افسانه مانند Dhoni فدرر رونالدو و مسی خواهد بود صدمه دیده بیشتر با لغو

ویمبلدون دوم تنیس گرند اسلم به لغو این سال در حساب Covid-19 شیوع. زودتر باز فرانسوی بود دوباره از ماه می تا سپتامبر. دیگر بزرگ, رویدادهای ورزشی, لغو هستند بازی های المپیک تابستانی و یوفا باشگاه فوتبال قهرمانی. IPL بعید است که برنامه ریزی شده در این سال یک ضربه برای طرفداران کریکت هند.

خسارت های ناخواسته در این اجتناب ناپذیر تعویق یک گروه از ورزشکاران افسانه ای که در گرگ و میش خود قابل توجه مشاغل. راجر فدرر است که تقریبا 40 سال سن و اندازه ارتش خود را از طرفداران در سراسر جهان می خواهید آن را دریافت کنید که بسیار سخت تر برای او را به برنده شدن در یک گرند اسلم به خصوص ویمبلدون در سال آینده. به طور مشابه, فوتبال, تاثیر گذار ترین بازیکنان, کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در 30s خود را و خواهد بود فقط کمی آهسته تر در سال آینده. به احتمال بسیار زیاد این فوق العاده ورزشکاران خواهد بود یک سایه selves سابق خود را پس از استراحت طولانی.

دفعات بازدید: همچنین: بانک مرکزی اروپا می تواند از دست دادن بیش از 300 میلیون پوند اگر هیچ کریکت می گیرد

برای طرفداران کریکت هند, MS Dhoni شده است یکی از چهرههای تاثیرگذار در تاریخ لیگ. آن را دشوار است به فکر می کنم از هر بازیکن دیگر که تا به حال ضربه بزرگتری در این مسابقات از زمان آغاز آن. او یکی دیگر از ورزشکار که تاثیر بر آینده لیگ مسابقات بعید است به همان.

دفعات بازدید: همچنین: ویمبلدون لغو در سال 2020 با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>