طرح دعوی در دادگاه متهم شاری Redstone وادار ViacomCBS ادغام

Shari Redstone در آبی و دیگر VicaomCBS مدیران تحسین زنگ باز در Nasdaq Dec. 5, 2019, در جشن شرکت کرد.

عکس: مایکل ناگل/مهر نیوز

ViacomCBS سرمایه گذاران در حال متهم media mogul شاری Redstone وادار طریق ادغام CBS و Viacom سال گذشته برای محافظت از سرمایه گذاری در ویاکام با توجه به طرح دعوی در دادگاه به دنبال کلاس-وضعیت عمل.

119 صفحه طرح دعوی در دادگاه که واصل شد به طور مشترک در دلاور شنبه توسط Bucks County کارکنان صندوق بازنشستگی و اتحادیه بین المللی عامل مهندسین شرقی پنسیلوانیا و دلاور است که یک ترکیب نسخه های قبلی شکایت ViacomCBS.

کت و شلوار و گفت: مشاوران مالی مدیران و اعضای هیئت مدیره در ویاکام و فردا انجام “یک ماه طولانی کابوکی-مانند مذاکره” را به اطمینان حاصل شود که خانم Redstone را متوجه هدف او به ترکیب شرکت ها در شرایط مطلوب به ملی تفریحات, Inc., شرکت کنترل Redstone خانواده است.

ملی تفریحات کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه. یک سخنگوی ViacomCBS گفت که این شکایت “بدون شایستگی” و اضافه کرد که این شرکت در نظر دارد برای فایل یک حرکت به رد دعوی در دادگاه.

یک redacted نسخه از طرح دعوی در دادگاه میسازد یک نسخه از وقایع است که بازیگران خانم Redstone به عنوان یک قرارداد ساخت متفکر که منصوب وفاداران به تخته از هر دو ویاکام و فردا برای پیشبرد دستور کار خود به ترکیب این دو شرکت.

ویاکام و CBS اعلام کرد در ماه اوت گذشته پس از دو زودتر تلاش در اواخر سال 2016 و 2018 آخر که منجر به یک نبرد قانونی طولانی بین ملی تفریحات و فردا بیش از آینده این شرکت است. زمانی که سوم و در نهایت ادغام موفق تلاش اعلام شد 2019, ViacomCBS مدیران گفت: شرکت در ترکیب خواهد بود به اندازه کافی بزرگ برای رقابت در یک بازار شلوغ توسط شرکت بزرگ و مستقیم به مصرف کننده جریان شرکت.

این شرکت قیمت سهام سقوط پس از معامله اعلام شد و پایین تر از 60% تا کنون این سال است. ViacomCBS عمده رقبای مانند والت دیزنی Co. و کشف Inc. ، خود را دیده اند قیمت سهم سقوط بیش از 30 درصد از آغاز سال در میان coronavirus بیماری همه گیر.

طرح دعوی در دادگاه گفت: Viacom است عملکرد ضعیف در طول runup به ادغام موجب خانم Redstone به فشار برای یک معامله. پس از تلاش برای ترکیب ویاکام و فردا از طریق کاهش خانم Redstone در سال 2017 نوشت به غارت Klieger او وکیل سابق شرکت CBS کارگردان که ویاکام بود “تانک” با توجه به کت و شلوار. طرح دعوی در دادگاه نیز گفت: خانم Redstone مانع CBS از درگیر شدن در بحث ادغام که نمی همچنین شامل یک معامله برای ویاکام.

“تنها دلیل برای ادغام شد برای محافظت از Shari Redstone را floundering ویاکام سرمایه گذاری” طرح دعوی در دادگاه گفت. “در حال حاضر CBS است که زین با یک نهاد است که به مدت طولانی underperformed آن در بازار است.”

آقای Klieger کاهش یافته است به نظر.

طرح دعوی در دادگاه نیز گفت: خانم Redstone با حضور در فوریه 2019 جلسه برای فردا مدیره کمیته که او یک عضو و خواستار آن شدند که هیئت مدیره تشکیل یک کمیته ویژه برای بررسی امکان ادغام.

طرح دعوی در دادگاه ادعا جو Ianniello, سابق, سرپرست, مدیر اجرایی, CBS نقض خود وظیفه امانتی به CBS سهامداران با حمایت از ادغام با ویاکام حتی اگر او فکر کرد “ناعادلانه” به فردا. طرح دعوی در دادگاه می گوید که او می دانست که او می تواند تضمین پرداخت اگر او نبود در مخالفت با خانم Redstone پس از او “ناگهان” پشتیبانی کرد.

“تا زمانی که Ianniello گیر در اطراف به اندازه کافی بلند و بدون ناراحت کننده [خانم Redstone], Ianniello می تواند فردا با 60 میلیون دلار هدیه فراق” طرح دعوی در دادگاه گفت: با اشاره به پرداخت است که می تواند باعث تحت آقای Ianniello قرارداد اگر شخص دیگری در کنار او و یا سابق CBS اجرایی لسلی Moonves منصوب شد, مدیر عامل شرکت CBS.

آقای Ianniello کاهش یافته است به نظر.

طرح دعوی در دادگاه مطالبات شامل اعطای شاکیان اضافی سهام در ViacomCBS و اعلام کرد که این متهمان—که شامل ViacomCBS ملی تفریحات خانم Redstone, CBS, شرکت های بزرگ, مدیران و آقای Ianniello—نقض خود را امانتی وظایف.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>