کمبود ما اجماع در روسیه ؟ فضل گزارش به شمار واضح تر سوال.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال بسیار کمی برای گفتن در مورد گزارش روسیه پرداخت فضل به طالبان برای کشتن ایالات متحده و نیروهای ائتلاف در افغانستان و دیگر از آن او هرگز در جریان این موضوع است. مقامات کاخ سفید را انکار کند که اطلاعات رسیده به دفتر بیضی اما می گویند آن را نه تایید کرد و خیلی مورد بحث نیست به طور مستقیم با رئیس جمهور.

برخی می گویند این قسمت امتیاز به یک بیماری ناتوان کننده عدم آمریکا اجماع بر روسیه اجازه می دهد آن دیرین ایدئولوژیک و ژئوپلتیک دشمن برای بهره برداری از آن بخش برای رسیدن به اهداف خود. دیگران می گویند اجماع است و در واقع در محل در سراسر دولت آمریکا – در همه جا اما در بسیار بالا.

فقدان کاخ سفید اقدام مشکوک فضل برنامه و یا حتی نامزدی در آن با روسیه در هر سطح مشکل است به برخی از. کاترینا مولیگان یک مقام سابق در شورای امنیت ملی پرسش که چرا چنین انفجاری اطلاعات در مورد فعالیت خواهد نگه داشته شده است از رئیس جمهور.

عدم اجماع در سراسر سازمان های اطلاعاتی “هرگز یک دلیل برای نه گفتن به رئیس جمهور چیزی این قدر” او می گوید. “من واقعا تعجب می کنم در مورد آنچه که انگیزه مردم [در مجلس] به اولویت بندی این با رییس جمهور.”

در اوایل ماه مه طبقه بندی شده سازمان سیا به روز رسانی برای افسران در سراسر آمریکا و سازمان های اطلاعاتی و دیگران با امنیت ترخیص گزارش ذکر شواهدی از یک برنامه مشکوک به پرداخت طالبان وابسته به شبه نظامیان برای کشتن آمریکایی و نیروهای ائتلاف در افغانستان است.

ارتش و سازمان های اطلاعاتی بررسی شد که آیا فضل برنامه ممکن است در یک آوریل 2019 بمب گذاری های کنار جاده ای در نزدیکی پایگاه هوایی بگرام که در آن سه دریایی ذخیره کشته شدند. ایالات متحده تا به حال شواهد و مدارک در فرم از یک و نیم میلیون دلار پول نقد در یک Seal Team 6 حمله به یک مخفیگاه طالبان – که نعمت در حال حاضر پرداخت شده است.

و هوش از اسیر طالبان موجب ایالات متحده به بررسی بودجه کانال اتصال پول گرداننده در افغانستان با منابع در روسیه است.

اطلاعات در مورد اتهام روسیه فضل برنامه در حال حاضر گنجانده شده در یک رئیس جمهور روزانه مختصر یا PDB در اواخر فوریه با توجه به گزارش در این هفته در نیویورک تایمز.

اما گنجاندن روسیه فضل طرح بیش از دو ماه بعد در سازمان سیا به روز رسانی به نام سیم بالا بردن سوال در میان برخی از افسران سابق اطلاعاتی و امنیت ملی کارشناسان: آن را فقط در مسائل اداری که ناشی از تاخیر ؟ آیا جدید و بهتر منابع تحقق بیش از کسانی که دو ماه به حکم انتشار گسترده تر?

و به همین دلیل بود که سازمان سیا که کامپایل سیم, بازیگری که در آن نقطه به انتشار چیزی از جمله جاذبه برای مخاطبان گسترده تر?

سوال از اجماع

علاوه بر این گسترده تر انتشار اطلاعات در فضل برنامه همراه با نکات اختلاف شدید بیش از آن بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و بخش هایی از جامعه اطلاعاتی منعکس کننده آنچه که برخی می گویند یک بیماری ناتوان کننده عدم اجماع در دولت ایالات متحده در روسیه است.

به عنوان ایالات متحده در مناقشات سیاسی بر سر نحوه رسیدگی به روابط با امریکا دیرین ایدئولوژیک و ژئوپلتیک دشمن این صداها احتیاط ولادیمیر پوتین cannily بهره برداری از این بخش برای پیشبرد اهداف خود vis-a-vis آمریکا آن شامل ضعف امریکا سیستم دموکراتیک و تشدید اجتماعی بخش. آقای پوتین که با هدف reassert روسیه به عنوان یک قدرت جهانی آسیب آمریکا ایستاده و تعهد به مناطق که در آن آمریکا و منافع روسیه برخورد شرق اروپا و آسیای مرکزی و خاور میانه و افغانستان و همچنان یک اولویت است.

