چکه کن مستندات: یک راه بهتر این است که به ترتیب چنین چیزهایی به عنوان آزمون, ماسک, تخت و تامین اکسیژن

زودتر به حال هند موفق به مهار Covid-19 عفونت در شهرهای بزرگ مانند دهلی نو و بمبئی و چنای از رفتن خطرناکی را از دست یک رکورد جدید از انواع گزارش شد در روز سه شنبه با 10 متحده ورود بیش از 1000 مورد هر یک. برای جدید ترین نقاط مستندات بوده است مورد علاقه, ابزار انتخاب, نادیده گرفتن دهلی متضاد تجربه در پایین آوردن بار مورد با بهبود تست و مراکز مراقبت. بیهار اعلام کرده 16 روز کامل مستند بنگال در ادامه با مستند در بسیاری از مناطق و کارناتاکا مهر و موم شده بنگلور شهری و روستایی مناطق.

بیهار که تا به حال شاهد سه روز مستقیم از 1000 به علاوه موارد نباید اشتباه قرار دادن همه آن شرط در مستندات بار دوم در اطراف. حدود 25 لاخ مهاجران بازگشته اند به بیهار از مارس اما unpreparedness است که حکم بزرگ در پایین تست با چندین بالا ادارات دولتی خود را فلج توسط ویروس در روزهای اخیر. Bihar, دولت باید با استفاده از آمدن دو هفته به سطح شیب دار بالا, تست ترتیب به اندازه کافی تخت با اکسیژن پشتیبانی و ساده امکانات قرنطینه. اگر نه, شیوع بیماری می تواند تبدیل به سخت تر برای کنترل آن را به عنوان پیشرفت.

این مستند گزینه سخت است برای توجیه presaging آسیب زیادی به معیشت در آنچه که در حال حاضر هند فقیرترین دولت است. در حالی که immobilising مردم مستندات نیز مانع حرکت درمانی کارکنان دولت و پرسنل در نتیجه به تاخیر انداختن بهداشت و درمان گسترش بیش از حد. در آمریکا با محدود, بهداشت و درمان, ظرفیت های مردمی موجود و بیمارستان تبدیل به Covid مراکز ترکیبی از مستند و مواج همه گیر می تواند مرگبار برای بیمار بیماران صرف نظر از بیماری.

پوشیدن ماسک ممکن است یک دلیل است که روز قیامت پیش بینی کرده اند موفق به تحقق. هنوز ماسک یا مناسب خود استفاده کنید و توجه کمی نسبت به گزینه های گران قیمت مانند مستند و تست. فولاد ماسک ها فروش آنلاین برای به عنوان کم به عنوان Rs 2 هر کدام نما به این سوال که چرا دولت نمی, توزیع ماسک آزادانه و plentifully. بالاترین میزان مرگ و میر هستند که به سیستم وارد شده توسط ژاپن و کره جنوبی بدون توسل به مستندات شاید با توجه به فرهنگ خود از ماسک پوشیدن. متاسفانه هندی بوروکراسی و سیاسی کلاس هماهنگ به فکر می کنم حداکثری ممنوعیت و محدودیت به عنوان راه حل برای هر مشکل. مستندات ممکن است تاخیر coronavirus و پوشش شکاف در بهداشت و درمان برای مدتی کوتاه. اما آزمون و ماسک نشان دهنده پایدار و ارگانیک و مشارکتی راه است. بیایید یدکی خودمان بیشتر بدبختی است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im