Maurizio Cereda یک دانشگاه پنسیلوانیا فشرده-مراقبت, دکتر, مدل دریا-طولانی اکسيژن دستگاه.

عکس: Maurizio Cereda

برخی از ایالات متحده بيمارستان آماده شدن برای یک کمبود هواکش برای Covid-19 بيمار در حال اصلاح اکسیژن دستگاه ها معمولا استفاده می شود برای رفع فشار بیماری و یا زخم پا برای کمک به بیماران خواهد شد که نیاز به کمک تنفس.

بیمارستان عمومی ماساچوست دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی بیمارستان در دانشگاه پنسیلوانیا و دیگران در حال تلاش برای انبار کردن دستگاه که غذا و دارو تایید شده برای استفاده در پرفشار پزشکی است که در آن بیماران قرار داده و در بالا-فشار اکسیژن محیط برای درمان شرایط مختلف.

یک دردسر: یک شرکت آمریکایی است که باعث می شود پرفشار-پزشکی دستگاه deluged با سفارشات و نمی توانید آنها را پر کنید.

شرکت دریا-طولانی Medical Systems, Inc. به طور معمول می شود 40 تا 50 سفارشات هر هفته اما “در حال حاضر ما شاهد این هستیم که در عرض چند دقیقه. کسی با شما تماس گرفته و می خواهید 500 یا 1000” گفت: Christopher Austin دریا-طولانی رئیس جمهور. او گفت که این شرکت به دو تا 10 ساعت در شیفت است و به سرعت در حال ramping تا تولید در کارخانه خود در گرند پریری تگزاس.

در ضمن این شرکت محدود کردن تعداد واحد در هر سفارش پس “همه می شود برخی از” آقای Austin گفت. دریا-طولانی فروش دستگاه آن را برای $162 از جمله موارد مورد نیاز برای آن را تغییر دهید برای Covid-19 استفاده او گفت: همان قیمت قبل از همه گیر.

مربوط تصویری

چه اتفاقی می افتد اگر نیویورک بيمارستان اجرا از هواکش? مقامات دولتی با توجه به گزینه های مختلف برای کمک به در که سناریو ترسناک. وال استریت ژورنال است Jason بلینی صحبت های کارشناسان آشنا با مباحث. عکس: رونالد Bon/DPA/زوما پرس

یکی دیگر از ایالات متحده ساز پرفشار کلاه Amron بین المللی وارز. گفت: آن شروع به شنیدن از بیمارستان ها چند روز پیش و به سرعت فرار برخی از آزمایشات بر روی محصول خود را به دیدن اگر آن را می تواند کار را برای Covid-19 درمان است. “ما اعتقاد داریم آن را امن” گفت: Mike مالون معاون رئیس جمهور از فروش در Amron اضافه کرد که این شرکت شد و شروع به گرفتن سفارشات اما “ما خیلی زود به آن است.”

مخمصه برجسته راه برخی از بیمارستانهای آمریکایی در حال تلاش برای بداهه نوازی در میان بلندی کمبود منابع برای درمان یک سیل از coronavirus بیماران از جمله نجات غریق هواکش.

دریا-طولانی دستگاه شبیه به یک لباس فضایی بدوی کلاه مهر و موم شده در گردن با یک پلاستیک بل که متناسب با سر و شیلنگ های آینده در داخل و خارج. برخی از پزشکان از آن استفاده می شود برای درمان زخم پای دیابتی به عنوان مثال با افزایش اکسیژن در خون به ترویج شفا.

بیمارستان عمومی ماساچوست به تازگی سعی کردم به ترتیب 20 از دریا-طولانی کلاه اما مقامات بیمارستان گفته شد آنها را تنها به حمل پنج گفت: لورنزو Berra آن مدیر پزشکی تنفسی مراقبت.

دکتر Berra گفت ماساچوست کلی برنامه برای تست کلاه از امید دستگاه “می توانید خرید برخی از زمان” برای بیماران در حالی که انتظار برای دیدن اگر التهاب ریه در ارتباط با این بیماری کاهش می یابد و یا ضد ویروسی درمان شروع به کار می کنند.

“من شک و تردید در استفاده از آن را برای تعداد زیادی از بیماران,” او گفت: “مگر در مواردی که وجود دارد هیچ هواکش.”

