یک Cloudkitchens مکان در سان فرانسیسکو. توسعه دهندگان می گویند ‘شبح’ آشپزخانه می توانید جدید ایجاد علاقه در خالی خرده فروشی و فضای انبار. عکس: Jason هنری برای وال استریت ژورنال

توسعه دهندگان ملک در حال ساخت آشپزخانه در خالی کردن فضای بازار و پارکینگ برای پر کردن مواد غذایی-تحویل سفارشات یک رویکرد جدید در رشد سریع کسب و کار رفت وعده های غذایی به مشتریان.

این طرح به رستوران مواد غذایی برای تحویل در سابق فضای خرده فروشی melds دو صنعت شده اند که طرح میتوانست توسط e-commerce. رستوران ها در حال تلاش برای پیدا کردن مقرون به صرفه فرمول برای ملاقات با تقاضای رو به رشد برای تحویل آنلاین دستور غذا.

ضمنا توسعه دهندگان می گویند “شبح” آشپزخانه می تواند ایجاد منافع جدید در خرده فروشی و فضای انبار خالی توسط تجار است که تلاش برای رقابت با تجارت الکترونیکی است.

خرده فروشی توسعه دهنده Simon Property Group و hotelier مطابق SA روز یکشنبه گفت که آنها در حال کار با مهمان نوازی شرکت SBE سرگرمی گروه برای توسعه برخی از 200 هنر آشپزخانه به طبخ رستوران-مواد غذایی با کیفیت برای مشتریان در مراکز و هتل ها و همچنین تحویل به مردم در این نزدیکی هست. اول از کسانی که در حال برنامه ریزی برای نیویورک, شیکاگو, سان فرانسیسکو و لس آنجلس و میامی گفت: سام دکتر رافیک نظریان, مدیر اجرایی SBE.

این شرکت ها می گویند که یک 5000 فوت مربع شبح آشپزخانه در بروکفیلد خواص توسعه ارائه خواهد شد تحویل نزدیکی محوطه هادسون و مناطق اطراف آن در منهتن. این گروه نیز توسعه تحویل-تنها مکان در پارکینگ مرکز ذخیره سازی مناطق و استفاده نشده و فضای خرده فروشی.

این گروه همچنین امضا و چهار اجاره با CloudKitchens تحویل-آشپزخانه سرمایه گذاری سابق Uber Technologies, Inc. مدیر عامل تراویس Kalanick, برای باز کردن اضافی و مکان تحویل در برخی از SBE خواص در لس آنجلس مدیران گفت.

“این relooking در تمام املاک و مستغلات است که منسوخ شده است” آقای دکتر رافیک نظریان گفت. SBE بزرگترین ذینفعان در یک کنسرسیوم که در آن سیمون و مطابق آنها خواستار ایجاد آشپزی جوامع است. مطابق صاحب 5,000 بین المللی هتل دارای 50 ٪ سهام در SBE.

این شرکت کاهش یافته است به چه مقدار از آنها در حال سرمایه گذاری در مشارکت است.

تحویل در حال حاضر حدود 9 درصد از $282 میلیارد ایالات متحده برای مواد غذایی سریع بخش و در حال رشد است سریع تر از ناهار خوردن در و درایو-از طریق خرید و فروش به گفته های اخیر برنشتاین تجزیه و تحلیل.

وال استریت ژورنال را جوانا استرن ‘ضربه به’ تونی زو مدیر عامل شرکت DoorDash. دو بحث DoorDash اوج-تغییر سیاست های آینده برنامه تحویل و اینکه آیا یک hangry emoji نیاز به اتفاق می افتد. عکس: Andria Chamberlin برای وال استریت ژورنال

رستوران در حال گسترش خود را تحویل ارائه به تولید و فروش با وجود تاثیر آن سفارشات اغلب خود به بهره وری عملیاتی و سود. از راه دور آشپزخانه می تواند به کاهش خود را املاک و مستغلات هزینه ها در حالی که در حال گسترش رسیدن به خود را.

وندی شرکت ، Chick-fil-A, Inc. و Sweetgreen در میان زنجیره تبدیل به کنترل از راه دور آشپزخانه که آیا خدمت به مشتریان به حرکت تحویل سفارشات در خارج موجود خود را به رستوران.

“این در مورد باز کردن قفل اضافی تقاضا” Sweetgreen مدیر عامل جاناتان نمان در مصاحبه ای گفت:.

برخی از توسعه دهندگان املاک و راه اندازی تصرف این فرصت را به ساخت و اجاره آن “شبح” یا “تاریک” آشپزخانه.

این SBE-رهبری کنسرسیوم قصد دارد برای ساخت آشپزخانه در فضای خالی صاحب آن در خواص مانند پنسیلوانیا پادشاه پروس از مرکز یکی از بزرگترین مراکز خرید در آمریکا همراه با لنکس مربع در آتلانتا و Sanderson لندن هتل.

برخی از رستوران ها و سرآشپزها که در حال حاضر کار در SBE خواص از جمله اومامی برگر و آمده چنین است: “Morimoto را طراحی منوها برای آشپزخانه این شرکت گفت.

این گروه با هدف باز 85 آشپزخانه در این سال و حداقل 100 بیشتر تا پایان سال 2021. آنها پیش بینی هزینه در حدود $60,000 در هزینه های چشمگیر در هر موقعیت و رسیدن به سودآوری در حدود شش ماه اگر یک مادر موفق به پر کردن اطراف 125 سفارشات به طور متوسط 30 دلار هر یک روز آقای دکتر رافیک نظریان گفت.

او گفت که آشپزخانه را تکیه بر تاسیس شرکت های حمل برای حمل مواد غذایی به مشتریان مانند Uber فن آوری بارگذاری می خورد DoorDash Inc. و Postmates Inc.

آقای Kalanick را CloudKitchens, آشپزخانه, آمریکا و دیگر شرکت های سرمایه گذاری حمایت از ساخت تحویل آشپزخانه و اجاره دادن آنها به رستوران. تحویل شرکت به خصوص بارگذاری و DoorDash نیز ایجاد خود leasable آشپزخانه و یا فقط آنلاین رستوران.

230 فوت مربع CloudKitchens سایت می تواند ساخته شده است در به عنوان کمی تا دو هفته در هزینه در حدود $30,000, با توجه به یک سرمایه گذار ارائه بازدید شده توسط وال استریت ژورنال. سنتی 3,500 فوت مربع رستوران می تواند هزینه $1 میلیون به لباس این نمایش گفت.

سرمایه گذاری-سرمایه شرکت های سرمایه گذاری حدود 5 میلیارد دلار در شرکت های عامل مجازی آشپزخانه پس از سال 2018 با توجه به تجزیه و تحلیل داده ها توسط شرکت PitchBook. سرمایه گذاران شامل سرمایه سکویا و SoftBank گروه Corp. که هر دو نیز سرمایه گذاری در مواد غذایی-تحویل شرکت.

برخی در صنعت رستوران در حال شک و تردید از شبح آشپزخانه. آشپزخانه, صندوق, رستوران سرمایه گذاری پیش بینی شده که به تازگی این مدل را تنها سودآور برای مارک های بزرگ است که می تواند تولید بالا منظور از حجم در بیش از یک صرف غذا.

برخی از رستوران ها مانند چربی Brands, Inc., در حال آزمایش جداگانه تحویل-تنها عملیات موجود در رستوران ها.

این شرکت در حال آماده سازی و ارائه مواد غذایی برای آن طوفان جلو پنجره و بال تجاری از برخی از موجود Fatburger مکان. است که تولید به طور متوسط از 1 ، 000 $در فروش اضافی در این فروشگاه هر هفته با اضافه کردن حدود 5% به کلی فروشگاه, درآمد, چاق, مارک های مدیر عامل اندی Wiederhorn در مصاحبه ای گفت:.

کسانی که تحویل در حال کمک به تولید و فروش در خارج از استاندارد ناهار و شام سراسیمه گفت. “ما نیاز به تولید پول در تمام طول روز. شما نمی توانید فقط فروش همبرگر در ناهار” آقای Wiederhorn گفت.

نوشتن به هدر Haddon در heather.haddon@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو