یادگیری چیزهایی که ‘راه سخت’

من در جایی خوانده شده بود مدت ها پیش اما آن را نقل قول همیشه سبز — ‘زندگی مانند یک کاغذ سوال است. اما گاهی اوقات فراموش می کنیم که هر کسی مجموعه ای متفاوت از سوالات. و اغلب ما در هرج و مرج گیر می کنیم. اگر ما روی سوالات خودمان تمرکز کنیم، شاید بتوانیم به خوبی از طریق آن حرکت کنیم، اما این اتفاق نمی افتد، انسان ها حیوانات اجتماعی هستند.

هنگامی که ما بچه ها، ما عمدتا در برابر دستورالعمل های پدر و مادر ما برای رفاه ما مقاوم و تبدیل شدن به شیطان با الگوهای سقوط، بلند شوید و تکرار. سپس ما تبدیل به نوجوان، کمی بیشتر بزرگ اما در حالی که برخی از ما نسبت به محیط اطراف ما درک، برخی دیگر نسبت به هر کسی که گفتن تفاوت بین حق و غلط، خوب و بد و غیره سرزنش می شوند. آن زمان، تمام دستورالعمل های این چنینی احساس موعظه می کنند و ما آنها را دور می اندازیم که نام هایی مانند ‘سخنرانی’ می نامد. در این سن، ما معمولا در حالت سرگرم کننده و فرض زندگی آسان، کاملا غافل از آنچه که همه ممکن است آینده و ما ادامه. هنگامی که ما از نوجوان خارج می شوند، ما را به بزرگسالی و سپس واقعیت های زندگی به تدریج شروع به آشکار شدن، یک به یک. در برخی از زمان، خیلی بعد، ما باید یک استراحت و نگاهی به سفر زندگی ما تا کنون. پس اینه که ما میفهمیم که ما چقدر به بزرگانمون و هر کسی که سعی میکرد راه درست رو نشون بده، قبول کردیم گاهی اوقات، آن را در حال حاضر خیلی دیر برای هر گونه اصلاحات اما گاهی اوقات، ما شانس. و بعد شايد به ما برسه که چطور يکارو انجام بديم پس ما شروع به یادگیری همه آن چیزها ‘راه سخت’. به سختي يه کرم که سعي ميکنه تبديل به پروانه بشه در یک یادداشت سبک تر، پس از چند وقت، ما برخی از زندگی آموخته اند – درس و ما حتی ممکن است خودمان نشان دادن راه درست به دیگران در حال حاضر. و بعد اون ايين ها حرف هاي ما رو قبول مي کنن و مثل يه زنجير کامل پيش ميره در ضمن، ما همچنین می بینیم که برخی از همسالان همیشه اطاعت کننده ما در زندگی بسیار خوب انجام می دهند و ما فقط می توانیم از اشتباهات خود پشیمان بشیم.

چرا من اين و آوردم؟ خوب، فقط برای اینکه به این نتیجه برسه که در حالی که بعضی از درس ها بهتر هستن که به عنوان دستورالعمل مردم ما دنبال می شن، بعضی چیزها بهتره راه سخت رو یاد بگیرن. این اثر مانند آن کرم تبدیل به پروانه زرق و برق دار. و هنگامی که ما آموخته اند حیاتی اساسی زندگی درس، زندگی زیبا است!

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im