تیم هند شگفت انگیز عملکرد موثر یک 5-0 سری ماست مالی کردن در برابر نیوزیلند نشان می دهد که چگونه کشنده مردان به رنگ آبی تبدیل شده اند در T20 فرمت. این تنها سومین بار است که هند باید whitewashed مخالفان در دور T20 سری و اولین بار در پنج مسابقه ، Virat Kohli و پسران خود را تحت سلطه کیوی در هر بخش از بازی را خود پا به پدال حتی زمانی که آنها تا به حال مهر و موم شده سری بعد از این بازی در سوم. رفتن برای کشتن مجموعه این تیم جدا.

درست نیوزیلند از دست رفته بودند برخی از آنها خط مقدم bowlers مانند ترنت Boult و Lockie فرگوسن. اما کیوی بودند و هنوز هم در حال پخش در صفحه اصلی. که آنها جای کسی را گرفتن بیش از پنج بازی از جمله دو فوق العاده بیش از برخورد را نشان می دهد کالیبر از این طرف. این واقعیت است که هند به کار گرفته شده در شرایط فشار بسیار بهتر از کیوی که به دور فرمانده مواضع همه بیش از حد به راحتی. به علاوه هند بازیکنان جوان پا تا زمانی که آن مهم است. در ولینگتون, Manish Pandey و Shardul Thakur کمک کرد تا این تیم ارسال یک مبارزه مجموع پس از پایین رفتن 88 به 6. Shreyas Iyer خیلی قابل توجه بود و با بت گل در یک مسابقه برنده نیم قرن در اوکلند. KL Rahul در ضمن به دست آورده خود را بزرگ اعتبارات به عنوان یک پنبه حلاجی شده wicketkeeper.

اما آن را در هند پیس واحد است که مرگبار بود. رهبری Jasprit Bumrah از bowlers نگه داشته خفگی کیوی در مرگ اور هرگز اجازه دادن به آنها را اجرا میشه با هر مسابقه است. گرفته شده با هم یکی نمی تواند خواسته اند برای بهتر T20 عملکرد از مردان در آبی. بیش از پنج بازی این تیم نیز تجربه با ترکیب های مختلف و همیشه راههایی را برای برنده شدن. و با T20 جام جهانی زنجان برگزار می شود, در استرالیا بعد از این سال تیم هند به نظر می رسد مجموعه ای برای تیم به ضرب و شتم.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de