من از خواب بیدار شدم و نگاه گرد و غبار بر روی زمین و به خودم فکر کردم باید کاری در این مورد. من و همسرم تقسیم وظایف بنابراین اگر یکی از پخت و پز است دیگر ، به عنوان یک زن و شوهر ما بسیار مورد استفاده برای ذخیره سازی همه چیز دور در فریزر بنابراین ما تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا به طبخ با استفاده از آن و یا به استفاده از مواد فاسد شدنی. من برخی از پخت و پز و پس از آن لذت می برد شکستن قهوه با برخی از موسیقی آخر هفته و آیین ماست.

روز دوشنبه به منظور اجازه می دهد دهلی نو استادان دانشگاه به کار از خانه. مردم در این بخش شرکت کرده اند تجربه با کار از خانه است اما ما نیست. روز من شده اند در مورد انضباط خودم و نه انجام دور با استراحت و تماشای تلویزیون است. من وقت خود را صرف آماده شدن برای سخنرانی من در حالی که شوهر من که با این نسخهها کار نیمه روز سازماندهی آلبوم های عکس. در حالی که مهمان معلمان در حال انجام در کلاس های ویدئو کنفرانس سیستم عامل دائم معلمان از جمله خودم در حال کار با استفاده از Google Docs. ما را به نقاط گلوله از خواندن ما در حال آموزش آن روز و قرار است که تا. ما شلیک دانش آموزان ما یک پیام هنگامی که آن را آپلود شده و رسیدن به آنها از طریق واتساپ یا ایمیل خود را نمایش داده شد. ما پرش بر روی یک زوم تماس بگیرید به بحث در مورد.

من همچنین اختصاص زمان برای نوشتن من کار دیگر از من آموزش است. من دو کتاب در مرحله چاپ و نشر است که من برای چند ساعت در هر روز است. من در تلاش برای دریافت برخی از ورزش در غیر این صورت یکی شروع به احساس کمی بی حال و حجیم. من راه می رفت بالا و پایین راهرو خانه من برای نیم ساعت. پس ما لازم نیست که هر گونه کمک کنه حتی چیزهایی مانند گرد و پخت و پز تبدیل به نوع دیگری از ورزش است. من خودم جای تعجب نیست اگر بسیاری از ما در نهایت از دست دادن برخی از وزن در زمانی که این است که بیش از همه.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de