کداک شیفت به تولید مواد مخدر با کمک $765 میلیون متحده وام

کداک در حال آماده سازی خود برای تولید مواد لازم برای داروهای ژنریک.

عکس: دیوید بکر/گتی ایماژ

ایستمن کداک Co. موفق به کسب $765 میلیون وام دولت تحت دفاع تولید عمل برای اولین بار در نوع خود است. هدف: برای کمک به تسریع تولید داخلی از مواد مخدر است که می تواند در درمان بسیاری از شرایط پزشکی و شل در ایالات متحده اتکا به منابع خارجی.

زمانی رهبر در عکاسی فروش در حال آماده سازی خود برای تولید مواد لازم برای تعدادی از داروها از جمله ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که رئیس جمهور تهمت به تبلیغ در درمان coronavirus. در همین حال ایالات متحده با هدف تغییر از تکیه بر کشورهایی مانند چین و هند کداک مدیر اجرایی جیم Continenza و مقامات ایالات متحده گفت.

وام از آمریکا برای توسعه بین المللی شرکت مالی یک سازمان دولتی شبیه به یک بانک, مقامات گفت. وام است که اولین از نوع خود در زیر دفاع تولید عمل می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا استناد به سرعت تولید Covid-19 مرتبط لوازم مانند هواکش.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه نقاط قوت کند کداک را به این تلاش های جدید و چه چالش شما فکر می کنید این چهره ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مه صادر کرد به منظور اجازه می دهد DFC به حمایت مالی از “تولید داخلی از منابع استراتژیک” برای این بیماری همه گیر کوروناویروس و “برای تقویت هر یک مربوط به زنجیره تامین داخلی.”

کداک وام دارای شرایط شبیه به یک وام تجاری و باید پرداخت بیش از 25 سال آقای Continenza گفت. او گفت: کداک تولید خواهد شد “استارت مواد” و “مواد فعال دارویی” مورد استفاده برای تولید داروهای عمومی.

“ما یک سابقه طولانی در صنایع شیمیایی و مواد پیشرفته—بیش از 100 سال” آقای Continenza گفت. او افزود که کداک زیرساخت های موجود اجازه می دهد تا شرکت “را دریافت و در حال اجرا به سرعت.”

دارویی تمرکز نشانه یک تغییر برای این شرکت ساخته شده است که یک “لحظه کداک” مترادف با عکس. در اوج خود روچستر n. y. بر اساس شرکت گوگل و یا اپل از آن زمان به کارگیری 145,000 کارگران سراسر جهان, وال استریت ژورنال گزارش کرده است.

این شرکت اختراع دوربین دیجیتال در سال 1975 اما موفق به سرمایه گذاری در آن و پرونده برای ورشکستگی در سال 2012.

کداک به طور موثر تغییر چرخ دنده ها. آقای Continenza گفت که او انتظار دارد که آن مواد دارویی را تا 30 ٪ تا 40 ٪ از کسب و کار خود را در طول زمان.

برای ایالات متحده به نفع ارائه وام به کداک است که به منظور کاهش اتکا به کشورهای دیگر به ویژه چین برای مواد مخدر DFC سر آدم Boehler گفت. “ما هرگز نمی خواهم به در یک موقعیت به دلیل یک بیماری همه گیر به خاطر هر دلیلی” که یک نهاد خارجی می تواند upend آمریکا در دسترسی به دارو یا فرآورده های دارویی و آقای Boehler گفت.

مربوط تصویری

آن را به دور از کسب و کار به طور معمول در ایندیاناپولیس ستاد الی لیلی با تنها یک ششم از شرکت داروسازی کارکنان مشغول به کار در سایت به توسعه بالقوه Covid-19 درمان است. وال استریت ژورنال پیتر لوفتوس به ما طول می کشد در داخل. عکس: Eli Lilly

چین به رسمیت شناخته شده است به عنوان بزرگترین تامین کننده مواد اولیه—شناخته شده به عنوان مواد فعال دارویی—که به صورت پایه ای از داروها. که وابستگی به چین باعث کمبود بیشتر به احتمال زیاد باید تولید چین متزلزل شود با توجه به 2019 دولت ایالات متحده گزارش. چین تسلط در حال رشد است: ایالات متحده وارداتی $3.9 میلیارد دلار ارزش دارویی مواد اولیه از چین در سال 2017 افزایش نزدیک به یک چهارم از سال قبل با توجه به IHS Markit.

عقب Adm. جان Polowczyk که سران کاخ سفید را در زنجیره عرضه نیروی کار داخلی گفت: تولید مواد مخدر شروع به تغییر دور از ایالات متحده در دهه 1970 تا حد زیادی به دلایل مربوط به صرفه جویی در هزینه.

کداک آقای Continenza گفت که او انتظار دارد وام برای ایجاد حدود 300 شغل در روچستر و 30 به 50 شغل در مینه سوتا است.

پیتر ناوارو, کاخ سفید تجارت, مشاور گفت او نگران ایالات متحده با تکیه بر کشورهای خارجی برای کلید مواد برای تولید مواد مخدر.

“این است که در مورد چین یا هند یا هر کشور” آقای ناوارو در بیانیه ای گفت. “این در مورد امریکا از دست دادن آن دارویی زنجیره تامین به عرق مغازه آلودگی پناهگاه و پناهگاه های مالیاتی در سراسر جهان است که تقلب امریکا از آن دارویی استقلال است.”

دفتر او در حال حاضر با توجه به حدود 30 شرکت برای کمک های مالی برای مبارزه با ویروس ها و محافظت از سلامت عمومی او در بیانیه ای گفت:.

نوشتن به راشل لوی در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de