تاب و چرخش همیشه بخشی از Kollywood را فیلمنامه. اما این صنعت که دارای اب و هوای تئاتر اعتصابات و GST افزایش در سالهای اخیر است که در حال حاضر نیروبخش برای این اثر از 15 روز تعطیلی مجبور جهانی کرونا ویروس پدیده است.

“اگر تعلیق تیراندازی و همچنین قبل و بعد از تولید طول می کشد تا مارس پایان, آن است که رفتن به تاثیر صنعت در یک راه بزرگ است. اگر چه آن را گسترش نیز به آوریل ؟ سپس ما یک مشکل در دست ما” گفت: یک منبع در خورشید تصاویر است که تولید Rajinikanth آخرین ‘Annaatthe’.

با تئاتر در مرز مناطق تعطیل از شنبه و بقیه بسته از یکشنبه تاثیر این است که در حال حاضر احساس می شود. در حالی که فیلم منتشر شده در روز جمعه گذشته – ‘والتر’, ‘Dharala Prabhu” و “Asuraguru’ — آمار شده اند به شدت با کمی دامنه recouping انتشار چندین نفر دیگر از جمله یوگی بابو “کوکتل” برنامه ریزی برای انتشار بیش از دو بعدی جمعه قرار داده شده است ،

960 تئاتر در سراسر تامیل نادو به طور متوسط از دست خواهد داد در اطراف `10 کرور در یک روز و یک 15 روز خاموش خواهد شد و مجموعه این صنعت حدود `150 کرور گفت: تیروپور K سوبرامانیان, رئیس جمهور, Tamil Nadu تئاتر انجمن صاحبان.

نگرانی اصلی برای گرم Dhananjayan رئیس BOFTA (Blue Ocean فیلم و تلویزیون آکادمی) این است چگونه Kollywood را در مقابله با انباشت از انتشار, به ویژه کسانی که از فیلم کوچک و انتظار تولید کنندگان و توزیع کنندگان به عمل محتاطانه برای جلوگیری از ضرر و زیان کوچک-زمان تهیه کنندگان و کارگردانان بودند که شرط بندی در پروژه های خود را.

“این یک پدیده جهانی است. در حالی که دلیلی برای بسته شدن است جدید در صنعت دیده می شود چنین چیزهایی در گذشته است. در حالی که وجود خواهد داشت یک روشن ضرر اقتصادی برای این صنعت هزینه های استقراض خواهد بود یک زحمت برای تولید کنندگان. همه ما نیاز به نشستن و بحث در مورد مرتب کردن مسائل ناشی از این می گوید:” S Shashikanth از Y NOT Studios است که تولید Dhanushstarrer ‘Jagame Thanthiram’.

نیز وجود دارد عدم اطمینان بیش از انتشار چند فیلم قرار است برای آزادی از عید پاک-تامیل در سال جدید تا آخر هفته ماه مه روز آخر هفته با شروع Vijay را ‘استاد’ (9 آوریل), Suriya را ‘Soorarai Pottru’, Jayam راوی را ‘Bhoomi’ و Dhanush را ‘Jagame Thanthiram’ (1 مه).

کار بر روی پروژه های بزرگ مانند Vikram را ‘کبرا’, که به ضرب گلوله در روسیه و مانی راتناما را ‘Ponniyin Selvan’ بود که ضربه بودن در تایلند متوقف شد. واحد ‘Maanaadu’ از Simbhu-Venkat Prabhu دسته کوچک موسیقی جاز بسته بندی شده است و بازگشت ناگهان از حیدرآباد. “تولید کنندگان که با اقتباس از سرمایه داران خواهد شد و در صورت اضافی ‘علاقه’ بار در حالی که دوباره هماهنگی خرما از ستاره ها خواهد بود یک مشکل بزرگتر است. خوشبختانه برای ما Simbhu به ما داده است تاریخ تا پایان مارس می گوید:” Suresh Kamatchi که تولید ‘Maanaadu’.

“ما در حال همکاری کامل با دولت پس از آن یک مشکل جدی… اما تغییر زمان تاریخ از ستاره در حال رفتن به یک مشکل بزرگ می گوید:” T G Thyagarajan از ساتیا Jyothi فیلم است که به تعویق افتاد و عکسبرداری از آن و در عین حال-به-توان-با عنوان فیلم بازیگران Dhanush به ژوئن از مارس.

“چشم انداز مجموعه فیلم های که در حال اجرا بودند از بین رفته است. بسته شدن تئاتر را به زور چند فیلم اندود شده تا در حال حاضر به دست کشیدن در تئاتر برای, تاریخ انتشار, یک بار ظاهر می گرداند و در نتیجه در جام جم. متاسفانه فیلم کوچک که نمی تواند تئاتر خواهد بود,” او می گوید.

سال شده است بزرگ تا کنون برای Kollywood که در آن شده است وجود ندارد و عمده رسید. هر چند Rajinikanth را ‘Darbar’ ساخته شده سر و صدا سمت راست به یک اندازه چند فیلم دیگر قادر به تنظیم و ثبت پول نقد زنگ. مشكل این واقعیت است که یکی دیگر از ليزينگ فیلم, بازیگر, تبدیل, سیاستمدار, Kamal Haasan ‘هند 2’ شده است به طور موقت متوقف شده پس از یک تصادف جرثقیل در تیراندازی در فوریه 19 منجر به مرگ سه نفر.

Dhananjayan است که در حال حاضر به دنبال به سمت زمانی که حالت عادی ترمیم خواهد شد و خواستار تجارت عادلانه شیوه های. “قبل از وقوع چهار فیلم منتشر شد در تئاتر به طور متوسط در هر هفته و رفتن صاف بود. قریب الوقوع پرونده را در حال حاضر ایجاد یک مشکل است. ما به عنوان معقول تولید کنندگان و مدیران باید به کمک یکدیگر برای این صنعت به رشد با اولویت دادن به کسانی که فیلم هایی که متوقف شد با توجه به خاموش کردن علاوه بر حصول اطمینان از انتشار بزرگ راه را برای فیلم” او می گوید.

بزرگ فیلم به هر حال باید USP بزرگ ستاره – به فروش در هر زمان و نه فقط در طول تابستان است. اما چه کسی می خواهید به دور تابستان, تعطیلات, ثروت باد اورده حتی اگر آن را به معنای یک سوال از بقا برای تولید کنندگان کوچک.

ایمیل انتقادات و پیشنهادات خود را با نام و آدرس به southpole.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im