قانونگذاران رد مغلوب ساختن پیشی جستن در حقوق و دستمزد-مالیات تعلیق برای شیوع

رئیس جمهور تهمت همراه با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل چپ و سن. Roy Blunt, راست, راه رفتن به یک ناهار با قانونگذاران جمهوریخواه کنگره.

عکس: جیم lo scalzo/شاتر

واشنگتن—رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن فشار به حالت تعلیق مالیات بر حقوق و دستمزد به تقویت اقتصاد در طول شیوع کروناویروس سقوط تخت در کاپیتول هیل به عنوان قانونگذاران از هر دو طرف گفت: آنها ترجیح هدفمند اقداماتی را برای کمک به کارگران ساعتی و کتک سفر میباشد.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که پیشرو اقتصادی در واکنش به شیوع ملاقات روز شنبه با مجلس نانسی پلوسی (D., کالیفرنیا.) سعی کنید برای شروع مذاکرات در یک بسته. هر دو مجلس کنگره را در مجموعه ای به ترک واشنگتن به زودی برای برنامه ریزی یک هفته ای استراحت دادن به قانونگذاران زمان کمی به سرعت تصویب محرک قانون.

“من نمی خواهد می گویند که این یک مذاکره است. ما با داشتن بحث های مختلف در مورد سیاست های مختلف” آقای Mnuchin گفت: پس از جلسه با خانم پلوسی برای حدود 30 دقیقه. “در بسیاری از بهره مرکب اساس برای به دست آوردن چیزی به سرعت انجام می شود.”

خانم پلوسی گفت که او و آقای Mnuchin به دنبال پیدا کردن “از کجا مشترک ما زمین بود که چگونه ما رفتن به جلو.” او کاهش یافته است می گویند که آیا این دو تا به حال ساخته شده است هر گونه پیشرفت در یک معامله است. خانه است که با هدف به رای دادن در چیزی قبل از آن برگ واشنگتن در روز پنج شنبه به احتمال زیاد یک اقدام با هدف کمک به کارگران یک کنگره aide گفت.

روز دوشنبه شدیدترین یک روز کاهش در بازار سهام پس از بحران مالی و رکود شدید در صنعت سفر را موجب تلاش واشنگتن برای قرار دادن با هم یک اقتصادی پاسخ. کنگره به تصویب رسید و آقای ترامپ امضا $8.3 میلیارد دلار در هزینه های لایحه هفته گذشته بودجه تلاش برای توسعه یک واکسن برای این بیماری و کمک به پاسخ تلاش های سراسر کشور.

رئیس جمهور تهمت آقای Mnuchin و لری Kudlow مدیر کاخ سفید شورای اقتصاد ملی پیوست, حمله داعش به صورت هفتگی خود سیاست ناهار بعد از ظهر سه شنبه برای ارزیابی این که آیا به اندازه کافی وجود دارد برای حمایت از حقوق و دستمزد-کاهش مالیات و دیگر پیشنهادات مطرح شده توسط رئیس جمهور برای تقویت اقتصاد است.

بعد از این جلسه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او تا به حال مورد بحث و بررسی اقدامات محرک اقتصادی با جمهوری خواهان اما ارائه اطلاعات چند. آقای ترامپ می خواهد به تعلیق مالیات بر حقوق و دستمزد از طریق Dec. 31 یک دولت رسمی گفت: هر چند او همچنین گفت: بخش خصوصی او می خواهد مالیات به طور دائم حذف شده است.

“وجود دارد یک احساس بزرگ در مورد انجام بسیاری از چیزهایی که یکی از چیزهایی که ما در مورد صحبت آقای ترامپ گفت: این پیشنهاد برای کاهش مالیات بر حقوق و دستمزد.

