طرح دعوی در دادگاه متهم Facebook دانستن آگهی مخاطبان متورم شد

Facebook متهم شده است قبل از باد معیارهای تکیه بر تبلیغ.

عکس: جاستین سالیوان/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Facebook, Inc. کارکنان آگاه بودند که این شرکت به غلو کردن چگونه بسیاری از مردم تبلیغ می تواند با توجه به یک اصلاح شکایت این هفته در نزدیک به دو سال از طرح دعوی در دادگاه متهم این شرکت از بد نمایش دادن آن داده است.

“این یک طرح دعوی در دادگاه در حال انتظار برای رخ می دهد” یک Facebook مدیر تولید نوشت: به همکاران در اکتبر 2018 در مورد این شرکت ادعا overstatements با توجه به اصلاح شکایت پنج شنبه. ایمیل های تولید شده به عنوان بخشی از کشف فرآیند در طرح دعوی در دادگاه است که به دنبال کلاس-وضعیت عمل و در اصل ظ توسط یک صاحب کسب و کار در دادگاه فدرال در سان فرانسیسکو در سال 2018 است.

یک Facebook سخنگوی کاهش یافته است به نظر مادی در اصلاح شکایت, اما این شرکت قبلا گفت: برآورد شد هرگز به معنای دقیق تضمین می کند و نمی تواند موجه را آزار مشتریان.

Facebook تعریف “بالقوه” رسیدن به تبلیغ به عنوان یک برآورد یک آگهی مخاطبان. با توجه به اصلاح طرح دعوی در دادگاه Facebook پتانسیل رسیدن به میان 18 تا 34 ساله جمعیتی در هر کشور بیش از جمعیت واقعی از آن 18 – به 34 سال.

این اولین بار نیست Facebook متهم شده است inflating معیارهای تکیه بر تبلیغ. در سال 2016 این شرکت فاش شده است که آن را تا به حال دست بالا مشاهده زمان برای تبلیغات تصویری. تبلیغ شکایت کرد پس از افشا و Facebook بعد از حل و فصل است که طرح دعوی در دادگاه گفت: از آن ساخته شده یک خطا در محاسبه آن معیارهای و انکار دیگر اتهامات.

با توجه به اصلاح طرح دعوی در دادگاه Facebook برای اولین بار در مورد نگرانی های است که آن را گمراه کننده مشتریان در مورد چگونه بسیاری از مردم می تواند تبلیغات خود را در سال 2015 اما هیچ چیز در مورد آن. شکایت می گوید Facebook برگزار حداقل چهار نشست در اوایل سال 2018 به بحث در مورد اتهام رسیدن به تورم است اما نمی ارائه اطلاعات بیشتر است.

در سال 2018 ایمیل مدیر محصول تشبیه ادعا اغراق به 2016 وحی که Facebook ویدئو بینندگان آمار اشتباه متورم است.

دیگر کارمندان مشترک مدیر محصول این نگرانی با توجه به اصلاح طرح دعوی در دادگاه. “سوال من به تازگی این است: چه مدت می تواند ما را با رسیدن به حد برآورد?” یک کارمند نوشت: با توجه به دوشنبه تشکیل پرونده.

برخی از بخش های این شکایت در حال redacted از جمله توصیف ایمیل نوشته شده و اقدامات صورت گرفته گفته می شود توسط افسر ارشد عامل شریل سندبرگ و دیگر مدیران.

ادعا مخاطبان بالقوه خطا نمی خواهد به طور مستقیم تحت تاثیر قرار چه Facebook مشتریان پرداخت برای تبلیغات زیرا آنها اندازه گیری که چگونه بسیاری از مردم به طور بالقوه می تواند دیدن یک تبلیغ نیست که آیا کاربران واقعی بازدید یا کلیک بر روی آن. اما برایان وایزر سابق محوری تحلیلگر تحقیقات اشاره کرد که ظاهری overstatements در چگونه بسیاری از ساکنان ایالات متحده Facebook ادعا تبلیغ می تواند در سال 2017 پژوهش توجه داشته باشید گفت: این حجم از مخاطبان قابل دسترسی بر روی یک پلت فرم است که معنی دار متریک به تبلیغ.

بالاتر پتانسیل رسیدن به “باعث می شود شما نسبتا جذاب تر در مقایسه با دیگر رسانه ها صاحب” گفت: آقای وایزر در حال حاضر رئيس جمهور از کسب و کار جهانی اطلاعاتی در تبلیغات کنگلومرا گروه M.

با توجه به اصلاح طرح دعوی در دادگاه Facebook داخلی اذعان کرد که متورم اعداد بودند “با توجه به تکراری و حساب های جعلی.” اما به جای تمیز کردن متریک این شرکت به اتهام ایجاد نقاط صحبت کردن نسبت به عدم تطابق آشکار به مردم سفر با توجه به کت و شلوار.

در مارس 2019, Facebook اعلام کرد که آن را تغییر چگونه آن را اندازه گیری پتانسیل رسیدن به كاربراني بودند که بر روی پلت فرم فعال بودند اما نمایش داده نمی شود, تبلیغات در ماه گذشته است. این شرکت همچنین افزوده است هشدارهای به آن توضیح آن پتانسیل رسیدن به متریک گفت: “نیست در نظر گرفته شده به چین با شخص ثالث محاسبات و یا جمعیت سرشماری داده است.”

با توجه به اصلاح طرح دعوی در دادگاه است که رفع شد فقط جزئی و متریک هنوز هم نمی متناظر ممکن است مخاطبان از افراد واقعی که ممکن است آگهی را ببینید.

نوشتن به جف هورویتز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>