کویت نیز با برش خارجی: با شغل در خارج از کشور خشک هند حواله اقتصاد را به یک ضربه بزرگ

پیش نویس لایحه ای را برای کاهش تعداد کارگران خارجی در کویت تلقی شده است در قانون اساسی حقوقی و قانونی کمیته خلیج ملت شورای ملی است. هر چند نهایی قانون است و در عین حال به شکل گرفتن وجود دارد هیچ فرار از این واقعیت است که کویت می خواهد به صورت جامع کاهش تعداد کارگران خارجی. این است پیامدهای جدی برای کارگران هندی در کویت که به صورت بزرگترین جامعه مهاجر در آن کشور است.

در واقع پیش نویس لایحه پیشنهاد می کند که تعدادی از سرخپوستان تواند به کاهش 15 ٪ از کویت به 4.8 میلیون نفر جمعیت دارد. این به آن معنا هند حضور در کویت کاهش 7-8 lakhs. این است که قطعا یک ضربه بزرگ به کویت منبع بالا حواله برای هند است. در سال 2018 هند دریافت نزدیک به $ 4.8 میلیارد دلار از کویت به عنوان حواله. اما آن را فقط به کویت به تنهایی است که به دنبال کاهش وابستگی به کارگران خارجی. دیگر خلیج فارس بیش از حد به فکر اقدامات مشابه به عنوان قیمت نفت رکود و بعید است برای رسیدن به اوج قبلا دیده می شود. این به این معنی است که روز خلیج فارس به شدت یارانه شهروندان خود بیش از.

این کشورها در حال حاضر می خواهید برای قرار دادن مردم خود به کار می کنند. و این بدان معناست که آنها باید به کاهش کارگران خارجی. اما هند حواله اقتصاد است که به طور قابل ملاحظه ای وابسته به خلیج فارس سازمان ملل را در آمار. علاوه بر این ما نیز باید به جای بازگشت کارگران در داخلی بازار کار. در زمانی که اقتصاد به سمت رکود این قطعا آسان نخواهد بود و می تواند تشدید فشارهای اجتماعی موجود.

دفعات بازدید: همچنین: کویت را در لایحه کارگران حلقه زنگ زنگ در هند

حتی قبل از Covid-19 زده اقتصاد هند نبود به خوبی انجام می دهند و جهان در حال تبدیل شدن بیشتر isolationist. هر دو این روند شده اند برجسته این بیماری همه گیر. تنها راه است برای دولت هند به jumpstart اقتصاد از طریق ریشه دار اصلاحات. برخی از تلاش شده است از نظر تلاش برای آزاد کردن کار و باز کردن کشاورزی است. اما خیلی بیشتر مورد نیاز است. در غیر این صورت با شغل در خارج از کشور خشک و هند است که به دنبال در یک بیکاری گسترده و فقر و بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>