آقای Kudlow به خبرنگاران گفت: جمعه شب که دولت نیز امیدوار به اقدام برای کمک به کارگران که اصلا پرداخت مرخصی استعلاجی یک حرکت او گفت که می تواند انجام شود بدون کنگره است. او گفت: دولت امیدوار به افزایش کوچک و متوسط اندازه کسب و کار تحت تاثیر اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع بیماری و همچنین به عنوان کمک به صنایع در سخت ترین ضربه ویروس شاید از طریق مالیات deferrals.

در میان ایده های دیگر جمهوری خواهان در حال بحث با توجه به یک فرد در جلسه بودند در حال گسترش یک اعتبار مالیاتی برای خانواده-ترک برنامه هایی که کنگره خلق در سال 2017; رفع خطا در سال 2017 قانون که تحت تاثیر خرده فروشان و رستوران ها و به تأخیر انداختن برآورد مالیات پرداخت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او امیدوار است به ارائه کمک به صنایع سخت ترین ضربه توسط ویروس از جمله خطوط هوایی و کروز صنایع. آقای ترامپ صاحب هتل ها و دوره های گلف است که می تواند متاثر از رکود در سفر و ممکن است به نفع از دولت تسکین. کاخ سفید نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دولت نیز با وزن ارائه کمک مالی به نفت و گاز, صنعت یک دولت رسمی گفت. آقای ترامپ با اشاره به ایده ارائه کمک به شیل نفت حفاری به گزارش یک فرد آشنا با این جلسه گفت:.

دموکرات ها در حال آماده سازی مجموعه خود را از سیاست پاسخ به رشد شیوع این ویروس در ایالات متحده با چندین کمیته های مختلف کار بر روی گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی و بیمه بیکاری در میان مسائل دیگر. آمریکا ممکن است شروع نورد قطعات منحصر به فرد از قوانین برای نهایی بسته در روز چهارشنبه با توجه به افراد آشنا با تلاش.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R., Ky.) گفت که او انتظار می رود به ترک مذاکرات برای آقای Mnuchin و خانم پلوسی. اعضای هر دو طرف گفته اند که آنها نگران هستند در مورد چگونه قرنطینه سفارشات می تواند بر ساعتی دستمزد بگیر که اصلا پرداخت مرخصی استعلاجی در خاص است.

دموکرات ها و برخی از جمهوری خواهان دیدن یک حقوق و دستمزد-کاهش مالیات به عنوان بیش از حد گسترده کمک به کسب و کار و کارکنان است که به طور مستقیم تحت تاثیر ویروس. دیگر جمهوری خواهان گفتند که نگاه امکان.

آخرین Coronavirus

  • چین گزارش 19 موارد جدید.
  • رئیس جمهور چین باعث می شود اولین سفر خود را به ووهان پس از بحران آغاز شده است.
  • در سطح جهان تعداد کل تایید coronavirus موارد 115 در سراسر کشور و مناطق صعود به 115,965.
  • کره جنوبی گزارش 131 جدید, موارد, بسیاری از آنها مربوط به مرکز تماس.

“دولت به نظر می رسد به این باور است که پاسخ به هر گونه مشکل دیگری است کاهش مالیات” رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D. n. y.) گفت.

آمریکا امید به جزئیات بیشتری از طرح های پیشنهادی خود را در روز بعد گفت: Rep. ریچارد نیل (D. جرم.), رئیس خانه راه و وسیله کمیته پس از دموکرات ها در پنل ملاقات برای یک ساعت. مانند دیگر دموکرات او ولرم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد حقوق و دستمزد-مالیات را کاهش دهد.

“شما همیشه می خواهید به قادر به صحبت اما نه برای ما در حال حاضر اولویت” آقای نیل گفت.

چندین وزیر از جمله خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R. کالیفرنیا.) به نام برای یک هدف پاسخ به شیوع بیماری های که در مورد خواسته دولت پیشنهاد برای حقوق و دستمزد-مالیات را کاهش دهد.

“ما به دنبال در تعدادی از اقدامات—به یاد داشته باشید ما یک اقتصاد قوی بسیار پایین بیکاری,” او گفت:. او ابراز علاقه به یک “جراحی” برای کمک به کارگران ساعتی و برای حفظ اقتصاد در حال حرکت است.

