قانونگذاران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به کسب و کار کوچک معامله

رئیس جمهور تهمت صحبت در مورد این بیماری همه گیر در کاخ سفید است.

عکس: استفانی رینولدز/مطبوعات استخر

واشنگتن—قانونگذاران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بودند بسته شدن در بیش از $450 میلیارد توافقنامه که پر کردن یک برنامه برای کسب و کارهای کوچک توفان coronavirus و مربوط به خاموش شدن ناگهانی با هدف پایان دادن به weekslong بن بست بیش از برنامه وام.

سنا برگزار شده به طور خلاصه در بعد از ظهر دوشنبه بدون معامله و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R., Ky.) برنامه ریزی جلسه دیگر برای پنج شنبه بعد از ظهر. در حالی که پهن توافق تا حد زیادی مجموعه مذاکرات و ادامه داد: در طول چند جزئیات از جمله چگونه به ساختار ramped تا تست برای این ویروس در ایالات متحده آمریکا

“سنا متاسفانه قادر خواهد بود به تصویب بودجه های بیشتر برای آمریکایی ها حقوق امروز” آقای مک کانل روز دوشنبه گفت:. “اما پس از این خیلی فوری من خواسته ایم که سنا دیدار فردا دوباره در یک جلسه جدید.”

در حال ظهور قرارداد ارسال خواهد حدود 310 میلیارد بیشتر به چک حفاظت از برنامه که در هفته گذشته خسته $350 میلیارد کنگره در اصل اختصاص داده شده برای آن است. این معامله نیز به مجموعه شامل 75 میلیارد دلار در کمک به بیمارستان ها و 25 میلیارد دلار برای گسترش آزمایش این ویروس در سراسر کشور است.

همه طرف توافق کردند به 25 میلیارد دلار در بودجه با توجه به قانونگذاران و دستیاران اما مذاکرات این را در یک نزاع بر سر چه توافق باید جزئیات آن استفاده می کند.

دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند به ضمیمه تست وجوه به یک برنامه استراتژیک است که دولت فدرال در این مرکز است. برای مثال دولت را تصمیم گیری در مورد چگونه به فضاي تقسیم منابع و تجهیزات در میان کشورهای مختلف با نیازهای موجود و وجوه دموکراتیک دستیار گفت: بعد از ظهر دوشنبه.

اما برگ برنده دولت می خواهد متحده را به سرب در تست استدلال که دولت های محلی در حال بهتر است قضات از چه مراحل لازم برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

این کسب و کار کوچک وام برنامه طراحی شده برای نگه داشتن کارگران شاغل است و برخی از خیابان اصلی صاحبان کسب و کار برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس می گویند که آن را به سادگی به اندازه کافی برای نگه داشتن کسب و کار خود را زنده در وهله اول. Photo: B. A. Van Sise/NurPhoto

آقای ترامپ توییتی در صبح روز دوشنبه که دموکرات ها در حال هل دادن برای تست بیشتر در تلاش برای تغییر مسئولیت را بر روی دولت است.

“متحده نه دولت فدرال باید انجام تست – اما ما کار با فرمانداران و آن را انجام,” او گفت:.

به دموکرات ها دولت فدرال است بهتر به نظارت گسترده ای گسترش در این کشور آزمایش ظرفیت.

“ما نیاز عمده سرمایه گذاری های جدید برای تقویت عرضه و تولید زنجیره ای و به طور قابل توجهی گسترش رایگان تست برای همه, گزارش و تماس با ردیابی” رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D. n. y.) توییتی در روز دوشنبه.

سناتور. مارکو روبیو (R., Fla.), رئیس مجلس سنا کوچک کسب و کار و کارآفرینی کمیته گفت که کسب و کار کوچک بخشهایی از این قانون بودند تا حد زیادی پیچیده شده تا با آزمایش آخرین موضوع مهم.

مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) گفت: دوشنبه شب که قانونگذاران بود “به نظر می آیند در اصول از قانون” شد و کار بر روی جزئیات متن قانونی.

“من احساس می کنم بسیار خوش بین و امیدوار است که ما را به یک نتیجه گیری امشب” خانم پلوسی گفت: در سی ان ان. اگر این لایحه تصویب مجلس سنا در روز سه شنبه می تواند آمد تا برای یک رای در مجلس روز چهارشنبه, او گفت:.

