بانوی Singhams: آنها بیش از حد نیاز به اصلاحات

مثل مرد پلیس با زن پلیس آمده در انواع زیادی است. در ماه گذشته موردی از مرگ و میر P Jeyaraj و J Beniks در Thoothukudi آن یک پلیس که پا به جلو به شهادت علیه خود وادار سازد ، در مقابل, در این هفته شاهد دو پاسبان پیوستن به همکاران مرد خود در ضرب و شتم یک Dalit کشاورز در گنا. چنین خشونت پلیس که Rajkumar و Savitri Ahirwar مصرف آفت کش ها پس از آن.

این یک یادآوری اگر هر مورد نیاز بود در مورد چگونه عمیق Singham سندرم اجرا می شود در سیستم. این است که یک مرجع به رفتار پلیس شخصیت های بازی محبوب ترین بازیگران روز است که متاسفانه گسترش گسترده ای فراتر از جهان داستانی فیلم. ضرب و جرح شهروندان شایع است به طوری که بسیاری از پرسنل پلیس که حتی حضور یک دوربین مانند در گنا مورد هیچ عامل بازدارنده. در حالی که بسیاری امیدواریم که صرف حضور زنان پلیس را بهبود اخلاق کار از زور به عنوان طولانی به عنوان آنها اعداد کوچک باقی می ماند آنها فقط به عنوان به احتمال زیاد برای دریافت coopted به ادامه خشونت.

البته تنوع بهبود عملکرد سازمانی, اما آن را به طور اساسی. بین 2009-19 زنان فقط رفته از 3.65% از پرسنل پلیس به 8.98 درصد است که به مراتب کمتر از 33% هدف است. به علاوه زنان تمایل دارند در کلاس های رتبه. هر دو این شرایط نیاز به تغییر قبل از مزایای اجتماعی زنان در پلیس واقعا پا زدن در.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de