“این واقعا در مورد حفظ اقتصاد و کنترل گسترش ویروس” گفت: سناتور. لیندزی گراهام (R. S. C.) و اضافه کرد که نمایندگان مجلس در حال بحث در مورد یک طرح برای “کمک به مردم که در حال رفتن به گذاشته شدن” و صنایعی که تحت تاثیر قرار خواهد شد مانند مهمان نوازی و گردشگری.

آقای گراهام یک متحد نزدیک آقای ترامپ گفت: او کمتر تمایل به حمایت از حقوق و دستمزد-مالیات را کاهش دهد.

“مالیات بر حقوق و دستمزد به طور کلی محرک من رو به فکر می کنم در مورد که” او گفت:. “پولی که هزینه می تواند از آن بهتر استفاده شود به بخش از اقتصاد که در حال ضربه.”

مالیات بر حقوق و دستمزد است که جدا از مالیات بر درآمد فدرال اشاره به مالیات اختصاص داده شده به امنیت اجتماعی و مدیکر. امنیت اجتماعی مالیات حقوق و دستمزد است 12.4% در اولین $137,700 دستمزد در سال 2020 تقسیم به طور مساوی بین کارگران و کارفرمایان است. مدیکر مالیات حقوق و دستمزد است 2.9% در تمام دستمزد تقسیم به طور مساوی بین کارگران و کارفرمایان به همراه یکی دیگر از 0.9 درصد بالا بگیر.

آقای ترامپ بالا مشاوران ملاقات در کاخ سفید در روز دوشنبه برای بحث در مورد گزینه های سیاست را. رئیس جمهور و مشاوران و درگیری در بسته-درب جلسه بیش از چگونه تهاجمی پاسخ را باید با توجه به دو نفر آشنا با بحث و گفتگو.

مربوط تصویری

برای مقامات بهداشت عمومی استراتژی شامل رمان coronavirus در داخل ایالات متحده به احتمال زیاد تغییر به عنوان تعداد موارد و مرگ و میر را افزایش دهد. وال استریت ژورنال را Brianna ابوت توضیح می دهد که چالش های متعددی در این کشور مواجه است. عکس: دیوید رایدر/ایسنا

تجارت مشاور پیتر ناوارو—حمایت Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد و قانونی-مدیر امور اریک Ueland—استدلال به نفع هل دادن برای حقوق و دستمزد-کاهش مالیات در حال حاضر مردم گفت.

از طرف دیگر آقایان Kudlow و Mnuchin به نام به جای دقت هدف اقدامات با هدف کمک به کارگران بدون پرداخت مرخصی استعلاجی و کسب و کار در مواجهه با ویروس های مربوط به اختلالات مردم گفت. مقامات دولت گفت: final مجموعه ای از سیاست های پیشنهادی نشده است تکمیل شده و موضوع را به بحث و گفتگو با نمایندگان مجلس. آقای Kudlow در روز سه شنبه کاهش یافته است به ارائه جزییات این طرح و یا یک خط برآورد هزینه است.

ردیابی ایالات متحده موارد جدید کروناویروس
مقامات از نزدیک پیگیری تایید موارد مثبت این ویروس در امریکا است.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی
Elbert وانگ, Vivien Ngo و دیلن Moriarty/وال استریت ژورنال

دستیاران همچنین در مورد اضطراری اعلام می خواهد که با فعال کردن سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای ارائه اضافی بودجه و منابع برای مبارزه با این ویروس به گفته افراد آشنا با این موضوع. و آنها با توجه به راه هایی برای افزایش اعطای وام اضطراری از برنامه های مدیریت کسب و کار کوچک برای کمک به شرکت های مواجه با ویروس های مربوط به اختلالات.

نوشتن برای اندرو Restuccia در [email protected] اندرو Duehren در [email protected] و ریچارد روبین در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de