اما دیگران می گویند که یک اجماع گسترده در روسیه می رود که بازگشت به جنگ سرد است و در واقع هنوز هم در جای خود – در همه جا اما در بسیار بالا.

“در واقع وجود دارد نسبتا زیادی اتفاق نظر در مورد چالش های روسیه شمار و راه آمریکا باید پاسخ دهند و من می خواهم بگویم که اجماع امتداد از جامعه اطلاعاتی و بسیاری از ملی خیلی از کنگره می گوید:” Andrea کندال-تیلور-معاون سابق ملی افسر اطلاعاتی روسیه و اوراسیا در شورای اطلاعات ملی.

“و سپس یک شکاف بزرگ” او می افزاید: “بین آن اجماع و فرد در آن بسیار بالا است.”

تام برنر/رویترز/فایل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه سخنرانی برای نیروهای ایالات متحده در طی یک بازدید سرزده به پایگاه هوایی بگرام افغانستان, نوامبر 28 2019.

آن است که شکاف یکی از ویژگی های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی از ابتدا – جامعه اطلاعاتی پیدا کردن شواهد قابل توجهی از دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات و رئیس جمهور با رد چنین نتیجه گیری را به عنوان یک “جعل” – که به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش یک بار دیگر در داد و بیداد بیش مشکوک روسی فضل برنامه.

آقای ترامپ تا به حال بسیار کمی برای گفتن در مورد طرح روسیه دیگر از آن او هرگز در جریان این موضوع است. مقامات کاخ سفید را انکار کند که اطلاعات رسیده به دفتر بیضی اما می گویند آن را نه تایید کرد و خیلی مورد بحث نیست به طور مستقیم با رئیس جمهور.

یک الگوی مربوط به روسیه

هنوز فقدان کاخ سفید اقدام مشکوک فضل برنامه و یا حتی نامزدی در آن با روسیه در هر سطح را تایید برخی از آنچه را به عنوان یک الگوی تمایل را به رئیس جمهور هر گونه شواهد نابکار روسیه فعالیت به سمت آمریکا

“من نمی بینیم که این داستان خیلی در مورد هوش به عنوان آن است که واقعا در مورد مدیریت عدم مقابله با روسیه ارائه به پرداخت طالبان برای کشتن نیروهای ایالات متحده می گوید:” کاترینا مولیگان یک مقام سابق در شورای امنیت ملی و دفتر مدیر اطلاعات ملی که در خدمت تحت هر اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

برای خانم مولیگان که نشان دهنده شکست در بخشی از “اختلال” در کاخ سفید امنیت ملی دستگاه که یادداشت های او منجر شده است توسط شش مشاور امنیت ملی و چهار مدیران ملی اطلاعات بیش از آقای تهمت تصدی.

اما او نیز سوال که چرا چنین انفجاری اطلاعات در مورد فعالیت حتی اگر نه به طور کامل تایید خواهد نگه داشته شده است از رئیس جمهور. اشاره کرد که در زمان خود در دولت عدم اجماع در سراسر سازمان های اطلاعاتی “هرگز یک دلیل برای نه گفتن به رئیس جمهور چیزی این قدر” او می گوید: “من واقعا تعجب می کنم در مورد آنچه که انگیزه مردم [در مجلس] به اولویت بندی این با رییس جمهور.”

دیگران که به طور مستقیم درگیر در آماده سازی PDB موافق پیدا کردن آن ژرف است که از جمله اطلاعات مربوط به نیروی حفاظت و آسیب پذیری خواهد نه رسیده اند commander-in-chief.

“این [هوش] گزارش شده است به طوری التهابی و پس فاحش آن برای من قابل درک است که مردم ارشد نمی خواهد این را به توجه رئیس جمهور می گوید:” رابرت Cardillo سابق معاون مدیر اطلاعات ملی برای هوش ادغام و یک PDB briefer به رئیس جمهور اوباما.

“آن را حتی بیشتر غیر قابل درک” او می افزاید: “که هیچ اقدام خواهد گرفته شده اند در پاسخ.”

سوزان والش/AP/فایل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در راه رفتن به شرکت در یک عکس گروهی در اجلاس G20 در اوزاکا, ژاپن, 28 ژوئن 2019. دولت را careered بین رئیس جمهور تهمت تلاش به کاری به نفع و دوستی با آقای پوتین و دیرینه عمیق نگرانی نیت خود را.

