قانون در دانش آموزان ‘زمین بدون انسان’

دانشگاه نوتردام که در آن متی برادلی و قانون دیگر دانش آموزان نگران تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در حرفه خود.

عکس: نوا safo/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سارا Beechay است و فارغ التحصیل از دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین قانون مدرسه این بهار است و یک کار به انتظارنشسته بودند تا کار در خانواده قانون بخش از کمک های حقوقی جامعه ناسائو شهرستان در نیویورک است. در حال حاضر او مطمئن نیست که او قادر خواهد بود به کار.

مانند بسیاری از فارغ التحصیلی دانشکده حقوق دانش آموزان در او دیده می شود برنامه های خود را وارونه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش یافته و منجر متحده برای لغو یا به تعویق انداختن این تیر بار امتحان است. عبور از نوار قبل از تمرین به عنوان یک وکیل مورد نیاز در اکثر متحده است.

“این احتمالا پر استرس ترین زمان از مدرسه حقوق” به گفته خانم Beechay که 25 سال. “هر روز من تاکید همه دوستان من هستند تاکید کرد و آن را همه ما می توانیم بحث در مورد. آن را مانند من می تواند نور را در انتهای تونل و همه چیز فقط فرو ریخت.”

سارا Beechay که فارغ التحصیل از دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین قانون مدرسه مطمئن نیست که او قادر خواهد بود به کار.

عکس: سارا Beechay

خانم Beechay و تقریبا 46,000 دیگر به زودی به قانون فارغ التحصیلان در سراسر ایالات متحده که برنامه ریزی شده برای ماه جولای بار آزمون در حال حاضر نامشخص آنچه که کار خود را از وضعیت خواهد بود اگر آنها می توانند در این آزمون که به آنها اجازه می دهد به یک وکیل. در علاوه بر این به تاخیر bar exam, بازار کار برای وکلا شروع به خشک کردن. شرکت های حقوقی کارکنان را کاهش داده و قطع پرداخت که دادگاه تا حد زیادی بسته حل و فصل بحث در مکث و چند معاملات جدید زده بودن.

در بسیاری از حوزه های قضایی, آزمون وکالت ارائه شده است دو بار در سال در ماه های فوریه و جولای. آن را در دسترس ساخته شده است به فرد در دادگاه های ایالتی است که اداره آن توسط کنفرانس ملی نوار بازرسان یا NCBE. در اوایل این ماه NCBE گفت: از آن ساخته شده و آزمون های اضافی در دسترس برای سپتامبر. 9-10 و هفت. 30-Oct. 1 برای ایالات متحده است که به تعویق انداختن تیر تاریخ آزمون.

متحده آمریکا از جمله نیویورک و هاوایی و ماساچوست اعلام کرده اند برنامه ای برای لغو و یا تاخیر تابستان بار امتحان است. هر کدام برای خودش تصمیم بگیرد که آیا به حرکت در میاره. متحده همچنین می توانید تصمیم به اجرای دستور موقت است که اجازه می دهد تا فارغ التحصیلان جدید و عمل به قانون و خودداری کردن از مصرف نوار تا 2021.

متی Bradley, تحصیل در نوتردام قانون مدرسه برنامه ای برای کار در یک شرکت حقوقی در دنور.

عکس: متی Bradley

یوتا دیوان عالی کشور گفت: در اوایل این ماه آن را در نظر waiving bar exam مورد نیاز برای فارغ التحصیلان دانشکده حقوق اخیر. تصمیم گیری بر اساس عوامل مختلف از جمله دفتر تعطیلی دولت و محدودیت های محلی در اجتماعات و محل برگزاری آزمون در دسترس بودن NCBE سخنگوی والری Hickman گفت.

این گروه کاوش در آنچه که آن را اجازه می دهد تا مردم را به آزمون وکالت آنلاین. این NCBE است مشاوره با تکنولوژی و کارشناسان امنیتی اما آزمون آنلاین دشوار است به اداره زیرا امتحان 12 ساعت های طولانی و انجام بیش از دو روز خانم Hickman گفت.

“بازار کار است که فراتر از گریم و سپس آنها را در این سرزمین هیچکس,” New York State کانون جمهور هنک گرینبرگ گفت: از فارغ التحصیلان جدید’ ناتوانی را به نوار.

امیلی دیویس در پایان در راتگرز مدرسه حقوق امیدوار به گرفتن آزمون وکلا در نیویورک در ماه سپتامبر.

عکس: امیلی Davis

متی Bradley, 23, است, فارغ التحصیل از نوتردام قانون مدرسه این بهار و برنامه ریزی شده است به کار برای یک شرکت حقوقی در دنور. آینده اشتغال در این شرکت لولا در توانایی های خود را و با تصویب نوار. تا کنون ایالت کلرادو نشده نقل مکان کرد و آن برنامه ریزی آزمون وکالت, تاریخ, اما آقای برادلی ترس آن را تنها یک ماده از زمان قبل از هر دولت ویروس خود را تست برنامه های.

“اگر آن را رو به تعویق افتاد, رک و پوست کنده من نمی دانم آنچه که من انجام خواهد داد” آقای برادلی گفت. “من نمی تواند کار کند. من مقدار زیادی از به پرداخت صورتحساب. آن را ایجاد یک اثر دومینو برای آینده من. من فکر نمی کنم هر کسی در کلاس 2020 است احساس بسیار خوش بینانه در حال حاضر.”

در اوایل این ماه در نیویورک است که به طور معمول آزمایش حدود 10000 قانون جدید grads هر تابستان لغو جولای امتحان و نقل مکان کرد و آن را به ماه سپتامبر است. تعویق در حال ایجاد یک جدید لجستیکی مشکل است. نیویورک دولت هیئت مدیره از قانون بازرسان گفته است که نمی تواند با استفاده از همان بزرگ و سالن های آن به طور معمول به اداره سپتامبر امتحان. یکی از دولت بزرگترین مراکز تست های Javits Center در منهتن در حال حاضر استفاده می شود به عنوان یک بیمارستان است.

Coronavirus منابع

  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • اطلاعات در Coronavirus en Español
  • مرور زندگی خود را در طول یک بیماری همه گیر
  • یک راهنمای به دولت مستندات

“آن را به دور از برخی که در آن ما می شود در اوایل ماه سپتامبر” آقای گرینبرگ از ایالت نیویورک کانون گفت و اضافه کرد که ممکن است ماه سپتامبر بار تاریخ آزمون نیز می تواند تغییر کند.

متحده آمریکا از جمله نیویورک می تواند تصمیم به اتخاذ یک سفارش است که اجازه می دهد قانون جدید فارغ التحصیلان برای کار تحت نظارت و با مجوز دادستان تا زمانی که آنها می توانند بار در سال 2021 دو مارس و یا جولای نشست, او گفت:.

به جای کنندگان آزمون کوچکتر در سالن هیئت دولت گفت: از آن خواهد شد که به اولویت بندی آن نامزد خواهد بود قادر به گرفتن آزمون در پاییز. تا کنون معلوم نیست که چگونه است که روند کار می کنند.

کانون وکلای آمریکا حکام است اصرار قضایی به اجازه برخی از فارغ التحصیلان اخیر و عمل به قانون در یک محدود وجه قبل از دریافت آنها را به نشستن برای نوار.

دانش آموزان از جمله آقای برادلی و برخی از مدارس قانون حمایت کرده اند و این کلاس برای تمرین فقط با مدرک حقوق و بدون نوار صدور گواهینامه. رئیس دریک دانشگاه, دانشکده حقوق, Jerry Anderson و کریقتن دانشکده حقوق دانشگاه dean, Joshua P. Fershée نوشت: به آیووا دیوان عالی کشور خواستار چنین پیشنهادی. ویسکانسین یک دیپلم افتخار سیستم است که اجازه می دهد تا بسیاری از وکلا به عمل بدون در نظر گرفتن بار امتحان است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما یا کسی در خانواده شما فارغ التحصیل شدن از دانشکده حقوق در این سال ؟ چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس طرح میتوانست برنامه خود را? پیوستن به مکالمه زیر.

امیلی Davis, 25, است, فارغ التحصیل از دانشگاه راتگرز مدرسه حقوق این بهار و امیدوار است به آزمون وکلا در نیویورک در ماه سپتامبر. او گفت: کارفرما گفته است: “هنوز هم او را در پاییز اما در حال حاضر او عصبی است او نمی خواهد یکی از دانش آموزان به ترتیب اولویت برای ماه سپتامبر ،

“ما نمی دانیم که زمانی که شروع به آماده شدن برای آن را,” او گفت:. “ما همچنین باید به صرف مقدار زیادی از پول را در نوار دوره های آمادگی. من برنامه ریزی شده بود در شروع کار در پاییز با یک کار خوب که قادر به پرداخت وام های دانشجویی. همه چیز درست می شود قرار داده مکث اما بار مالی هنوز وجود دارد.”

نوشتن به پاتریک توماس در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de