آمریکای لاتین با احتیاط از صادر Coronavirus صدای نگرانی بیش از ایالات متحده اخراج

مکزیک مرز آمده است که ترس coronavirus را خواستار مکزیک متوقف مرکزی آمریکا اخراجی. انسان منتظر در خارج از یک مرکز پزشکی در شهر مکزیک در روز پنج شنبه.

عکس: ادگارد garrido/ایسنا

دولت های آمریکای لاتین در حال حاضر در تلاش برای مهار coronavirus از گسترش در کشورهای خود هستند و در حال حاضر رقیب با یک چالش جدید: مورد جدید از این بیماری با ورود مهاجران اخراج شده توسط ایالات متحده آمریکا

تنش بین برخی از آمریکای مرکزی سازمان ملل و ایالات متحده رشد کرده است در روزهای اخیر پس از چندین اخراج مهاجران پیدا شد به شما با Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

گواتمالا معلق تقریبا تمام اخراج پرواز در هفته گذشته پس از رئیس جمهور Alejandro Giammattei گفت: “بخش بزرگی” از پرواز با 76 عودت Guatemalans آلوده شد. این کشور در مذاکرات با ایالات متحده برای راه اندازی مجدد پروازهای هنگامی که مقامات آمریکایی می تواند گواهی همه اخراجی آزمایش منفی برای این بیماری گواتمالا مقامات گفت.

روز جمعه ایالات متحده مهاجرت و گمرک تایید آن آغاز خواهد شد دستیابی به 2,000 coronavirus کیت تست یک ماه برای تست مهاجران این برنامه به اخراج هر چند آژانس اذعان کرد آن را نمی قادر خواهد بود برای تست هر deportee با این تعداد از کیت.

دولت نگران است که بازگشت مهاجران می تواند جرقه های جدید امواج از عفونت است که پایمال کردن بیمار-مجهز به سیستم مراقبت های بهداشتی. آمریکا به نوبه خود تهدید کرده است که این دولت با ویزا تحریم ها و پتانسیل کمک زدهاند و باید از آنها حاضر به ادامه مصرف خود را عودت شهروندان می گویند مقامات آمریکایی آشنا با مباحث.

Coronavirus دارای ضعف بیمارستان ها و morgues در اکوادور بزرگترین شهرستان, مردم را وادار به ترک بدن در خیابان. وال استریت ژورنال را Ryan Dube توضیح می دهد که چگونه گوایاکیول ارائه می دهد یک پیش نمایش از آنچه در دیگر مناطق آسیب پذیر در آمریکای لاتین به زودی ممکن است روبرو می شوند. عکس: stringer/ایسنا

مشکل دو قسم است: بازداشتگاه اداره می شود با یخ را گزارش کرده اند شیوع ویروس در تاسیسات سراسر کشور که در آن اخراج مهاجران بدست آلوده. و تحت عنوان یک اجرا اضطراری, اندازه گیری مقامات اداره مهاجرت هستند و به سرعت بازگشت مهاجران که عبور از مرز بدون انجام هیچ پزشکی را بررسی کنید.

دولت آمریکا در ماه مارس به تصویب رسید موقت به نوبه خود-بازگشت به سیاست—که تحت آن مهاجران امکان دسترسی به آمریکا پناهندگی سیستم—در بخشی از ترس این که coronavirus خواهد به سرعت در حال گسترش از طریق تنگ و غیر بهداشتی مرزی ایستگاه.

این موضوع تبدیل شده است به خصوص حاد در مکزیک شهرهای مرزی دریافت خواهید کرد که بازگشت مهاجران. مکزیک, Tamaulipas, مرز تگزاس گفت: در این هفته که آن را به حال شناسایی 16 مهاجران مبتلا به کروناویروس تقریبا همه در یک پناهگاه محلی در نوئوو لاردو. منبع سرایت مکزیکی بود شهروند تبعید از یک مرکز بازداشت در نزدیکی هوستون گفت: فرانسیسکو گارسیا, این, Tamaulipas فرماندار سخنگوی.

آخرین Coronavirus

 • دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا مورد تصویب 856,000; مرگ و میر بیش از 47,000
 • دانشگاه جانز هاپکینز: ویروس آلوده بیش از 2.6 میلیون نفر در سراسر جهان بیش از 187,000 اند:
 • تعدادی از ایالات متحده coronavirus-ارتباط مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات از جمله خانه های سالمندان است تحت الشعاع 10,000

مرز ایالت چیهواهوا نیز تایید اولین مورد از یک تبعید مهاجر آلوده با Covid-19 و مقامات محلی گمان می برند وجود دارد بسیاری از موارد کشف نشده.

