L مارک های آماده برای برش 15 درصد از شرکت های بزرگ آن شغل

L مارک گفت: خرید و فروش برای سه ماهه دوم به شمار می رود پایین حدود 20 درصد در مقایسه با سال گذشته است.

عکس: جاناتان بردی/PA سیم/زوما پرس

L Brands , Inc. LB -0.21% گفت: این برنامه برای ذخیره کردن حدود 850 شرکت کارکنان و یا حدود 15 درصد از مشاغل در آن دفتر خانه آخرین تغییر ساختار در صورتی شرکت خرده فروشی.

این شرکت که صاحب راز ویکتوریا و حمام و بدن کار می کند زنجیر و گفت: این امر صرفه جویی در حدود 400 میلیون دلار از یک سال از اخراج و دیگر اقدامات کاهش هزینه مانند کاهش در موجودی و بسته شدن فروشگاه ها.

این انتظار به کتاب $75 میلیون در قطع هزینه های. آن را قبلا اعلام کرد قصد دارد نزدیک به 250 victoria’s Secret stores در سال 2020 و مذاکره برای اجاره امداد با صاحبخانه.

L مارک گفت: خرید و فروش برای سه ماهه دوم به شمار می رود پایین حدود 20 درصد در مقایسه با سال گذشته از جمله افزایش حدود 10% در بدن آثار و تقریبی 40 درصد کاهش در راز ویکتوریا.

خرید و فروش آنلاین در هر دو کسب و کار هستند تا به طور قابل توجهی در مقابل سال گذشته جبران کاهش فروش در فروشگاه است که به طور موقت بسته به علت این بیماری همه گیر. این شرکت گفت که در حال حاضر بازگشایی بسیاری از آن آمریکای شمالی فروشگاه.

کلمبوس, اوهایو, شرکت تا به حال به وصله پینه کردن پس از یک معامله در اوایل این سال به فروش سهام کنترل در راز ویکتوریا خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت هم پاشید. L مارک’ دیرین رهبر میلیاردر لسلی Wexner بازنشسته به عنوان مدیر عامل و سمت چپ به عنوان رئیس هیئت مدیره در اوایل این سال است.

نوشتن به صورت لمباردو در [email protected] و Khadeeja صفدر در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net