برخی از جمهوریخواهان مجلس نمایندگان که دعوت شده بودند به کاخ سفید روز شنبه به همتایان روسی فضل برنامه هوش پیشنهاد آنها به طور کامل راضی با توضیحات آنها دریافت کرده است. آنها همچنین اشاره کرد در یک درجه بالاتر از زنگ از فعالیت های به طور خاص در افغانستان از آنچه آنها دیده می شود ناشی از دولت.

“روشن شده است برای برخی از زمان است که روسیه مایل نیست ما به خوبی در افغانستان” دو نفر از کسانی که خواهان – مظنونان حمله به دانشگاه لیز چنی از وایومینگ و مک Thornberry تگزاس — گفت: در یک بیانیه مشترک پس از جلسه. “ما اعتقاد داریم این مهم است که به شدت دنبال هر گونه اطلاعات مربوط به روسیه و یا هر کشور دیگری هدف قرار دادن نیروهای ما.”

دو برجسته hawks گفت: آنها “باقی می ماند در مورد فعالیت در افغانستان از جمله گزارش می دهد که آنها باید هدفمند نیروهای ایالات متحده” و گفت: آنها انتظار دارند که دولت به سرعت فراهم کنگره با اطلاعات اضافی در ادعایی روسیه برنامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن-پوتین: تماس های تلفنی

برخی از دموکرات ها و ملی تحلیلگران امنیتی مهم تر از دولت توجه داشته باشید که در طول ماه های اخیر که در طی آن مجلس شناخته شده در مورد مشکوک روسی فضل طرح رئیس جمهور تهمت نه تنها خودداری از به چالش کشیدن روسیه در طول فعالیت خود اما رفته خارج از راه خود را در جهت دیگر. او شناخته شده است که حداقل چهار مکالمات تلفنی با آقای پوتین از اواخر فوریه.

بیش از آن زمان آقای تهمت قرار دادند (در نهایت ناموفق) برای G7 گروه از پیشرفته ترین اقتصادهای به readmit روسیه به باشگاه نخبگان. او نیز گرفته می شود همه را شگفت زده از جمله آلمان با اعلام قریب الوقوع کاهش نیروهای آمریکایی مستقر در آلمان است.

روسیه گفت: بسیار کمی در مورد مشکوک فضل برنامه اما مقامات ایران این واقعیت است که ایالات متحده هرگز آن را مطرح و با آنها به بازیگران این گزارش را در شک در صحت. دیمیتری Peskov سخنگوی آقای پوتین گفت: “ان بی سی نیوز روز شنبه که نه تنها گزارش نادرست, اما این است که “هیچ یک از نمایندگان آمریکا که تا کنون مطرح شده این سوال” با همتایان روسی خود را.

کاخ سفید دو برابر را در این واقعیت است که وجود دارد نه اتفاق آرا در فضل برنامه وجود سراسر سازمان های اطلاعاتی به توضیح دهد که چرا آن گرفته شد تا به طور مستقیم با رئیس جمهور.

“نبود یک اجماع در میان جامعه اطلاعاتی,” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روز دوشنبه گفت:. “و در واقع, وجود دارد, نظرات مخالف در جامعه اطلاعاتی, و آن را نمی خواهد بالا به رئیس جمهور تا زمانی که آن را تایید کرده است.”

این چپ نماینده Thornberry stupefied و خشمگین است که چیزی “حتی با یک اشاره از صحت” مربوط به امنیت نیروهای نظامی ایالات متحده نمی خواهد به رئیس جمهور.

در واقع مقامات سابق و با تجربه در بالاترین سطح هوش جلسات می گویند “نظرات مخالف” خواهد بود و نه دلیلی برای نگه داشتن اطلاعات از رئیس جمهور هر چند وجود متفاوت ارزیابی های به اشتراک گذاشته خواهد شد.

“مخالفت افتخار سنت در جامعه اطلاعاتی و محافظت از آن است که می گوید:” آقای Cardillo. اگر او ارائه رئیس جمهور با هوش است که یکی دیگر از آژانس خواست به مخالفت از, که مخالفت خواهد بود ارائه شده به رئیس جمهور ،

“رئيس جمهور در کارکنان برای تصمیم گیری با یا بدون اطلاعات کامل می گوید:” خانم مولیگان. انتظار برای “اجماع” به ویژه هنگامی که زندگی از ایالات متحده خدمات اعضای درگیر او می افزاید: یک گزینه نیست.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>