آخرین Coronavirus

  • مرگ و میر در کشور اسپانیا, سبقت چین
  • جهانی موارد پیش افتادن 438,000
  • بیش از 19,600 درگذشت
  • هند پیاده سازی در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانونگذاران معتقدند در حدود 2 تریلیون دلار بسته محرک

بیشتر به شدت بیمار Covid-19 بيمار گونه مشکل در تنفس است که آنها را در یک ونتیلاتور های تهاجمی درمان است که شامل قرار دادن یک لوله به بیمار به نای. اما افزایش بیماران زده است نگرانی در مورد کمبود هواکش. علاوه بر تهویه مناسب بیماران در معرض خطر عفونت و سایر عوارض جانبی منفی.

کمتر به شدت بیمار, بیماران, پزشکان ترجیح می دهند به ارائه اضافی اکسیژن از طریق دستگاه های غیر تهاجمی مانند ماسک صورت یا بینی لوله.

کلاه آیا اساسا همان چیزی اما آنها را می توان در سراسر ساعت بر خلاف ماسک های صورت که می توانند باعث ایجاد زخم می شود. و آنها را می توان با نصب یک فیلتر برای نگه داشتن ویروس پر نفس غبار از نشت به داخل محیط بیمارستان.

در سمت منفی کلاه بسیار پر سر و صدا در داخل. و اگر پزشکان اضافه کردن درجه حرارت بیمار ممکن است قادر به دیدن هست.

برخی از پزشکان آمریکایی در مورد کلاه ایمنی دستگاه از ایتالیا که در آن نسخه های پیشرفته تر استفاده شده است برای درمان مشکلات تنفس شدید. پزشکان ایتالیایی گزارش با موفقیت با استفاده از این دستگاه برای درمان برخی از Covid-19 بيمار.

اما ایتالیایی دستگاهی به نام کلاه CPAP نیست تایید شده برای فروش در ایالات متحده آمریکا توسط FDA. اصلی آن ساز می گوید: آن سه برابر شده اما تولید دولت ایتالیا ممنوع است صادرات خود را در میان کشور خود و نبرد با این بیماری همه گیر.

به همین دلیل برخی از ایالات متحده بیمارستان ها در حال تبدیل شدن به گرند پریری تگزاس مبتنی بر دریا دراز پزشکی.

مربوط به پوشش

  • هنگامی که آن را امن برای شل Coronavirus مستندات?
  • مقامات ایالات متحده می گویند هر کسی ترک نیویورک منطقه باید خود جدا برای 14 روز
  • مسن Coronavirus صورت بیماران بلندی ICU, تخت, کمبود

دانشگاه شیکاگو پزشکان در یک سال 2016 مقاله آزمایش دریا-نسخه طولانی در برابر اکسیژن, ماسک صورت برای یک گروه از 83 واحد مراقبت های ویژه بیماران مبتلا به زجر تنفسی حاد و متوجه شد که کلاه دستگاه برتر.

بیماران با استفاده از این کلاه در نهایت مورد نیاز تهویه 18.2 درصد از زمان در مقایسه با 61.5% برای ماسک و کلاه گروه تا به حال به طور قابل توجهی بهتر از 90 روز بقای, با توجه به مقاله منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا.

دکتر Bhakti پاتل مطالعه اصلی نویسنده و ریه در دانشگاه شیکاگو گفت: بیمارستان او را دستور داده بود 100 دریا-طولانی دستگاه های “برای زمانی که ما لازم نیست که به هواکش. ما می خواهیم برای حفظ هواکش برای کسانی که موفق کلاه.” او گفت: آنها انتظار دارند 20 این هفته است.

او گفت: بیماران با استفاده از کلاه ایمنی می تواند ارتباط بهتر و راحت تر از آن استفاده از ماسک است.

Maurizio Cereda یک دانشگاه پنسیلوانیا فشرده-دکتر مراقبت از کسانی که آموزش دیده در ایتالیا دستور داد دریا-طولانی دستگاه برای بیمارستان خود را به عنوان همه گیر یافتند. او دریافت 50 و 200 سفارش.

“این بسیار مناسب چیزی است که یک پرستار می تواند در مدیریت و انجام می شود و در کل طبقه از بیمارستان” او گفت:.

نسخه ایتالیایی از کلاه ایمنی طراحی شده بود با یک ویروس فیلتر. دریا-طولانی دستگاه بود اما این شرکت گفته است که در حال حاضر از جمله یکی با آن کلاه برای Covid-19 سفارشات.

دکتر پاتل گفت: دریا-طولانی کلاه نیست به عنوان “کاربر پسند” به عنوان نسخه ایتالیایی است که راحت تر و دارای پورت های بیشتر برای کارکنان پزشکی استفاده کنید. او گفت: Covid-19 داده که از ایتالیا نشان می دهد که حدود یک پنجم بیماران در کلاه نمی خواهد نیاز به هواکش.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به علامت Maremont در mark.maremont@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net