز آن به عنوان بازوی سیاسی از ارتش جمهوریخواه ایرلند یک گروه تروریستی است که مبارزه سه دهه جنگ به زور وحدت ایرلند. زمانی که ایرلند شد, مستقل, بریتانیا حفظ حاکمیت بیش از تقریبا یک سوم از جمعیت آن در شمال شرقی جزیره تشکیل یک واحد جداگانه شناخته شده به عنوان ایرلند شمالی است.

پس از توافق صلح در سال 1998 Sinn Féin متمرکز شدن بیشتر مرسوم سیاسی حزب و گسترش فراتر از آن پایگاه در امتداد مرز بین جمهوری ایرلند و ایرلند شمالی پیدا کردن رای دهندگان در بخش های فقیرتر دوبلین و حومه.

از سمت چپ Fianna Fáil رهبر Micheál مارتین, خوب, Gael رهبر و نخست وزیر لئو Varadkar و Sinn Féin جمهور مری لو مک دونالد در نظر گرفتن بخشی در یک مناظره تلویزیونی روز سه شنبه در دوبلین.

عکس: niall کرسن/استخر/شاتر

نظر سنجی نشان می دهد که بسیاری از رای دهندگان جوان تر هستند افرادی که هیچ مستقيم حافظه از خشونت در اواخر 20 قرن درگیری شناخته شده به عنوان مشکلات و که دیدن Sinn Féin به عنوان یک جایگزین به حق-از-مرکز استقرار. این رای دهندگان در طول دو دهه گذشته به عنوان ایرلند کشتی با شدید ترین بحران اقتصادی تاریخ خود را به عنوان یک کشور مستقل خدشه دار کردن شهرت Fianna Fáil بلند محبوب ترین حزب است.

Sinn Féin نیز بهره مند از انتقال به نسل جدیدی از رهبران که به طور مستقیم در ارتباط با این خشونت گذشته است. دیرین رهبر جری آدامز به طور گسترده ای اعتقاد بر این بوده است یک عضو برجسته ایرا یک اتهام که او همواره رد شده است.

آقای آدامز پا را از رهبری حزب در سال 2018 بود موفق شد توسط مری لو مک دونالد. بر خلاف آقای آدامز که صحبت با ایرلند شمالی لهجه خانم مک دونالد است از دوبلین پایتخت و وارد دنیای سیاست شده پس از قرارداد صلح.

“او یک یادآوری از خشونت و جرم و جنایت از گذشته” گفت: جن مگوایر Donohoe, 22 سال با توجه به یک بار رای برای حزب. “آنها در حال کار به حرکت به دور از تصویر.”

مشابه انتقال صورت گرفته در ایرلند شمالی که در آن سابق رهبر ایرا مارتین McGuinness موفق شد به عنوان رئیس Sinn Féin توسط میشل اونیل که فقط 21 زمانی که توافقنامه صلح امضا شد. ایرلند شمالی نیست, رای گیری در روز شنبه.

در گذشته ایرلندی انتخابات Sinn Féin دریافت کرده است کمتر آرا از نظر سنجی پیشنهاد کرد اما این ممکن است اتفاق می افتد شنبه. به گفته خانم Donohoe علاقه در انتخابات بالا اجرا می شود در میان گروه سنی است.

“این سیاسی ترین من دیده ام Instagram,” او گفت:. “شدیم تا از طریق بسیار ما مجبور شدند به توان سیاسی است.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید ایرلند مطبوعات به صورت اولیه همه پرسی در وحدت? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

هر دو Fianna Fáil و خوب Gael رد ورود به یک ائتلاف با Sinn Féin با استناد به آن خشونت گذشته است. اما حتی بدون تبدیل شدن به یک بخشی از دولت جدید تقویت Sinn Féin احتمال تقویت تمرکز بیشتر بر روی آماده سازی مسیر به سمت ایالات ایرلند. که دیرین آرمان حزب به نظر می رسد بیشتر قابل دسترسی از انگلستان رای به ترک اتحادیه اروپا یک مسیر مخالف با اکثریت رای دهندگان در ایرلند شمالی.

وحدت حزب را هدف اصلی و فراخوان خود را برای یک همه پرسی در مورد این موضوع ظرف پنج سال برجسته برجسته در آن مانیفست برای این انتخابات است. اما در سال های اخیر قرار داده است برابر با تاکيد بر آن در سمت چپ متمایل اقتصادی و سیاست های اجتماعی که طنین انداز با رشد تعداد رای دهندگان.

کمبود مسکن شده است موضوع تعیین کننده ای در مبارزات انتخاباتی و Sinn Féin پیشنهاد نشان دهنده آن به طور کلی موضع نسبت به این دو حق از مرکز احزاب: مستقیم نقش دولت در ساخت خانه های جدید و اتکای کمتر بر بازار برای حل مشکل.

“رشد در پشتیبانی از Sinn Féin ریشه در خود اقتصاد و سیاست های اجتماعی” گفت: ترزا Reidy, یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه کالج کورک. “وجود دارد خطرات در دفاع ملی اهداف است. آن را مبارزه با تروریسم در اروپا که منجر به این مرز گفتگو و نه از پایین به بالا افزایش ناسیونالیسم.”

انتخابات پوستر بر روی صفحه نمایش در lampposts در دوبلین در روز جمعه یک روز قبل از کشور می رود به پای صندوق های رای.

عکس: پیتر موریسون/آسوشیتد پرس

اگر Sinn Féin می کند برنده بیشترین آرا را از آن خواهد بود که اول سمت چپ-از-مرکز حزب به انجام این کار در ایرلند تاریخ است که باعث می شود این کشور یک چیز عجیب و غریب در اروپا است.

این انتخابات برای اولین بار در ایرلند از کامرون به خروج از اتحادیه اروپا در سال 2016. پس از موفقیت پیمایش ظریف مذاکرات بیش از ایرلند روابط با انگلیس پس از خروج از بلوک آقای Varadkar به حال انتظار می رود را به نفع خود اصطلاح دیگری. اما رای دهندگان به نظر می رسد تبدیل شده اند به دور از او را از نگرانی با رشد نابرابری در کشور و تعمیق مشکلات در مسکن و مراقبت های بهداشتی.

نوشتن به پل Hannon در paul.hannon@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو