زبان فاصله? هر چه!

این روزها اکثر مکالمات با بچه من با یک پایان – “مامان من 11 سال!”

و من تلافی “دقیقا! شما در حال یازده.”

آن است که بسیار آشکار است که برای او کلمه عمل است و برای من یازده. من هرگز فکر نمی کردم این شکاف نسل خواهد بود خیره به من تا به زودی. که من چهره آن به عنوان پدر و مادر ما قبل داده شد. چگونه می توانم فرار از آن را در به طور فزاینده ای در جهان بیگانه که در آن Infinite, Instagram, Snapchat های مختلف و سایت های بازی کودکان را نزدیک تر به جای لگد زدن به توپ را در سراسر زمین و تعقیب پس از آن تلاش برای اعتصاب آن را بین مطالعه هدف پست; که در آن بازی برچسب است که در مورد در حال اجرا در اطراف پیدا کردن hidey-حفره اما در حال تعقیب توسط چیزی به نام ‘آن’ در رشته های مجازی.

شاید بچه می داند آنچه که او بدان معنی است که او می گوید: — “شما نمی دانید که آنچه در آن مانند به رشد امروز” به دنبال مرسوم چشم رول پایکوبی و اگر من خوش شانس هستم, نه راه رفتن در یک huff.

آیا شما سعی صحبت کردن به کودک شما در این روز ؟ دندانپزشک احتمالا شانس بهتری با دندان.

‘چگونه بود؟’ – (شانه)

“چه شما انجام دهید؟’ – هیچ چیز.

‘چیزی جالب اتفاق می افتد؟’ – نه واقعا.

A-ha! دو کلمه جواب! موفقیت! اما امید است که به زودی نقش برآب. گفتگو به سرعت در حال تخریب به monosyllables دوباره. چه چیزی شما را در کلاس ؟ – مطالعه قرار گرفت; چه ؟ – چیزی; مشق شب – No; هر چیزی خاص ؟ – نوچ… و خیلی زود همه جانبه شانه را بالا انداختن است.

من شما را به ترس از بی اعتنایی در حال حاضر. در زمان ما رسیدن به دومین لرزش شانه من نا امید فراتر از اندازه گیری و آماده به جلو و مو من خارج است. من در حال حاضر دو گزینه برای تعامل و یا راه رفتن دور. اما حتی کسانی که گزینه های پر از خطرات است.

راه دور و شما به عنوان دیده می شود سنگدلانه باقی بماند و همچنان به قوت خود باقی است و شما نق نقو.

یکی از دوستان من ذکر روز دیگر که او بچه او را به نام ‘شکایت’ جعبه و آن من فکر می کردم آنچه را در قبل و نسل و مال. من به جرأت به نام مادر من یک زن نق نقو و یا شکایت ، به هیچ وجه. که من آشفته او را اگر او در یک تماس تلفنی و یا حتی مشغول انجام کاری ؟ قطعا نه.

و در عین حال بچه ها امروز با انجام هر دو با مصونیت از مجازات. به این دلیل است که اکثر بچه ها رشد می کنند تا در واحد خانه با پدر و مادر هر دو در تلاش برای جبران نیست و قادر بودن به آنها توجه کافی? یا به این دلیل است که ‘اجاره’ در حال تلاش بیش از حد سخت به دوستان خود و به دنبال جدید سن پدر و مادر مانتراها? و یا بهتر رتبهدهی نشده است آن را واقعا چون ما پدر و مادر دائما در حال بازی گرفتن در یک جهان پر از بیگانه عباراتی مانند lol rofl, lmao, yasss روشن و بد من!

یک روز خسته از بودن در پایان دریافت lingo فراتر از ما و حال همواره گفته است که ما هیچ چیز نمی دانم, من و همسرم تصمیم به گرفتن به اغلب استفاده می شود هزاره شرایط است. البته Gen-Z بچه با ما بود و فکر ما تا به حال از دست ما جمعی از ذهن است.

و من تا پایان گرفتن ‘خواب’ در مورد یک دنیای کاملا جدید بودن ‘fleek’ را با ‘تیم ملی’ where ‘چرخش’ یک چیز انجام شده. حیرت زده? به من اجازه ترجمه: من آگاه شد که چه خبر است (بیدار) و در نقطه و مرسوم (fleek) با peeps من اویختن با (تیم ملی) که می تواند با چرخش هر یک از دیگر, اما آن را بیشتر سرگرم کننده و نه به جلو کسی پایین!

‘روشن’ با این دانش من تبدیل به بچه من و گفت: “Yass! من بالاخره بیدار شد!”

“شما عجیب و غریب,” او گفت:.

“بد من” من پاسخ داد: tongue-in-cheek و نه در همه با عرض پوزش.

پت آمد پاسخ: “هر چه!”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im