“اخراجی ها یکی از بزرگترین نگرانی ها در حال حاضر گفت:” خاویر کررل فرماندار ایالت چیهواهوا. “آنها را تشکیل می دهند بزرگترین تهدید وارداتی موارد همراه با مکزیکی ها که در حال بازگشت به مکزیک نگران با مقدار زیادی از coronavirus موارد گزارش شده در ایالات متحده”

سه هائیتی اخراج از ایالات متحده به کشور کارائیب دو هفته پیش آزمایش مثبت در حالی که در قرنطینه بهداشتی وزارت رسمی به رویترز گفت.

چندین دولت های آمریکای لاتین که در برابر دریافت تبعید پرواز برای مدت زمان گیر است اما ایالات متحده به عقب رانده امیدوار کننده برای صفحه نمایش مهاجران قبل از ارسال آنها را در پرواز و در برخی موارد تهدید کشورها با تحریم ها می گویند مقامات مهاجرت در کشورهای مختلف است.

هندوراس و ال سالوادور هنوز دریافت تبعید پروازهای تحت فشار قابل توجهی از مقامات ایالات متحده گفت: مهاجرت از مقامات هر دو کشور. هیچ تایید موارد آلوده اخراجی بوده است گزارش رسمی در هر دو یکی است.

مسافران منتظر در La Aurora فرودگاه در شهر گواتمالا برای پرواز منشور سازمان یافته توسط سفارت ایالات متحده در مارس 24 به عنوان coronavirus گسترش در سراسر کشور است.

عکس: لوئیس echeverria/ایسنا

در سراسر یخ بازداشتگاه آژانس تست شده فقط 425 از 32,000 مهاجران در آن بازداشت از روز سه شنبه و 253—حدود 60%—آزمایش مثبت برای ویروس. این نرخ در مقایسه با 20% تست مثبت رای در سراسر جمعیت ایالات متحده نشان می دهد که تعداد واقعی از عفونت در سراسر یخ بازداشتگاه است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر است.

یخ آن را گفته بود و انجام تست طبق دستورالعمل های تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که در حد آزمون و پزشکی آسیب پذیر مهاجران. این سازمان همچنین اقدام به ایجاد برخی از مقدار از اجتماعی فاصله در امکانات آن مانند متناوب غذا و تفریح و سرگرمی زمان و جداسازی مهاجران به تازگی به زندان گرفته شده برای 14 روز.

تا کنون مقامات اداره مهاجرت نیست تست مهاجران قبل از ارسال آنها را در پروازهای هر چند این سازمان گفته است که انجام شده است متوسط چک از هر مسافر.

Coronavirus منابع

 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • آخرین Coronavirus و کسب و کار
 • چگونه برای آماده سازی
 • Covid-19 آزمایش و درمان
 • مرور زندگی خود را
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

روز چهارشنبه رئیس جمهور تهمت امضا بیانیه مسدود کردن بیشتر می شود مهاجران از آمدن به ایالات متحده در یک اقدام صورت گرفته در بخش برجسته تلاشهای دولت خود برای نزدیک کردن این کشور به خارجی ها.

حقوق بشر و طرفداران می گویند ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر کانون بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 869,000 موارد باید تعلیق تمام اخراج ها تا زمانی که این بیماری خلوت.

“این غیر مسئولانه برای ایالات متحده به اخراج مهاجران به کشورهای که بیمار هستند-مجهز به آدرس بهداشت عمومی بحران است که می تواند موجب اخراجی با کشف نشده موارد این ویروس گفت:” مورین مایر مهاجرت متخصص در واشنگتن در آمریکای لاتین و تحقیقات و سازمان حمایت.

دولت ایالات متحده اخراج برخی از 240,000 مهاجران به مکزیک و مرکزی امریکا شمالی مثلث—گواتمالا هندوراس و السالوادور در سال مالی 2019. کسانی که چهار کشور دریافت حدود 90 ٪ از همه مردم عودت توسط آمریکا

در حالی که جریان مهاجران به سوی مرز ایالات متحده و مکزیک کاهش یافت بیش از 80 درصد از سال گذشته اوج ایالات متحده است که هنوز اخراج تعداد قابل توجهی از مردم و مقامات محلی در مکزیک و مرکزی امریکا می گویند.

خیابان فروشندگان عینک ماسک صورت برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در تیخوانا, مکزیک, در روز پنج شنبه.

عکس: guillermo آریاس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

برخی از مکزیک مرز پورت دریافت به عنوان بسیاری از 180 اخراج مهاجران چند روز این ماه دو دولت مکزیک, مقامات گفت. در ماه مارس دولت چیهواهوا دریافت نزدیک به 1000 اخراجی نصف میزان طبیعی اما هنوز هم بالا گفت: میرنا بلتران دولت معاون وزیر بهداشت. گواتمالا دریافت برخی از 2500 نفر اخراج از اوایل اسفند تا کشور به حالت تعلیق و اخراج پروازها تا اطلاع ثانوی در آوریل 16, یک گواتمالا سلامت رسمی گفت.

به عنوان یک استثنا در گواتمالا آیا موافق به شرایط در روز جمعه یک پرواز با 12 کودکان بی سرپرست, دو زن باردار و دو نفر از اعضای یک خانواده که با عبور از مرز در روز های اخیر و اخراج شدند و تحت دولت جدید بهداشت عمومی اورژانس منظور گفت: در گواتمالا وزارت امور خارجه. پروازهای منظم هنوز هم به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی.

مکزیک دولت از رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador که پرورش یک رابطه دوستانه با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل به یک هدف از انتقاد در مکزیک است.

آقای لوپز Obrador است در نظر گرفتن تمام مکزیکی اخراجی و همچنین به عنوان بسیاری از آمریکای مرکزی به شهروندان برداشته شود در مرز ایالات متحده

در هفته های اخیر, مکزیک مرز متحده از جمله Chihuahua, Nuevo León و, Tamaulipas در خواست کرده است که آقای لوپز Obrador دولت متوقف مرکزی آمریکا اخراجی و اجرای گسترده, تست مکزیکی مقامات دولتی می گویند.

آنها نیز شکایت دارند که آمریکا اخراج تعداد بیشتری از مهاجران در شب ساخت آن را سخت تر برای مقامات محلی به بررسی مهاجران وضعیت سلامت بر خود بازگشت.

“این است که اضافه کردن توهین به جراحت” گفت: گلوریا Garza, یک مقام ارشد در Tamaulipas وزارت کشور. “ما در حال بدست گرفتن مرکزی آمریکایی ها در حالی که گواتمالا و دیگر کشورهای آمریکای مرکزی بسته مرزهای خود را. چرا ما حفاظت از مرز ما?”

یک سخنگوی در مکزیک وزارت امور خارجه نیست پاسخ دادن به یک تماس و به دنبال دهید.

مکزیکی, شهرهای مرزی صورت یک چالش اضافه شده از مهاجران آمریکای مرکزی بازگشت و تحت برنامه ای به نام باقی می ماند در مکزیک که در آن آنها را در انتظار خود ادعای پناهندگی در آن کشور است. این برنامه فرستاده می شود بیش از 60 ، 000 مهاجران به زندگی می کنند به طور موقت در شمال مکزیک است.

حدود 1500 نفر از مهاجران آمریکای مرکزی زندگی می کنند در یک اردوگاه چادر در ماتاموروس در سراسر Brownsville, Texas. “این اردوگاه یک بمب ساعتی است که تهدید به پایمال کردن دولت در بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم در صورت وجود شیوع وجود دارد” گفت: آقای گارسیا, این, Tamaulipas رسمی.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

برخی از پناهگاه در سراسر مرز در حال حاضر به مهاجران جدید. دائم پناهگاه در Ciudad Juárez, Chihuahua, تنها قبول مهاجران که تا به حال بیش از 14 روز از قرنطینه در اسکان موقت تنظیم شده توسط دولت گفت: خانم بلتران سلامت رسمی.

مهاجر پناهگاه در نوئوو لاردو که در آن یک بازگشت مهاجر آلوده به 14 نفر دیگر بسته شده است درهای خود را به مهاجران جدید. بازگشت مهاجران 37 ساله از مکزیک غربی وزارت امور خارجه از, Michoacán تبعید شد از جو Corley بازداشتگاه در کنر در نزدیکی هوستون تگزاس, Tamaulipas, مقامات می گویند که.

اعلام بسته شدن آن به مهاجران پناه گفت: “متاسفانه بدون توجه به آن Covid-19 در حال حاضر وارد خانه.”

مربوط به پوشش

 • بیماری همه گیر کوروناویروس دهید نژاد در آمریکای لاتین به ساخت ارزان تر هواکش
 • آفریقا و آمریکای لاتین بریس به عنوان Coronavirus را تهدید می کند ضعیف تر سیستم های سلامت
 • Coronavirus نیروهای برزیل به مهر مرزها به منطقه در تلاش برای کنترل همه گیر

نوشتن به خوان در منتس [email protected] و میشل Hackman در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>