در روزهای اخیر دموکرات ها مسدود شده بود یک جمهوری خواه تلاش برای تصویب بودجه های بیشتر برای کسب و کار کوچک برنامه به تنهایی فشار برای این دور از قانون شامل بودجه برای مناطق دیگر از جمله بیمارستان و آزمایش تلاش های دولت های ایالتی و محلی و کمک های غذایی. جمهوری خواهان گفته بود آنها می خواستند به سرعت تازه کردن PPP را ترک و دیگر مسائل برای آینده قانون.

کنگره ایجاد PPP ماه گذشته به عنوان بخشی از یک $2.2 تریلیون نجات بیل در تلاش برای جلوگیری از اخراج های دسته جمعی به عنوان فعالیت های اقتصادی در سراسر جهان آهسته میان تعطیلی کسب و کار و دیگر شبکه های اجتماعی-فاصله تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کوروناویروس. Covid-19 بیماری ناشی از ویروس کشته شدن بیش از 40 ، 000 نفر در ایالات متحده کسب و کار که با استفاده از وام برای حفظ کارکنان خود را در حقوق و دستمزد می تواند بدهی ببخشند.

توافق نهایی که می تواند در مجموع بیش از $450 میلیارد دلار خواهد بود گسترده تر از مستقل کسب و کار کوچک کمک جمهوری خواهان می خواستم اگر چند خواستههای دموکراتیک نیز وجود ندارد و از قانون. هیچ بودجه برای دولت و دولت های محلی که درآمد شده اند کاهش طول همه گیر است و به احتمال زیاد در این بسته گنجانده شده و نه خواهد شد پول بیشتری برای کمک های غذایی.

از $310 میلیارد برای PPP $60 میلیارد دلار است که انتظار می رود در کنار مجموعه ای از شرکت هایی است که تلاش برای دریافت وام از بانک ها از جمله کسب و کار بدون روابط با وام دهندگان سنتی با توجه به دموکراتیک aide. این معامله نیز به احتمال زیاد به ارائه 60 میلیارد دلار در بودجه جدید به یک جداگانه کسب و کار کوچک برنامه اقتصادی آسیب فاجعه وام که تا به حال نیز اجرا کوتاه از وجوه در میان تقاضای زیادی.

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

پس از به توافق رسیده است قانونگذاران می گویند که آنها حرکت خواهد کرد به تصویب آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. چرا که قانونگذاران را ترک کرده اند واشنگتن در طول همه گیر سنا را به تصویب این لایحه با اتفاق آرا رضایت که یک نماینده مجلس می تواند بلوک اگر آنها شی.

آمریکا در حال پیش بینی است که جمهوری خواهان را به عبور از قانون به اتفاق آرا و در حال آماده سازی را به اعضای کنگره برای رای دادن به این توافق. رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D., Md.) توصیه کرده است که اعضای خانه می تواند رای در یک توافق در اوایل روز شنبه.

مترقی نمایندگان مجلس در روز دوشنبه با ابراز نگرانی در مورد موقت قوانین و گفت که زمان خطوط لایحه رفتن نیست به اندازه کافی دور به طور مستقیم کمک به افراد صدمه دیده از لحاظ اقتصادی با این بیماری همه گیر.

تشکر. Pramila Jayapal (D. بشویید.) گفت: او تا به حال “نگرانی واقعی در مورد دور دادن اهرم در حال حاضر بدون گرفتن برخی از اولویت های است که ما نیاز داریم.”

“اگر آن را منطبق با آنچه گزارش شده است من نمی خواهد در حمایت از این لایحه گفت: Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D. n. y.). او گفت: کنگره نیاز به انجام بیشتر به دلیل قانونگذاران در واشنگتن به ادامه عبور از قانون.

“این است که توهین به فکر می کنم که ما می توانیم با تصویب چنین مقدار کمی از پول را در این زمینه نمی دانستن زمانی که کنگره در حال رفتن به reconvene,” او گفت:.

هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها انتظار می رود به سادگی و در عین حال دور دیگری از تسکین قانون پس از تکمیل این یکی به عنوان آنها را تیره و تار به نگه دارید تا با بالونی اقتصادی و بهداشت عمومی بحران. کنگره به تصویب رسید و آقای ترامپ امضا عمده سه امداد اسکناس در ماه مارس است.

بیشتر

  • زاینده رود به بازگشت به $10 میلیون Coronavirus محرک وام
  • ایالات متحده Coronavirus موارد در نزدیکی 760,000 به نیویورک برنامه شروع به تست آنتی بادی
  • به عقب بر گردیم به کار شرکت ها به دنبال Coronavirus آزمون برای کارگران

نوشتن برای اندرو Duehren در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>