قانونگذاران فشار دوباره برای اطلاعات در گوگل جمع آوری اطلاعات بیمار

دکتر دیوید فینبرگ از گوگل سلامت

عکس: مایک بلیک/ایسنا

مرکب سه نفر از سناتور ایالات متحده آمریکا تحت فشار قرار دادند و دوباره برای پاسخ گوگل بحث برانگیز “پروژه بلبل” گفت: این غول جستجو طفره رفت درخواست برای جزئیات بیشتر بر روی آن گسترده اطلاعات tie-up با سلامت غول معراج.

این سناتورها در نامه ای روز شنبه به سنت لوئیس مبتنی بر معراج گفت: آنها که با عدم اساسی افشای اطراف تلاش است. پروژه بلبل نازل شده در ماه نوامبر در یک سری از وال استریت ژورنال مقالات توضیح داده است که گوگل پس از آن-راز نامزدی به جمع آوری و بحران های شخصی اطلاعات سلامت از میلیون ها نفر از بیماران در سراسر 21 متحده است.

سنسور. ریچارد بلومنتال (D. Conn.), بیل کسیدی (R., لا.), و الیزابت وارن (D. جرم است.) پس از آن نوشت: الفبای Inc. GOOG -0.79% واحد به دنبال اطلاعات اولیه در مورد این برنامه از جمله تعدادی از بیماران درگیر اطلاعات به اشتراک گذاشته شده و کسی که در گوگل دسترسی داشت. رئیس گوگل سلامت دکتر دیوید فینبرگ در پاسخ با یک نامه در ماه دسامبر است که تا حد زیادی گیر به کلیات با توجه به مکاتبات بررسی توسط مجله.

“هر چند گوگل خود را آغاز کرد پاسخ گفتن به ما که این شرکت شد ‘مفتخر به ارائه جزئیات بیشتر در گوگل حمایت از کار معراج,’ پاسخ در نهایت نه ما با ارائه تمام اطلاعات خواسته ما برای” سناتور نوشت: در نامه جدید به معراج.

یک سخنگوی گوگل کاهش یافته است به نظر دوشنبه ، دکتر فینبرگ گفت: این مجله در ماه ژانویه و مقاله که بخش تلاش با هدف کمک به بیماران با کاهش تشریفات اداری تسهیل ارتباطات میان مراقبان و هدایت آنها به درمان.

مرتبط

  • داخل گوگل در تلاش برای میلیون ها نفر از سوابق پزشکی (Jan. 11)
  • گوگل ‘پروژه بلبل’ باعث فدرال پرس و جو (Nov. 12)
  • گوگل ‘پروژه بلبل’ شخصی جمع آوری داده های سلامت در میلیون ها نفر از آمریکایی ها (Nov. 11)

معراج در اوایل سال جاری از کار اخراج یک کارمند که تا به حال رسیده به رسانه قانونگذاران و تنظیم کننده با نگرانی در مورد پروژه بلبل یک فرد آشنا با این موضوع گفت. کارمند که توصیف خود را به عنوان یک whistleblower نوشته شده توسط معراج بالاتر یو پی اس است که او تا به حال مشترک اطلاعات در مورد این طرح که در نظر گرفته شده بود راز این فرد گفت.

نیک Ragone سخنگوی معراج—یکی از ایالات متحده بزرگترین سیستم مراقبت های بهداشتی با 2,600 بیمارستان دفاتر پزشکان و امکانات دیگر—کاهش یافته است می گویند چرا کارمند در سوال اخراج شد. “ما هرگز خاتمه هر کسی برای صحبت کردن با رسانه ها/قانونگذاران/تنظیم کننده,” او گفت:.

آقای Ragone گفت که عروج کرده است “با ملاقات های متعدد مقامات منتخب و کارکنان در طول چند ماه گذشته ما با همکاری گوگل” در مورد “کار ما در حال انجام برای تبدیل پزشک تجربه و بهبود نتایج بیمار.”

بسیاری از سوالات در مورد پروژه بلبل بدون جواب باقی می ماند با توجه به سنا مکاتبات. این سناتوران می گویند که آنها هنوز هم در انتظار پاسخ اینکه آیا بیماران فعالانه اطلاع از گوگل دسترسی و یا می تواند انتخاب کردن; لیست کامل از اطلاعات به اشتراک گذاشته شده; چه چیزی خاص خدمات گوگل وعده داده شده به ارائه; و چه شده است وجود دارد هر گونه نقض داده ها.

این مجله قبلا گزارش شده است که ده ها میلیون پرونده خواهد بود با Google به اشتراک گذاشته و تحت قرارداد.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای حقوق مدنی به طور جداگانه شروع به پرس و جو به چه رگولاتور به نام “جرم مجموعه ای از افراد سوابق پزشکی” و اینکه آیا امنیت قربانی شد.

دکتر فینبرگ در اوایل نوشته شده پاسخ به سناتورها گفت: “گوگل کار با عروج طراحی شده است به پایبندی به صنعت گسترده و مقررات از جمله HIPAA” با اشاره به حریم خصوصی قرار زیر نقطه عطفی بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون از سال 1996. دکتر فینبرگ افزود: “ما از رعایت HIPAA برای برخی Google پروژه ها و خدمات.” او مشخص نیست که.

یک HHS سخنگوی کاهش یافته است به نظر بیشتر با استناد به باز بررسی است.

نوشتن به غارت Copeland در [email protected]

تکنولوژی غول های مانند آمازون و اپل در حال گسترش کسب و کار خود را شامل پرونده الکترونیک سلامت — که شامل داده ها در تشخیص نسخه و دیگر اطلاعات پزشکی است. که ایجاد هر فرصت و ترغیب نگرانی های حریم خصوصی. در اینجا چه چیزی را می دانیم. عکس کامپوزیت: هدر Seidel/ وال استریت ژورنال

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de