دانش است که اغلب به اشتباه برای خرد

توسط جایا ردیف

دانش انباشت حقایق و داده ها. آن است که به خوبی مطلع است. حکمت استفاده از اطلاعات است. این تحول. جامعه esteems عاقلانه برای خود مهارت. کارشناسان موضوع تعداد در هزار اما نادر هستند و حکیم است. ‘دانش می آید اما عقل مردد گفت: تنیسون. شما ممکن است بدانید دستور العمل اما نمی دانند که چگونه یک وعده غذایی خوشمزه.

ما می دانیم که ما باید ورزش, غذا خوردن سالم و مثبت باشد. چگونه بسیاری از آنها قادر به در واقع به دنبال از طریق و رسیدن به آن ؟ ما می دانیم که ارزش کار سخت و نظم و انضباط اما ما اغلب راه آسان را و کاهل. سراسر زمان و در طول تاریخ بسیاری شده اند در معرض به بعد معنوی. اما به ندرت به آن شده است پس از عمل است.

چرا که این در حال تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار است ؟ جهان پر است از حواس او را پرت و ما در حال اغوا لذت. ارضاء فوری آگهی به مدت طولانی بدبختی در حالی که شادی واقعی به نظر می رسد در لباس از درد است. هر چیزی که ما در دراز مدت منافع ناخوشایند است در ابتدا. اما به دلیل جهل ما پس از اجرا جذبه از لحظه ای.

سه مرحله وجود دارد به دست آوردن حکمت – sravana, گوش دادن/ خواندن; manana, انعکاس; و nidhidhyasana نرم افزار. Sravana مصرف دانش است. داشتن گوش ما نیاز به mull بیش از این تامل در آن و در آن نگاه از زوایای مختلف. تنها خواهد شد و سپس دانش دریافت یکپارچه به سیستم ما. این است که به نام manana. هنگامی که دانش internalised ما در آن زندگی می کنند. Nidhidhyasana مدیتیشن است که منجر به تحقق آخرین مرحله برای به دست آوردن دانش خود را.

در Bhagwad گیتا آرجونا صحبت می کند عبارت از عقل است اما قادر به آنها زندگی می کنند. کریشنا پل دانستن-انجام شکاف در فصل 7 با هدایت انعکاس. او ارائه دانش از یک دیدگاه تازه و مشتعل اصلی تفکر است.

کریشنا آغاز می شود با یک تجزیه و تحلیل از جهان را نشان می دهد و چگونه روح نفوذ جهان است. به عنوان انسان ما انتخاب ماندن با جهان و یا نفوذ از طریق به زور. دنبال محدود کوته اهداف و یا بالاتر از آشکار و به دنبال ابدی. انتخاب با ماست. کریشنا پشتیبانی از ما در انتخاب مسیر و تضمین ما به دست آوردن آنچه که ما در تلاش برای. تمام مسیر در نهایت منجر به او را. در پایان هر کس به دنبال شادی بی نهایت سعادت است. برخی به دنبال آن در جهان برخی از طریق های مختلف مذهبی. کریشنا احترام تمام مسیرهای. در این نهفته است که open-mindedness از سنت هند. نه تنها ما احترام همه ادیان است اما ما قبول اگنوستیک و ملحدان بیش از حد در ما برابر شده است.

این تعهد ما به شکل سریعترین و موثر ترین راه به هدف از مجموع تحقق است. نادان غافل از این بالاتر به دنبال و به دست آوردن بی اهمیت محدود به پایان می رسد. چند تجسم که فراتر از هواپیما مواد – آنها متعلق به چهار دسته. برخی به نوبه خود به خدا تنها به افزایش ثروت خود را. آنها بر این باورند که به سبب ثروت در آنها. مضطرب که ملاقات با شرایط غم انگیز و آشفته به دنبال آرامش. دیگران کنجکاو هستند و به دنبال پاسخ به سوالات. اما jnanis حکیم اکسل. آنها را به بیهودگی از حرفه های دنیوی و جاودانه در متعالی. آنها نه انجام دور با زرق و برق از شادی گذرا. آنها دائم به دنبال شادی. آنها تجربه روشنگری.

روح پنهان است unmanifest کفن توسط مایا توهم است. ما شاهد تظاهرات و انجام دور با آنها. این فریب خورده دنیا حقیقت را نمی دانند – متولد نشده فنا ناپذیر – می گوید: کریشنا. اما با فضیلت که آزاد خود را از دنیوی فریب به دنبال بالاتر با عزم.

بمبئی: جایا ردیف خواهد صحبت در گیتا Ch 7 در Mukesh پاتل سالن Juhu, مارس 13-16, 6.30-8ساعت. همه در حال خوش آمدید. تماس با ما: 9769179001

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

آموزش سئو